PDA

View Full Version : Целувки



fuck_me_pls
05-01-2008, 16:53
Какво значение отдавате на целувката?
Къде обичате да ви целуват?
Къде обичате вие да целувате ?

Ivalinka
05-01-2008, 16:56
аз само с момиче съм се целувала и не ми хареса..нз защо,ама си мисля,че и с момче ще е същото :? а искам да литна в облаците,ама едва ли ще ми се случи :(

sladka_macka123
05-01-2008, 16:59
аз само с момиче съм се целувала и не ми хареса..нз защо,ама си мисля,че и с момче ще е същото :? а искам да литна в облаците,ама едва ли ще ми се случи :(
i az s1m se celuvala s momi4eta ni6to osobeno ama s mom4e..tova e dr rabota

tuzaro
05-01-2008, 17:04
от малки почват по лизбийки 8-) 8-) аз само с момиче съм се целувал, явно съм изостанал 8-) иначе аз обичам по пъпчето ако може от вътрешната страна да целувам :P

babity
05-01-2008, 17:10
Ами аз по принцип се целувам само с хора, към които имам влечение ако не друго. Досега съм преживяла само една нищо не значеща целувка и тя беше под въздействието на алкохола... всъщност тя значеше, защото мислех, бях убедена, че се целувам с гаджето ми, а то всъщност... пиенето ми било много! :? Относно къде обичам да целувам... ми навсякъде, зависи от ситуацията, няма места, които да не обичам да целувам... По същият начин няма и места, на които да не обичам да бъда целувана...

mi6leto147
05-01-2008, 17:11
mi az s1m se celuvala samo s mom4eta
mn e qko :-) :-) :-)
obi4am da me celuvat po vrata mn mi e got tam :P :P :P :P
ako q nqma6e celuvkata sveta 6te6e da izgubi edno udololsvie,edna naslada
az za6toto obi4am da razdavam cunki pra6tam na vsi4ki po edna :-) :-) :-) :-) po dve de po edna za buzka :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Dark_Angel_F
05-01-2008, 17:18
За мен целувката е вълшебство. Тя може да е израз на необятна обич , което те възвисява до небесата от щастие или на изгаряща страст която те изпепелява .За мен целувките са истински само между двама души които имат чувства еидн към друг тогава единствено се проявява нейната магия и само тогава се чувстваш сякаш няма нищо наоколо само вие двамата сте и светът е ваш ...Обичам да ме целуват по устата , вратлето и надолу до коремчето , но най-мнгоо от всички по устата. А същото се отнася и това къде обичам аз да целувам другите...

BigFakeSmile
05-01-2008, 17:22
emi az obi4am po-nejnite celuvki no v sa6toto vreme i strastni :D obi4am da me celuvat po korem4eto i po vrata a az da celuvam po ustnite :-)

пЛюш!нкаАа~
05-01-2008, 17:23
[/i] целувката е най-сладкото нещо :) .Емии аз обичам да ме цункат освен по устните - по вратлето,по ушенцето..и обичам да целувам любимия човек там където на мен и на него ни харесва :-D

Piso
05-01-2008, 18:37
миииии мене мн ми харесва нз що :lol: :lol:

*berry*
05-01-2008, 18:56
Целувката е мн яко нещо,особено ако е с някого към който имаш чувства :) Аз много обичам да ме целуват по вратлето :grin: а аз да цункам по устничките и по бузките

kefish_meee
05-01-2008, 19:02
"Целувай устните ми, кожата ми - всичко..." :-P
Много яко... пробвала съм и с двата пола и е готино :grin:

evelinka1122
05-01-2008, 19:08
Какво значение отдавате на целувката? ГОЛЯМО 8-)
Къде обичате да ви целуват? по устата, по врата... само НЕ ПО РЪКАТА... това го МРАЗЯ...
Къде обичате вие да целувате ? на същите места където мен обичат да ме целуват :)

GoldPearl
05-01-2008, 19:15
Какво значение отдавате на целувката?Наистина "Вълшебство" както каза някой преди мен....
Къде обичате да ви целуват?по устата,врътлето... :P
Къде обичате вие да целувате ? Еми...там където и на мен ми хаесва! :D

iiirish
05-01-2008, 20:06
Какво значение отдавате на целувката?
Къде обичате да ви целуват?
Къде обичате вие да целувате ?

