PDA

View Full Version : защо не мога ;(



ivetoOo
05-01-2008, 16:46
Не мога да казвам обичам те незнам защо незнам как да се справя с този проблем :( ако има някой с подобен проблем да даде някакъв съвет ли незнам. Има едно момче което обичам до болка много и го загубих заради това :( вчера ми вика мисля че ме лъжеш кажи ми обичам те а аз не можах и той да така си и мислех :cry: :cry: а всъщност не е вярно не го лъжа наистина го обичам но не мога да го кажа незнам защо :neutral:

fuck_me_pls
05-01-2008, 16:50
ЕЕее аз такъв проблем не съм имала..мм да помислим да не би да нямаш глас илиии..кво може да е чудиш се дали ше кажеш думите правилно :lol:
btw ако наистина го обичаш както казваш би трябвало да можеш да му го кажеш,така,че давай СМЕЛО НАПРЕД!Трябва да го кажеш колкото и да ти е трудно :lol: :D за да не го изгубиш (ако все още не си ) :? Тва е.

ivetoOo
05-01-2008, 16:56
абе то верно си е за смях ама к'во да направя явно не съм нормална :? Абе май го загубих ама но не искам и със следващия да стане така бе баси кво ми е не мога да кажа 2 думи :(

пЛюш!нкаАа~
05-01-2008, 16:59
това е временно..наранена си все още..ддз :?

sladka_macka123
05-01-2008, 17:04
i az s1m kato teb obi4ax go stra6no mn no ne mu go kazax gledax kak si otiva i ne napravix ni6to. Sq si imam priqtel i postoqnno mu kazvam 4e go obi4am no ne e taka obi4ala s1m samo edno mom4e i moje bi vinagi 6te go obi4am

tigity
05-01-2008, 17:06
ami opitfai sa po 4esto da kazfash obi4am te na razni liubimi za teb hora ili sushtestfa vuopshte i she ti stane po lesno da go kazfash 0b14am t3!

MoonAngel
05-01-2008, 17:11
Може би защото значението на тези думи много се промени напоследък. Това че го казваш не значи, че го мислиш и това, че не го казваш не значи, че не го мислиш. Един човек може постоянно да ти казва, че те обича, а да не е така...

alex_devv
05-01-2008, 17:14
не се мъчи да го казваш насила... то ще дойде от самосебе си :)

fuck_me_pls
05-01-2008, 17:16
не се мъчи да го казваш насила... то ще дойде от самосебе си :)
То няма да бъде насила.Тя казва,че го обича,но незнае как да го каже!

ivetoOo
05-01-2008, 17:20
не се мъчи да го казваш насила... то ще дойде от самосебе си :)
То няма да бъде насила.Тя казва,че го обича,но незнае как да го каже! Не че незнам как а не мога не мога ей така кажи ми че ме обичаш и аз ами обичам те не мога примерно да стоя и да кажа гоше обичам те да ама кажи и аз да кажа не мога :x :(

fuck_me_pls
05-01-2008, 17:23
не се мъчи да го казваш насила... то ще дойде от самосебе си :)
То няма да бъде насила.Тя казва,че го обича,но незнае как да го каже! Не че незнам как а не мога не мога ей така кажи ми че ме обичаш и аз ами обичам те не мога примерно да стоя и да кажа гоше обичам те да ама кажи и аз да кажа не мога :x :(

Пфф е що бе вместо да кажеш нещо друго ще кажеш Обичам те :P

baby_blo
05-01-2008, 17:27
няма не мога, има не искам

fuck_me_pls
05-01-2008, 17:30
няма не мога, има не искам

Да точно това е истината,но не сме ние хората,които ше кажем дали наистина го обича :)

ivetoOo
05-01-2008, 17:35
няма не мога, има не искам И той това ми каза :cry: ама не е така това е единственото момче което съм обичала толкова много и което е значело толкова много за мен и си казвам абе к'во толкова ше му го кажа и взимам тела и направо сърцето ми ше изскочи и викам не не няма ама не че не искам страшно много искам просто .... ](*,) ](*,) ](*,)

cinderella_gugutka
05-01-2008, 17:36
няма не мога, има не искам
няма друго обяснение,сори :(
добре де,ти на никой до сега ли не си казвала оби4ам те :-o

