PDA

View Full Version : ;d



*candy*
05-01-2008, 19:01
началото

MoonAngel
05-01-2008, 19:19
Питай го. Това е най-сигурният начин да разбереш истината. Въпреки че има и друг вариант. Много често ако направо питаш момче за такова нещо отрича веднага. Но ако ти го познаваш добре, ще разбереш истината дори и да се опита да излъже.

Bubles
05-01-2008, 19:20
ми ако не можеш да го питаш лично както ще е най-добре поразпитай фр си дали на някой е казал нещо такова. ако е така нататък реши дали имаш чувстава и дали исаш нещо да има между вас

lovey0u
05-01-2008, 19:21
а ти харесваш ли го??? щот се пак за кво ти е да зн иначе

evelinka1122
05-01-2008, 19:22
ем ако искаш му пусни език, ако усетиш неговия начи те иска :lol:

VinDiesel
05-01-2008, 19:24
При такова много добро приятелство м/у момче и момиче винаги единия изпитва някакви по-големи чувства към другия :)

FreeSpirit
05-01-2008, 19:28
Нали сте си приятели, поразпитай го(ама лично) гаджета, фр и т.н....стигни до себе си, по поведението и по погледа му можеш да разбереш мн неща ;)
Също можеш да му намекнеш или направо да го питаш, ако разбира се имаш желание за нещо по-сериозно м/у вас.Просто няма смисъл, той да ти признава, че те харесва(ако е така) и ти да му кажеш "ми хуу аз тай си и мислех,айде пич чао "
Кофти си е, пък ако не те харесва, ще кажеш кажеш, че навярно това са просто игри на подсъзнанието ти(понякога си мислим че лудо харесваме някоя момче,но се оказва, че е само като фр)Тай де има начин как се измъкнеш...
Амммм, дано да съм помогнала :grin: :grin: :grin:

iiirish
05-01-2008, 19:35
без да познавам един човек и без да виждам поведението му, не мога по никакъв начин да преценя дали има симпатии към теб. това ти сама трябва да разбереш. нали затова имаш интуиция, а щом тя вече веднъж ти е напомнила за себе си, значи има за какво ;)

MiMcHeToOo
05-01-2008, 19:36
Ми поговори си с него...

AceOfSpades
05-01-2008, 19:38
Колкото и да изглежда, че има някакви чувства към теб поразпитай познати защото ако директно с него говориш и няма такива чувства рискуваш да загубите приятелството си ;) Успех!

Luda_do_poluda
05-01-2008, 19:51
Инсценирай пред него нещо ...като например скарала си се с гаджето и сте скъсали ,наговорил ти е куп глупости и обидни думи ,ако той те харесва сам ще се издаде ...ще започне да те убеждава ,че онзи не те заслужава ,че ти заслужаваш нещо много по-добро ,тези обиди ,които ти е казало гаджето ти не са верни и ще започне да ти прави комплименти ... :P Мъжете са много лесни за разгадаване ,особено като харесват някое момиче ... Очите им светят като я гледат ... :P

*candy*
05-01-2008, 22:50
а ти харесваш ли го??? щот се пак за кво ти е да зн иначе
ами и аз не съм сигурна дали го харесвам ... има нещо ,но не мога да определя дали не е само приятелска обич
мерси за съветите :-)

cinderella_gugutka
05-01-2008, 23:00
ами щом не си сиг 4е го харесваш по добре остави нещата така.ако той реши да направи нещо-тогава му мисли.но ако го харесваш -казваш му и тва е :)

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:03
Пф ако и ти го харесваш най-добре го питай,ама ако не ти не го за кво искаш да знаеш дали той те.Просто няя смисъл :) :P

kefish_meee
05-02-2008, 08:06
Пф ако и ти го харесваш най-добре го питай,ама ако не ти не го за кво искаш да знаеш дали той те.Просто няя смисъл :) :P
+1