PDA

View Full Version : oburkana s1m



black_princess
05-01-2008, 17:25
ima edno mom4e koeto super mn haresvam dori moje bi obi4am tazi lubov ne e ot den ili 2 a ot dosta vreme super mn puti se opitah da go zabrava no taka i ne se polu4i vednuj se bqhme subrali mn hora ot kompaniqta i pihme togava toi mi kaza 4e me obi4a no tova ne be6e za 1-vi put no qvno tezi dumi ne ozna4avat za nego tova koeto zna4at za men idva i me gu6ka govori mi super milo a v su6toto vreme predlaga na nqkoq druga po4ti vinagi sme zaedno i si mislq 4e me ima samo za fr no ako pogledana ot dr-ta strana na ne6tata ne izglejda samo kato edno priqtelstvo.4uvstvam se izpolzvana i...izgnila otvutre kakto i super oburkana nz kakvo da prava i kak da postupa kato iskam da s1m s nego no prosto mi se vijda kato edna nedostijima me4ta ;(

пЛюш!нкаАа~
05-01-2008, 17:29
ima edno mom4e koeto super mn haresvam dori moje bi obi4am tazi lubov ne e ot den ili 2 a ot dosta vreme super mn puti se opitah da go zabrava no taka i ne se polu4i vednuj se bqhme subrali mn hora ot kompaniqta i pihme togava toi mi kaza 4e me obi4a no tova ne be6e za 1-vi put no qvno tezi dumi ne ozna4avat za nego tova koeto zna4at za men idva i me gu6ka govori mi super milo a v su6toto vreme predlaga na nqkoq druga po4ti vinagi sme zaedno i si mislq 4e me ima samo za fr no ako pogledana ot dr-ta strana na ne6tata ne izglejda samo kato edno priqtelstvo.4uvstvam se izpolzvana i...izgnila otvutre kakto i super oburkana nz kakvo da prava i kak da postupa kato iskam da s1m s nego no prosto mi se vijda kato edna nedostijima me4ta ;(
Ми..като ти е казал толкова силни думи защо не сте се събрали.. :? не е било нужно да правиш опити да го забравиш..ако си се правила на недостъпна затова е прибегнал към друга може би.. :?

AceOfSpades
05-01-2008, 17:35
:shock: А защо искаш да го забравиш без да опиташ. Щом ти е казал тези думи без да му признаваш чуствата си (обаче има възможност под действие на алкохол да ги е казал :? ) пробвай поговори с него като го харесваш. Няма какво да губиш. Айде успех!

suantito
05-01-2008, 17:38
Дядо ми вкаш едно време "Във виното е истината" и беше много прав..

fuck_me_pls
05-01-2008, 17:40
:) Питай го дали има наистина чуства към теб,кажи му че го харесваш и трябва да знаеш.дали просто начина по който се държи с тебе е само флирт или има чуства

Obsession
05-01-2008, 18:17
Когато човек прекали с алкохола не скрива истината. Може би наистина те обича, дай му шанс. Ако не се получи поне ще знаеш, че си опитала.
ПС: пиши на кирилица и правилно.

shanty_loop
05-01-2008, 18:19
Ами щом ти е fr и сте заедно през по-голямата част от времето що не земеш да поговориш с него ? Пък може и да стане нещо... :):):)

*berry*
05-01-2008, 18:38
И според мен трябва да поговориш с него,може би той не те възприема само като приятел.

black_princess
05-01-2008, 18:55
да бих поговорила с него но...как като е с друго моми4е при това моми4е което познавам и се движи с нас и все си мисля 4е ако има6е 4увства към мен няма6е да е с нея ;(

babity
05-01-2008, 18:55
КИРИЛИЦА, УЕЕЕЕЕ! :-x :-x :-x

Devour
05-01-2008, 18:56
Разговорите с него ще доведат до решението на проблема ти :)

evelinka1122
05-01-2008, 19:00
мисля че той си игра е с теб... време е да го забравиш... и в следващите си връзки никога не допускай да хлътваш мн силно по момче, защото виждаш нещата със забравянето колко стават сложни... :?

Deni4kaa
05-01-2008, 19:00
ми другия път като ти каже нещо такова му кажи нещо от сорта на "а като ме обичаш защо само ми даваш напразни надежди" или нз измисли нещо такова и ще разбереш дали наистина те "обича" или е достатъчно пиян,за да се натиска с всяка срещната :)

KaMi7yYy
05-01-2008, 20:36
ne moje6 da go zabravi6,za6toto neiska6(taka mislq),am nai veroqtnp iska samo da te 4uka i za tva se dyrji taka

black_princess
05-01-2008, 21:27
moje bi evelinka1122 e napulno prava i toi prosto si igrae s men i e kraino vreme da go zabrava i da ostava ne6tata taka ''prosto priqteli'' kolkoto i da boli za6toto na dumi e lesno i kogato ne go gledam pravo v o4ite moga da kaja vs no kogato se izprava s/u nego...ne6tata stavat mn trudni mn 10x i na deni4ka:) 6e izpolzvam tazi ideq 100% dosta e dobra (nod)