PDA

View Full Version : Малко помощ !?



Korni_ReSeRvE
05-01-2008, 18:15
абе да ви питам .. с моята фр сме вече 6 години заедно .. най-добри фр сме... откакто се преместихме в новото училище,с нови хора и т.н. отношенията м/у нас някак мн се промениха .Пак сме си същите фр ама по често се караме, много по често . На 2 пъти сме стигали до такова конфликти , че да сложим край на цялото си приятелство . Моля дайте съвет какво да правя ...

bibiqna_fut
05-01-2008, 20:14
нормално е да се променят отношенията ви .. се пка се запонавате с нови хора които ще ви допанат .. може на нея д и допаднат хора,а на теб тези хора да не ти харесват .. от тук се тръгва :) се пак ако ен сте говорили .. хм поговорете и решете какво ще правите .. аз имах една фр .. обичах я супер мн и бяхме 4 години инаги заедно .. като се преместихме в общ клас и с нови хора и някак започнахме да се отдалечаваме една от друга .. и да се караме . накрая истинския КРАЙ дойде и се скарахме много ама много лошо .. и си проговорих чак тази година но никога няма да е същото и вече все едно не се познаваме :) аз тръгнех с други хора и тя също.. и просто пътищата ни серазделиха ..Но .. сега си имам мн нови фр и някои от тях са наистина ИсТинСки .. знам че няма да стане това отново :) ей Памс обичам те най-мн нали зн :-P и ННН форевър :-P лофф иа :-P :-P

VerryBerry
05-01-2008, 20:17
Нормално е,щом сте сменили училището.Заобикалят ви нови хора..и няма лошо в това,че се карате..сигурно си чувала,че караниците укрепват връзката.. :) Опитай да правиш компромиси в някои случаи,стига да не позволяваш на някой друг да заеме мястото ти до нея ;)

DaЯk_AнGэL
05-01-2008, 20:50
Нормално, и с мен се случи така.
Не насилвай нещата, ако престанете да си бъдете приятелки не е края на света. Щом си в ново училище ти и тя се запознавате с нови хора и градите нови приятелства, като по този начин може старите да се загубят.
Най-добре поговори с нея.. Нужни са компромиси и от двете страни.
Успех! :)

Korni_ReSeRvE
05-02-2008, 09:02
там е работата , говори ли сме и всеки път си казваме , че ще променим нещата . Двете страшно много държим една на друга , толкова време сме заедно и толкова неща сме приживели че ...

AnChItOoOo
05-02-2008, 09:38
Аз също имам една приятелка с която се знаеме още от както се помним.От 1ви до 8ми клас си бяхме в един клас после тя се премести в дуго даскало,но пак сме си съшите фр...Просто сега и двете сте сред нови хора и трябва да се постараете да не развалите приятелството си..Рано или късно ще осъзнаете че няма смисъл заради нови хора да развалите дългогодишното си приятелство :P УСПЕХ :wink:

POKEMONFOREVER
05-02-2008, 15:15
Покани я във вас и и пусни нещо да гледа от старото време или и разкажи нещо да сде сети и кажи "помниш ли какви забавления сме правили" и така :).

Успех дано пак станете добри приятелки :).

st1ka
05-02-2008, 15:53
Напълно нормално е! Сменяте училището, средата, хората... това ви променя, отчуждява ви... Но щом сте наистина добри приятелки и щом вярваш в приятелството ви не се тревожи - силната привързаност устоява на времето! :)