PDA

View Full Version : Къдрене на косата



krisi_kote
05-01-2008, 18:01
Утре вечер ще ходя с приятелки на дискотека. Бих искала да си накъдря косата. Вариантите с плитки и преса отпадат, защото косата ми е гъста и обемна и ако се направя с някои от посочените ще изглеждам недобре. Пяната също отпада, защото после едвам се сресвам. Та кажете някакъв друг метод или някакъв продукт, с който да си направя косата. Не искам ситни къдрици. По-скоро на букли (ако ме разбирате). Нещо такова : http://i29.tinypic.com/34p1d7r.jpg

VilleBaby
05-01-2008, 18:02
ролки?

enola
05-01-2008, 18:02
Тва става с по-големи ролки мисля .. :o

Liar
05-01-2008, 18:04
Еми като не можеш да си срешеш косата измий я де...
Иначе това което търсиш се получава с маша или големи ролки както вече казаха.

fiama
05-01-2008, 18:38
Или ролки, или маша. Вариант е и къдренето с бира, но не на всеки се получава добре.

krisi_kote
05-01-2008, 18:39
Добре де, имам ролки вкъщи, но те на са големи. Имам и маша, но колко ли време ще ми отнеме да си направя косата?

GerSity
05-01-2008, 18:43
Купи си големи ролки от козметичен магазин,не струват много.Ще стане 6+ ;)

enola
05-01-2008, 18:45
Или ролки, или маша. Вариант е и къдренето с бира, но не на всеки се получава добре.
как става тва с бирата ?

Undying
05-01-2008, 18:52
Щом ти е гъста косата и не ти се отделя много време купи си по-големи ролки.Аз като се къдря с маша ми отнема минимум 2 часа,но ефекта е страхотен. (също съм с много гъста коса) :)

TopTa
05-01-2008, 19:53
mi kupi si ma6a za kudrene ili otidi na frizior da te nakudri :?

Liar
05-01-2008, 19:55
Или ролки, или маша. Вариант е и къдренето с бира, но не на всеки се получава добре.
как става тва с бирата ?
Действаш все едно е пяна.

Yuna
05-01-2008, 20:19
Или ролки, или маша. Вариант е и къдренето с бира, но не на всеки се получава добре.
как става тва с бирата ?
Действаш все едно е пяна.

После не миришеш ли на бира? :D Струва ми се малко гадно някаква мадама с адската прическа да мирише на джибри...

enola
05-01-2008, 20:20
Или ролки, или маша. Вариант е и къдренето с бира, но не на всеки се получава добре.
как става тва с бирата ?
Действаш все едно е пяна.

После не миришеш ли на бира? :D Струва ми се малко гадно някаква мадама с адската прическа да мирише на джибри...
i az tva si pomislih :D

ElisaDay
05-01-2008, 20:24
Еми .. маша :D Или друг вариант, но много трябва да се занимаваш .. или по-точно някоя приятелка да се занимава..но пък ефекта е УАУ!Къдрила съм се по този начин и е ненормлано яко! Ако искаш ми пиши на ЛС да ти пратя снимка и ако ти хареса да ти обесня как става.. тъй като е доста обемисто .. и нали ако не ти хареса ефекта да не се тормоза да ти пиша само :D

Yuna
05-01-2008, 20:40
Elisa`Day можеш ли да ни покажеш снимки да видим как изглежда? Ако ти се занимава де..:)

burning
05-01-2008, 22:43
даи на некоя крава да те лиже :) и си готова :)

nefchi_bs
05-02-2008, 13:16
сядаш щод каската за половин час и излизаш като негър с естествената си коса :grin: :grin:

GbSy
05-25-2008, 11:44
Няма да миришете на бира. След като изсъхне миризмата изчезва. Иначе нямам представа как става къдренето с бира... Нереално ми е някак...

По темата:

Първия вариант е когато се изкъпеш косата ти леко се накъдря и може да я намачкаш с пяна, след което да я издухаш със сешоар (ако имаш специална приставка или дифузер - още по добре, но трябва да знаеш как се борави) и накрая пръскаш с лак, количеството го определяш в зависимост колко издържа косата ти на такива фризури. Става много естествено.

Втория вариант са ролките, те са и най-малко вредни за косата. Можеш да ползваш такива, които се варят, или такива, които направо се слагат на косата, но трябва да седиш 3 часа с тях, за да ти се накъдри. Иначе съм чела и за следнич бърз трик с обикновени, неварящи се ролки-навиваш си косата и отиваш в банята, взимаш примерно един горещ душ и от парата косата ти става на меки вълни. Който и от 3-те варианта с ролки да приложиш използвай по-широки за вълни, и по тесни за букли, и не забравяй да напръскаш косата си с лак.

Третия вариант е машата, тя е много вредна за косата, ако се използва често, но пък ефекта е страхотен. С машата можеш да опитваш различни видове къдрици, в зависимост каква част от косата взимаш и как държиш машата докато си захванала някой кичур.

Успех!

GbSy
05-25-2008, 11:45
Оп-па... Не видях откога е темата, извинявам се. Все пак съветите ми можеш да ги приложиш друг път!

GbSy
05-25-2008, 11:45
Оп-па... Не видях откога е темата, извинявам се. Все пак съветите ми можеш да ги приложиш друг път!

pinki
05-25-2008, 20:08
Или ролки, или маша. Вариант е и къдренето с бира, но не на всеки се получава добре.

как става тоя номер с бирата ????? :shock: :shock:

elli4ka93
05-25-2008, 21:02
лол какви са тея глупости
според мен най добре става с маша (дори да е тънка) и много лак няма никакв шанс да "бухне" ;ПП пробвай и успех 8) 8) 8) 8)

TheNewReligion
05-25-2008, 21:50
Или ролки, или маша. Вариант е и къдренето с бира, но не на всеки се получава добре.
как става тва с бирата ?
Действаш все едно е пяна.

После не миришеш ли на бира? :D Струва ми се малко гадно някаква мадама с адската прическа да мирише на джибри...
A бирата не миришеше ли на хмел ? Май ракията смърдеше на джибре ! :?

xhuxhu
05-26-2008, 12:49
masha :)