PDA

View Full Version : Каква е тая гавра бе ?!



bboy_bunker
05-01-2008, 18:47
Хубаво ни сложиха матурите... ама гледайте каква гавра си правят:

http://vbox7.com/play:01fc7a26 :lol: :lol: 8-) :razz: :razz:

bungle
05-01-2008, 19:11
Да, аз вчера видях флайерче в кино Арена.
Много нескопосано направено и грозно.
С някакъв дългуч отпред.
Радвам се, че се мъчат поне.

ioancheto
05-01-2008, 19:13
am tapanari smotani

Ollas
05-01-2008, 19:24
Жива гавра. Че и плакати сложили по училищата... С кеф съдрах един!

lyloster
05-01-2008, 19:25
тва верно за кво им е да го правят :?

Tazadar
05-01-2008, 19:30
С кеф съдрах един! Ще последвам твоя пример, братко :)

TheNewReligion
05-01-2008, 19:56
:lol:

OtherDimension
05-02-2008, 07:35
^ както казват едни наши съседи : не сери, бееееееее..
това, че ти си решил да бачкаш некаква работа, колкото да си купиш една блузка на пери накрая на месеца, не значи, че това е единственият вариант пред младите хора ;)

RoyTheReaper
05-02-2008, 07:39
Тия,където още учите,изтърпете някак до 12-ти клас и почвайте да бачкате,да си живеете живота

По-скоро влезте в УНСС и си живейте живота. :D

RoyTheReaper
05-02-2008, 07:57
Тия,където още учите,изтърпете някак до 12-ти клас и почвайте да бачкате,да си живеете живота

По-скоро влезте в УНСС и си живейте живота. :D

Ако има мама и тате да ви хранят и поят...



Е тази малка подробност трябва да се уточни, да. :D

Ама пък каква е разликата между диплома без покритие и липсваща такава? :-o

OtherDimension
05-02-2008, 08:02
Тия,където още учите,изтърпете някак до 12-ти клас и почвайте да бачкате,да си живеете живота

По-скоро влезте в УНСС и си живейте живота. :D

Ако има мама и тате да ви хранят и поят...



Е тази малка подробност трябва да се уточни, да. :D

Ама пък каква е разликата между диплома без покритие и липсваща такава? :-o

никаква!
:shock: бате, ти добре ли си ...

RoyTheReaper
05-02-2008, 08:04
Работодателите тук са наясно със състоянието на образователната ни система и изискват просто да избуташ едно висше и да вземеш диплома. Но разликата между това да я имаш и да я нямаш е осезаема. ;)

OtherDimension
05-02-2008, 08:19
единствената ми мечта е за всяка по-кадърна работа мястото да се дава чрез конкурс.. а не по диплома

а това, което каза експлойтед, е много вярно

RoyTheReaper
05-02-2008, 08:22
единствената ми мечта е за всяка по-кадърна работа мястото да се дава чрез конкурс.. а не по диплома

а това, което каза експлойтед, е много вярно

Е то си е така. Кандидатстването си е един малък конкурс. Първо изпращаш биография и мотивационно писмо, ако поне малко покриваш изискванията им, те викат на интервю. По време на този процес наблягат повече на уменията, които имаш, отколкото на образованието.

Да размахаш дипломата си и да те наемат веднага... не виждам кой ще го направи.

bboy_bunker
05-02-2008, 09:35
Относно матурата: ще я направят много лесна, за да могат всички да я вземат. Тогава какъв е смисълът от нея ? Ако ще служи за отсяване, поне да я направят трудна.

RoyTheReaper
05-02-2008, 09:48
И без тва '89 ще сте опитни зайчета, ако ви ги направят трудни съвсем ще се омаже работата. :lol:

sherry
05-02-2008, 10:58
Много противно клипче. Айде тях да ги направим "герои" в това "реалити".
Цялата година ми тръгна накриво.
Стачки, загубено време, после по 3 урока на един час да вземаме, после разбрах, че съм ходила напразно на уроци по литература, защото отпада темата за специалност Журналистика, после разбрах, че форматът на матурата щял да търпи изменения. Много готин финал на средното ми образование. Перфектничко! Да ги нацелуваш всичките :-) :o

InitialD
05-02-2008, 22:31
Много противно клипче. Айде тях да ги направим "герои" в това "реалити".
Цялата година ми тръгна накриво.
Стачки, загубено време, после по 3 урока на един час да вземаме, после разбрах, че съм ходила напразно на уроци по литература, защото отпада темата за специалност Журналистика, после разбрах, че форматът на матурата щял да търпи изменения. Много готин финал на средното ми образование. Перфектничко! Да ги нацелуваш всичките :-) :o

Най-вече ония тъпи шаврантий от френската,които разправяха в студиото на бТВ колко важно било матурите да са задължителни!?!
А горките те не се виждаха отстрани колко жалки изглеждаха с грозните си псевдо-униформи имитирайки католическо училище ,опитвайки се да се изкарат от "дискусионните" ... онези паляци,които си мислят че като говорят 2 часа безмислици са направили някаква дискусия!Така де те нищо не казаха ... и без това си личеше а и се доказа какви марионетки са 90% от учащите в така наречените "елитни" училища!

P.S.Извинете ме ако е неразбрано това което написах обаче вече не мога дори да си фокусирам клавиатурата! ZzZzzZZZzz

Bombshell
05-02-2008, 22:35
Жива гавра. Че и плакати сложили по училищата... С кеф съдрах един!
You are not alone! 8-)