baby_blo
05-01-2008, 17:37
оооо ние и не се опитваме, но пък някак си звучи доста странно това да обичаш пък да не можеш да го кажеш. Хората и без да обичат вече казват обичам те като за добър ден а тя дето обича уж наистина да не може да го каже.Незнам не го разбирам това

krisi_bep
05-01-2008, 17:42
Обичта се показва,тогава си проличава,че е истинска.Почти всеки(казвам почти,защото има и като теб :) ) може да казва,и по-лошо го казват,без да го чувстват :? Не се притеснявай,той щом не го е разбрал от начина ти на държане към него,а разчита само на думите значи само губи и е доста наивен ;) Ако е истинска,споделено любов ще просъществува ;)

ivetoOo
05-01-2008, 17:44
Aми не всеки път променям темата я за времето я глупости абе не съм добре ама все тая т'ва момче наистина го обичам леле лудница преебах всичко и то за к'во за 2 думи :cry: ](*,) :cry: ](*,) :cry:

koalka
05-01-2008, 17:48
Ако наистина го чувстваш...би трябвало да можеш да го кажеш.Хората казваме къде-къде по-големи неща, за които после съжаляваме и са ни са се изплъзнали от устата, пък ти едно "обичам те" не можеш да кажеш при все това, че го чувстваш със сърцето си.Какво да кажат ония, които го казват без да го чувстват.Те трябва да се притесняват, че то изричат.
Ясно е, че делата са по-важни от думите, и че трябва да покажеш на един човек колко много го обичаш, а не само да му го казваш.Обаче на човек понякога му се иска да чуе едно "обичам те"...Затова не му мисли много-много, затвори очи и го кажи.

Dark_Angel_F
05-01-2008, 17:53
Ами ще ти ошиш аисутацията с първото "обичам те" което казах на бившето ми гадже , което мецдо другто все още обичам до болка. Значи отначало (1-2 месеца след акто тръгнахме) Той ми казваше че ме обичам много и аз казвах само едно "и аз" , защото още не се чувствах готова да го кажа а и изптивах чувства към него но чак толквао силни за да му го кажа не . Смисъл бях много привъзна към него и го харесвах и си го обичах по някакъв начин но не така и толквао силно ... След няколлко месеца вече наистина го обичах и исках да му го кажа , но изчаквах подходящ момент. По едно време той имаше лош период и не му беше мнгоо наред главата (разбрах го акто излезнахме веднъж след училище едн акомапнийка) и кгоато с него се разделяхме и се целунахме за "лека нощ" аз прошепнах тихо в ухото му"обичам те"...Тогава той каза "квоо" аз отвърнах"нищо" и тръгнах...След това по скайп си писахме и се оказа ,че той отначало не стоплил ,но после като си поразмърдал сивото вещество разбрал кво съм казала , но си мислел ,че ене е истина , тъй като аз не показхвах тези си чувства...Но както и да е накрая той ми повярва и това по някакъв начин го изкара според мен от това състояние.Моят съвет е изчакай докато се пучъвстваш готова и издебни рпаивлния момент...А ако не се чувстваш готова то просто не го чувстваш наистина и се самозалъгваш , защтоо ако наистина толквао много го обичаше нямаше така да се затрудняваш при изричането на тези две прости и кратки думи , а именно"ОБИЧАМ ТЕ"...И успех !

*berry*
05-01-2008, 19:49
Ако наистина го обичаш толкова много,ще успееш да му го кажеш.Просто изчакай подходящия момент,отпусни се и го кажи...

Miss_Perfekt
05-01-2008, 19:51
Нямам такъв проблем но се научих че е по-добре да не го казвам

ivetoOo
05-01-2008, 20:36
Ами няма къде да го вида сега и му званя ама не ми вдига дава заето незнам какво става сега точно като реших че даже и да сме до тука искам да му го кажа и да го знае не мога да се свържа с него :( :?

Pebles
05-01-2008, 21:06
Tezi dumi sa tvurde.. SLOJNI... izglejda lesno 2 dumi4ki..OK...no mnogo po-trudno e da kajesh OBI4AM TE na 4ovek,koito naisinta obi4a6 i to MNOGO....znam kakvo ti e mila..ne to4no, no po4ti...

