PDA

View Full Version : МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ-Въпрос за продуктите на Акне аут?



vn1
05-01-2008, 17:23
имам малък въпрос относно тази козметика.взех си цялата серия(2-та лосиона и крема) и искам да попитам как да я прилагам в смисъл:сутрин единия лосион,вечер другия заедно с крема???.от този сорт ми е въпроса как точно да процедирам.чувам все по добри и добри отзиви и реших да я пробвам-а съм пробвала ВСИЧКО(подчертавам)от най скромната козметика до най силната,лекари изследвания и доникаде.така че само се интересувам процедурата каква е,отзивите вече ги знам.така че ако някой я е ползвал само да каже как точно-кое първо и така?дано съм обяснила горе долу добре.ще чакам мнения.Благодаря предварително!!!

borovinkaa
05-01-2008, 19:23
Аз лично 3 пъти на ден (ако имам възможност и повече) се мажа с тоника;сутрин и вечер с активният лосион;с крема също сутрин и вечер, но ако нямам някоя гадна пъпка го използвам по-рядко.Серията е много ефикасна, но аз получих алергична реакция от продуктите и доколкото съм чувала не съм само аз :?.

VerryBerry
05-01-2008, 20:33
Аз не ползвам цялата серия,само един тоник,мажа се с него само когато имам пъпки,а тва е рядкост,и засега нямам никакви алергични реакции :)
Мисля,че не трябва да прекаляваш с него..Може от прекалено мазане да се появят обриви или нещо такова.. :)

muhumorko
05-02-2008, 13:12
Ами не знам какво е положението при теб, но аз още при появявата на няколко пъпки на носа ми започнах да си мажа цялото лице с един тоник. И ми беше напълно достатъчно. Колкото повече лосиони - толкова по - зле, според мен. Не знам дали съм прав, но специално при мен и тоникът е достатъчен. А и така действа, че... кеф ^^
Иначе се мажа всяка сутрин (преди да изляза) и всяка вечер (преди да си легна).

vn1
05-02-2008, 14:45
този тоник на Акне аут ли е,шишенцето с червената капачка?или говориш за друг? :)

muhumorko
05-02-2008, 16:12
Именно за него говоря (=