PDA

View Full Version : Отмъщение или какво?



Korni_ReSeRvE
05-01-2008, 17:36
здравейте! Искам да ви питам нещо .. Какво бихте направили ако с човека който ходите , след като сте скъсали ви напсува и ви обиди много гадно. Ви е му се сърдите и въобще го отписвате от картинката . Една година след това се събирате ( по негова инициатива ,той вие е потърсил и е искал отново да сте заедно) . Късате на ново, но този път вие поставяте края .. При което , вашият почва да говори на други колко лесно щял да ви мине.. каква .. хм курва сте била и т.н. като се има напредвид че докато сте ходили самият тои не е искал да имате по-интимни отношения, защото не бил готов .... Какво бихте направи ли ? Бихте ли си отмъстили за всичко или какво... ?

cinderella_gugutka
05-01-2008, 17:39
просто бих се хванала с някой як пи4 и бих забравила за него :)

baby_blo
05-01-2008, 17:45
има ли смисъл от отмъщение, какво ще постигнеш с него? Прояви безразличие и ако имаш все още някакви чувства към това момче по добре го забрави няма смисъл да си губиш времето с такива индивиди

fuck_me_pls
05-01-2008, 17:47
Намери си друг и забрави за тоя :)

Korni_ReSeRvE
05-01-2008, 17:47
чувства нямам .. то просто след всичко това .. нз да го съжалявам ли или какво ...


Колкото до готиния пич...само да се появи и веднага го оплитам в мрежите :-)

koalka
05-01-2008, 18:02
Бих го игнорирала тотално от живота си и не бих искала да го видя повече...Не би ми пукало, ако го каже човек, който не ми е скъп, не го познавам добре и не ме интересува особоено.Но ако го каже човек, с когото съм била толкова време, споделяла съм адски много - ще ме заболи естествено и това още повече ще ме отблъсне.Опитай се да го забравиш и да продължиш живота си.

Korni_ReSeRvE
05-01-2008, 18:04
мацки страхотни сте .. ей такава мотивация ми беше нужна ..... върха сте :-)

NH3
05-01-2008, 18:06
детска работа пикнята на свастика в шишенце

prettyIdeath
05-01-2008, 18:06
Отмъщения .. дрън дрън.. Не не бих го направила... отдавна вече не съм в детската градина.

MiMcHeToOo
05-01-2008, 18:12
Еби му майката бе, така се държи човек който го е яд! Смей му се, че не си негова!

Obsession
05-01-2008, 18:45
Еби му майката бе, така се държи човек който го е яд! Смей му се, че не си негова!
+1 Напълно съм съгласна. Все пак той е изгубил теб, демонстрирай че той е прецакания ;)

mishok
05-01-2008, 18:57
Otm16tenieto e hlapa6ka istoriq...Da ne ti puka.Tegli mu 4ertata i zabravi 4e izob6to nqkoga si go poznavala.Ne zaslujava i kapka ot vnimanieto ti. :) :)

miss_ludataa
05-01-2008, 19:02
povqrai mi .........bezrazli4ieto to tfoq strana 6et go narani mn pove4e ot kolkoto da mu otmuu6tava6 ili kakvoto i da e bilo .....minalo-minalo....uspeh :-)

evelinka1122
05-01-2008, 19:05
този човек щом ме е потърсил веднъж, ще ме потърси и втори пък... и на този втори път... така мръсно ще му го върна че ще ме запомни за цял живот... !!!!!! :evil:

Deni4kaa
05-01-2008, 19:09
здравейте! Искам да ви питам нещо .. Какво бихте направили ако с човека който ходите , след като сте скъсали ви напсува и ви обиди много гадно. Ви е му се сърдите и въобще го отписвате от картинката . Една година след това се събирате ( по негова инициатива ,той вие е потърсил и е искал отново да сте заедно) . Късате на ново, но този път вие поставяте края .. При което , вашият почва да говори на други колко лесно щял да ви мине.. каква .. хм курва сте била и т.н. като се има напредвид че докато сте ходили самият тои не е искал да имате по-интимни отношения, защото не бил готов .... Какво бихте направи ли ? Бихте ли си отмъстили за всичко или какво... ? малееееееееее ужас,тоя за къв се има а?смърдел нещастен...пфффффф...та по темата-да бих си отмъстила и то жестоко,миииии като го видя по улиците "ооо ама ти още ли си жив" или "вие на вашата планета спирате ли да лъжете понякога",ще го обиждам и ще разправям и аз разни неща с цел накрая хората да го имат за някъв мухльо :-x

Bubles
05-01-2008, 19:11
абе я го заеби тоя! да не ти пука просто си хващай следващия и му покажи 4е не те грей кви простоти прави той, не е единствения

MoonAngel
05-01-2008, 19:11
Забравяш го (защото такъв не заслужава и да си спомняш за него) и продължаваш напред.