Az strashno mnogo obi4am priqtelq si .. i sum mu go kazvala na Jivo edna vednuj ( i dori nz dali me 4u)...be6e na edi Rojden den..a koftito be6e ,4e kogato Toi mi kaza 4e me Obi4a..az zamul4ah i mu go kazah sled nqkolko minuti... MN KOFTI MI STANA 4E NE mojah vednaga ( be6e mn neo4kavano za men d ami go kaje...no puk strashno se zaradvah i ni6to ne mojah da kaja) mn kofti...A milion puti o6te ..sled tva sum iskala da go kaja... no ne mi iziliza ot ustata..TRUDNO E ;) no shte sviknesh..kakto i az :)

ivetoOo
05-01-2008, 21:17
Tezi dumi sa tvurde.. SLOJNI... izglejda lesno 2 dumi4ki..OK...no mnogo po-trudno e da kajesh OBI4AM TE na 4ovek,koito naisinta obi4a6 i to MNOGO....znam kakvo ti e mila..ne to4no, no po4ti...

Az strashno mnogo obi4am priqtelq si .. i sum mu go kazvala na Jivo edna vednuj ( i dori nz dali me 4u)...be6e na edi Rojden den..a koftito be6e ,4e kogato Toi mi kaza 4e me Obi4a..az zamul4ah i mu go kazah sled nqkolko minuti... MN KOFTI MI STANA 4E NE mojah vednaga ( be6e mn neo4kavano za men d ami go kaje...no puk strashno se zaradvah i ni6to ne mojah da kaja) mn kofti...A milion puti o6te ..sled tva sum iskala da go kaja... no ne mi iziliza ot ustata..TRUDNO E ;) no shte sviknesh..kakto i az :) А брава точно в такова положение съм ей един човек да разбере за к'во говоря :grin:

FreeSpirit
05-01-2008, 21:21
Айде стига, нормално е да не можеш ако не чувстваш любов, ама щом наистина го обичаш и му вярваш, че и той те обича(пфу тая любоф превзе света :grin: ) би трябвало д можеш ;)
явно не искаш или се страхуваш от нещо :)
Пробвай на срички :-P :-P :-P

dark234
05-02-2008, 16:18
това е временно..наранена си все още..ддз :?
+1

BlueFace
05-02-2008, 16:54
Опитай се да му го кажеш в изречение примерно:
"Аз толкова много ТЕ ОБИЧАМ.Но просто не мога да го изрека просто ей така.ОБИЧАМ ТЕ до болка и тнт....." :) МОже да се получи

az17
05-02-2008, 18:36
nau4i se be moito momi4e ne e tolkova trudno ;)

sladkish_14
05-02-2008, 18:47
абе то верно си е за смях ама к'во да направя явно не съм нормална :? Абе май го загубих ама но не искам и със следващия да стане така бе баси кво ми е не мога да кажа 2 думи :(

На колко години си?

ivetoOo
05-02-2008, 20:14
nau4i se be moito momi4e ne e tolkova trudno ;) Абе Sexy твойто мнение много не го искам ама айде от мене да мини тоз път :-D

no_name_girl
05-02-2008, 21:25
;) i az imah takav problem ... no da ti kaja bez da iskam go kazah i mi stana super :) da znae6 ako ne go misli6 tva po-lesno 6te izleze ot ustata ti :P :-P uspeh :-)

gangstata
05-02-2008, 21:52
иди на логопед..или му го напиши..пък и след кат не можеш да го кажеш,явно не го чувстваш..

az17
05-03-2008, 08:14
иди на логопед..или му го напиши..пък и след кат не можеш да го кажеш,явно не го чувстваш..

TOCHNO TAKA !! :D :grin:

sweet_baby_cool
05-03-2008, 08:21
uprajnqvai se pred ogledaloto i posle probvai da mu kaje6 4e go obi4a6 ama na negova snimka (tva 4e si govori6 sama ne zna4i 4e si luda :-D ) i ako stane 6te ti e po lesno da mu kaje6 li4no 4e go obi4a6

ivetoOo
05-03-2008, 08:55
иди на логопед..или му го напиши..пък и след кат не можеш да го кажеш,явно не го чувстваш..

TOCHNO TAKA !! :D :grin: А да на тебе ти е лесно на всяка срещната казваш че я обичаш ти казваш обичам те и след това здравей а за мене това не е да кажа здрасти нали разбираш разликата и стига сравнява себе си с всички, хората са различни ;-)

MiMcHeToOo
05-03-2008, 11:10
О, боже. Не е толкова трудно, можеш да го направиш :)