целувката е нужда да почувстваш другия близо до себе си.
а колкото до това КЪДЕ обичам да ме целуват... ами зависи с каква нагласа сме започнали целувките :P :oops:

skatemore
05-01-2008, 20:11
обичам да ме целуват по патката 8-)
и мноо обичам с език :P

DjuDjiTo
05-01-2008, 20:13
obi4am da me celuvat po vrata mn mi e got tam :P :P :P :P

+1 ;]

zvezdichka777
05-01-2008, 20:14
Въпроса не е дали сте се целували с момче,момиче или и двете,въпроса е съвсем друг.
Обичам да целувам на всякъде,но зависи кой ...
Обичам да ме целуват също на всякъде,най-вече по ухото (мм изтръпвам) ... мо корема ...абе на всякъде наистина.. :)

donkihot
05-01-2008, 20:32
целувката е моето успокойтелно,когато съм нервна,оби4ам да целувам и да ме целуват навсякъде с любов...влудявам се при целувки по врата,а приятеля ми си мисли,4е ми е кофти,защото по4вам да се гър4а,ама то от удоволстви,ама въри му обеснявай като ти иде да викаш от кеф...

sladku_bebzi
05-01-2008, 20:35
Ми ддз защо ама на мен по челото мн ми харесва (и не нямам в предвид майка ми..)

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 20:37
ЗНачение : Голямо..
Обичам : Зад ушето..
Да целувам : по Вратлето на партньорката си... по корема.. Г точката... :D и други :D

PiNk_GiRl
05-01-2008, 21:14
Какво значение отдавате на целувката?
Къде обичате да ви целуват?
Къде обичате вие да целувате ?

Imam 4uvstvoto 4e bez celuvkata celiq svqt 6te6e da e siv i izob6to bez lubovta..Ogromno zna4enie otdavam na celuvkata..Star6no golemo udovolstvie moje da se izpita ot edna naistina nejna,leka i v sa6toto vreme strastna celuvka..Ama ne..az dumi ne moga da namerq za da opi6a naistina idelnata celuvka..Obi4am da celuvam navsqkade no nai ve4e po ustnite i po vratleto..sa6toto e i kadeto obi4am da me celuvat..lele ot tiq celuvki po vrata poludqvam :grin:

vesinka91
05-02-2008, 07:48
Mmm i az s1m se celuvala s momi4e no ne e ni6to osobenno da se celunesh s mom4e o6te pove4e ako go obichash tazi celufka te pra6ta direktno v raq i ne ti se iska da svyr6va i nai vajnoto pomni se cql jivot :)

shpaniolche
05-02-2008, 07:50
Не отдавам никакво значение на целувката, защото просто няма смисъл. Целувката си е целувка! :D
Обичам да ме целуват навсякъде :razz:
А аз обичам да целувам по устата :razz: ООоо или ако момчето е яко напомпеноо....лудаа съм по мъжкии Ц*Ц* :razz: :razz: :razz:
:D

fuck_me_pls
05-02-2008, 07:53
Не отдавам никакво значение на целувката, защото просто няма смисъл.

ОМГ :? :? :?

MartyParty
05-02-2008, 09:17
Какво значение отдавате на целувката?
Къде обичате да ви целуват?
Къде обичате вие да целувате ?
Ами целувката означава много неща.Моя мъж с една достатъчно бавна и страстна целувка мога да го подлудя. :grin: Виж аз не съм толкова лесна.С една не минавам. :lol:
Обичамм...да мецелуват по корема,по вратлено,по раменете ии...ясно къде :oops: .
Аз обичам да го целувам на същите места. :)

NaNa_SladuRana
05-02-2008, 09:27
Целувала съм се и с момичета,и с момчета,но само целувките с човека,когото обичам,имат стойност.Обичам да го целувам по вратлето,а той където и да ме целуне изгарям :-)

cinderella_gugutka
05-02-2008, 09:31
ми за мен целувката е на4ин да покажеш 4увствата си.най-мн оби4ам да целувам по устата,врата и бузките :-)

Ch0c0la73
05-02-2008, 09:36
Какво значение отдавате на целувката?
Къде обичате да ви целуват?
Къде обичате вие да целувате ? hm emi tova zna4i kolko blizo iskame da se 4ustvame do drygiq i kak go useshtame izraz na otnoshenie kam nego..ima i priqtelski i luibovni celuv4ici est..:P obi4am po vratletu nai..a az obi4ammm mi po ustnite..kato sam na kef gi smukvam mn qko :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-03-2008, 02:00
целувката е нещо много важно .. (: нз поне аз така ги виждам нещата.. обичам да ме целуват.. навсякъде :) няма зн къде просот да го правят (:

evelinka1122
05-03-2008, 09:50
Не отдавам никакво значение на целувката, защото просто няма смисъл.

ОМГ :? :? :?
:shock: :shock: :shock: леле ма то и такива ли имало... :-o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CfEtii
05-03-2008, 10:21
За мене целувката си има значение,но много хора си се целуват е така за спорта
Ааа целувам както ми дойде отвътре,няям някфи техники или неща,които непременно трябва да направя
Иии не съм се целувала с момиче,не мисля и да го правя,има си момчета за тая работа 8-)

monityY
05-03-2008, 10:27
Врътлето и устните ааа охх.. Ммм :D Обожавам целувките с езиче :P :oops: