PDA

View Full Version : Аз съм гаден егоист!



babity
05-01-2008, 20:42
Проблемът ми е следният: незнам защо, обаче ааадски много се ядосвам, че сегашното ми златце не ми угажда на акъла! Предишните бяха абсолютно предвидими и откровено казано понякога ги шашках без повод и следваха едни молбиии или опити за манипулация или ултиматоми. Сегашният обаче е някакъв костелив орех, немога да се наложа! Например като му кажа нещо на въпреки или се разсърдя (не на сериозно де) бившият ми (както другите преди него) започваха с разни увещания и т'ва он'ва, а тоя моя сладур ми казва "добре" и се оттегля хладнокръвно, чакайки аз да го потърся и убивайки всякаква възможност да стоваря огромният си женски яд върху него... В момента много ми се спи и немога точно да реша дали ми е кофти, защото не е толкова мекушав или ме дразни това, че явно съм прекалено голям егоцентрик и въобще забелязвам такова нещо. Айде искам размисли и страсти по темата! 8-)

п.п. където се губи смисъла да знаете, че е защото ми се спи.

CfEtii
05-01-2008, 20:44
Ми право е момчето..ако се опитваш да се налагаш и цупиш за глупости..ония тряя да са били супер идиоти да ти ходят по гъза.

babity
05-01-2008, 20:47
Аз понякога просто имам нужда да му се развикам когато ме обиди или нз си там какво, но неее той вече е казал: "ми добре"...

PiNk_GiRl
05-01-2008, 20:50
E ne moje vinagi da se cupi6 za gluposti ili kogato ne ti se ugudi-trqbva da se pravqt kompromisi..ako naistina darji6 na nego nqma da misli6 samo za sebe si..A i v jivota,ako se nau4i6 sega vsi4ko da stava kakto si iska6 ti i da se cepi6 i op vsi4ko pak da si e ok 6te ti bade tudno da se spravq6,kogato ne6tu se obarka,a ti si sviknala taka...Ne 4e iskam ne6tu da te oprekna,no i az bqh taka i razbrah 4e nqma da stigna do nikade taka..

babity
05-01-2008, 20:53
не, не съм свикнала всичко да има, даже мноооого напротив. Просто немога май да го обясня... Пример: той ме е издразнил с нещо, разбира, че ме е издразнил и понеже продължава да ме дразни аз казвам, че се махам и ток казва: "чао"... Шибано е... когато един път му казвах, че искам да се раздели пак ми каза: "ок" ... но после ми натякваше де... 8-)

PiNk_GiRl
05-01-2008, 21:00
Abe spokoino be..I pri mene e taka ponqkoga.Az kazvam ne6to i toi vednaga se saglasqva po sa6tiq na4in kakto pri tebe..dokato ediniq ot dvamata ne si priznae 4e se e bazikal i go e kazal naro4no :D

mArMaLaDkA
05-01-2008, 21:12
Свако ми и той е като гаджето ти.Примерно свако нещо е направил-оцапал е нещо,заринал е до неузнаваемост хола със списанията си за електроуреди,дизайн и тем подобни и леля почва да му се кара,да му крещи ,ама такива скандали....сама си се кара и сама си опонира :D И тя вече много ядосана,го навиква яката,пък той й извиква някакво "Ами да...права си" или "Ми....добре" или "Абе,успокой се,бе,миличко,нищо не е станало".И естествено не той разчиства списанията :D Много е забавно отстрани . Мисълта ми е,че ако се позамислиш малко ще видиш,че е много комична ситуацията с гаджето ти и въобще няма да ти е до яд

chance_baby
05-01-2008, 21:15
kogato se razsurdq i fr mi kaje o0of prai kvoto si iska6 i po4vam da namilam otgore mu za da si izleq"cqlata jenska zloba" - kakto kaz apo-gore :) i toi gorkiq sedi i slu6a i sled malko si4ko e ok 6toto ve4e sam spokoina :D

FreeSpirit
05-01-2008, 21:17
Оф може ли да си такава, всико ти наред - трябва да намериш нещо да се цупиш и да се маеш :? :?
Искаш като се нацупиш да ти умолява за прошка ли, айде остави го това, като в сгафил тогава да го прави ;)

Whisper_to_me
05-01-2008, 21:18
Тайй... :D Невинаги цупенето води до очаквания резултат.. И бившият ми беше така... нацупи се и очаква да почна да се моля, да се умилквам... Е да, ама разбра, че не става така номерът ... :P Е това е интересно като стратегия ама до едно време,после омръзва .... Затова моят съвет е не прекалявай, а и щом при него не действа...няма смисъл :-P

loriot
05-01-2008, 21:21
мен пък ме кефи как се държи приятелят ти... радвай се - имаш приятел с достойнство... или просто иска да се наслаждава на тишината... 8-)

Chacho
05-01-2008, 21:23
Според мен начинът по който се държи с теб е това което те държи при него ;)

krisi_bep
05-01-2008, 21:26
Противоположностите се привличат!Той те дразни,ти очакваш нещо още по-ново и те така... :)

cinderella_gugutka
05-01-2008, 23:24
ами аз имах г/д същия проблем.и тъйкато незнаех кво да направя просто се примирих и...тва е,кофти е знам ама не мога да помогна :(

hahavteen
05-02-2008, 00:25
Така е по-интересно :)

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:00
Е разбирасе,че няма да ти обърне внимание..не всички момчета са еднакви..просто на него толкова "много" му пука,че ти се дразниш,че напраоо..просто кат виждаш,че дори след като си изкараш целия яд на него на него не му прави впечатление просто спри!

MartyParty
05-02-2008, 08:19
Намерила си си майстора! :grin:

MiMcHeToOo
05-02-2008, 09:48
Гордея се с теб! Малко хора си го признават това 8) Браво! :-)

suantito
05-02-2008, 09:50
Според мен си си намерила майстора 8-)

babity
05-02-2008, 09:55
Оф може ли да си такава, всико ти наред - трябва да намериш нещо да се цупиш и да се маеш :? :?
Искаш като се нацупиш да ти умолява за прошка ли, айде остави го това, като в сгафил тогава да го прави ;)

E, аз не за всяко нещо! Просто той е... мъж! Когато аз се карам и се сърдя това значи, че искам внимание... ама той... трудно ми разчита сигналите... и, да, намерих си майстора и си го обичам! :oops:

xercu
05-02-2008, 10:02
Запознай ме с него ...

sexita
05-02-2008, 10:33
Пффф...и аз съм така. :x Вече 3 месеца ми е върху главата...да...прави много неща за мен...оценявам ги,но понякога наистина и аз си мисля,че не му пука за мен,щом не ме спира,когато му се разсърдя.Това е може би най-големият ни проблем във връзката...поне по мое възприятие...
Искам да се чувствам малко по-сигурна...не искам да тичка като лапенце след мен...аз знам,че така ще го направя на лайно и ще го зарежа,но все пак...искам да ме радва малко повече :( Да знам,че държи на мен и не позволява някакви глупости да развалят "магията"...
Понякога си мисля за раздяла...наистина колкото и да го обичам имам чувството,че се измъчвам...знам,че преувеличавам нещата,яко драматизирам и всичко е наред,но тези неща ме карат да се чувствам ненужна и е адски болезнено :-k
Вече не обръщам внимание на хубавите мигове,заради тези простотии...
Опитвам се да говоря с него....но какво мога да направя...не знам как да му го обясня,а и като започна да говоря и сякаш имам буца в гърлото и ми е трудно... :cry: В главата ми е толкова просто,но с думи не мога да му опиша какво ми е.
Ако така продължаваме...краят му се вижда...той едва ли ще иска да се разделим,но аз няма да имам сили вече... [-X

Obsession
05-02-2008, 10:43
Не можеш да очакваш винаги да става на твоята! Явно той не е човек, готов на компромиси постоянно. А той като ти се разсърди ти тръгваш ли след него да го умиляваш да ти прости?

babity
05-02-2008, 11:43
А той като ти се разсърди ти тръгваш ли след него да го умиляваш да ти прости?

Винаги!!! Интересното е, че той е коренно различен от мен. Когато ми е ядосан иска да е сам, да си изживее яда и тогава пак да е с мен. Обикновено това, че му се извинявам и му се моля още повече го ядосва, но какво да направя, немога да съм спокойна, знаейки, че ми е сърдит, ядосан или каквото и да е...

evelinka1122
05-02-2008, 12:06
хаха познато... една фр обаче успява да вика на гаджето си (кара му се за най-малките неща!)... и тя вика, вика, огласяват целия парк... и той само "добре мило" "ми добре" окей" и тя побеснява още повече... :lol: мн са ми интересни... 8-)

hahavteen
05-02-2008, 12:08
хаха познато... една фр обаче успява да вика на гаджето си (вика му за най-малките неща!)... вика, вика, огласяват целия парк... и той само "добре мило" "ми добре" окей" и тя побеснява още повече... :lol: мн са ми интересни... 8-)

Тва е тооооолково гадно! Направо мога да убия някой като почне така! Майка ми така прави за да ме дразни още повече лелеее :o

gPa3HuTeJl
05-02-2008, 14:16
xAHxhAxAHX Owned ! :lol:

*berry*
05-02-2008, 16:57
Така е по-интересно :)
;-)

jugulator
05-02-2008, 17:09
Аз понякога просто имам нужда да му се развикам когато ме обиди или нз си там какво, но неее той вече е казал: "ми добре"... 8-) Пачъ.

woshata
05-02-2008, 17:19
Така е по-интересно :) 8)

Obsession
05-02-2008, 19:01
А той като ти се разсърди ти тръгваш ли след него да го умиляваш да ти прости?

Винаги!!! Интересното е, че той е коренно различен от мен. Когато ми е ядосан иска да е сам, да си изживее яда и тогава пак да е с мен. Обикновено това, че му се извинявам и му се моля още повече го ядосва, но какво да направя, немога да съм спокойна, знаейки, че ми е сърдит, ядосан или каквото и да е...

Когато аз се разсърдя за нещо също предпочитам да ме оставят на мира да ми мине ;) Не да ходи някой след мен и д ами се извинява, когато ми премине глевът сама давам знак (:

sladkish_14
05-02-2008, 19:07
не, не съм свикнала всичко да има, даже мноооого напротив. Просто немога май да го обясня... Пример: той ме е издразнил с нещо, разбира, че ме е издразнил и понеже продължава да ме дразни аз казвам, че се махам и ток казва: "чао"... Шибано е... когато един път му казвах, че искам да се раздели пак ми каза: "ок" ... но после ми натякваше де... 8-)

Ееееееххх приятелко :lol: Познато ми е,да да определено мие познато 8-) ..Знаеш ли мисля,че е защото сме им доказали че ги обичаме и не можем без тях,и те са спокойни...Поне моя приятел е така,това което пишеш ми е до болка познато и като му кажа "На теб май не ти пука за мен",той ме целува и ми казва "Не слънчице,просто знам,че ще ти мине и никога няма да се разделим,затова не ми се цупи напразно :D "И аз копам от яд ама какво да направя,без него не може и с него не може :lol: Мъжка му работа....

BWald0rf
05-02-2008, 20:47
А може би точно това ще те задържи при него - това,че не е като другите,не е предвидим,нито пък ти се влачи в краката и те кара да го искаш повече и повече.Не би трябвало да ти е сдухано ;)

mickelangelo
05-02-2008, 20:53
Миии много добре прави пич-а а и защо трябва да се налагаш ?

babity
05-03-2008, 12:16
олилйееееее! от снощи сме скарани и от около 15 чАса ми е сърдит... досега не е било такова нешо... станало ми е нешо... лйелйеееее!

sexita
05-03-2008, 12:29
Абе седи си...потърси го за последно или му напиши смс,че няма да го търсиш вече...ако си струва да се цупи за глупости,нека продължава да се сърди,но не го моли повече.
Намери си занимание,във никакъв случай не стой у вас и не чакай телефона да звънне...защото 100% ще му звъннеш ти.
Ние с моя вчера поговорихме и му казах,че може евентуално да се разделим( въпреки,че ще ми е много трудно) ако не се разбираме добре и доста неща си казахме,като че ли се изяснхме и си помогнахме.Сега с едържи коренно различно.
За това ти казвам...запази достойнство...ако се държиш като хлапачка ще му доскучаеш.
А и ако те обича той ще те потърси,колкото и да му е трудно...

babity
05-03-2008, 12:42
e, то все ще му мине де, ама на мен ми е криво като знам, че е сърдит... от друга страна аз още снощи опитах да се сдобрим, ама той с държанието си все едно ми се изсра на лицето (както той обича да казва)... аз сега няма как да излезна де, ама смятам да се занимавам с друго и съм твърдо решена да изчакам да си надмогне ината и да ме потърси. извинения не са ми нужни! :?

sexita
05-03-2008, 13:29
e, то все ще му мине де, ама на мен ми е криво като знам, че е сърдит... от друга страна аз още снощи опитах да се сдобрим, ама той с държанието си все едно ми се изсра на лицето (както той обича да казва)... аз сега няма как да излезна де, ама смятам да се занимавам с друго и съм твърдо решена да изчакам да си надмогне ината и да ме потърси. извинения не са ми нужни! :?

Абе ще ти мине...ще се сдобрите....
Ама ако ти си виновна...е добре да си му се извинила и да си поговорите

babity
05-03-2008, 14:28
В случая няма виновни, но незнам защо той реши, че съм му виновна с нещо. Кофти ми е!

gabit000
05-03-2008, 16:39
ami ako mu kaje6 " 6a sa razdelim" i toi ti kaje "ok" prosto znai 4e toi go pravi naro4no po dobre se poma4i da si spokoina kato nego... ;] hem 6te go iznenada6 hem 6te zazdravite vrazkata si ;]

gPa3HuTeJl
05-03-2008, 16:41
Абе колкото и да философствате няма да промените факта, че babity е егоист :lol: :-)

babity
05-03-2008, 16:46
Абе колкото и да философствате няма да промените факта, че babity е егоист :lol: :-)

еми... :oops: така е... искам цялото внимание за себе си! :oops: :oops: :oops:

gPa3HuTeJl
05-03-2008, 16:48
Бих ти го дал... :-P

babity
05-03-2008, 17:02
Бих ти го дал... :-P

:oops: :oops: :oops:

п.с. все още се двоумя дали да не го извадя от контекста и да го приема като неприлично предложение :lol: :lol: :lol: :lol:

bdilinkb
05-04-2008, 12:17
По интересно е в интерес на истината,но пък и трябва малко и той да се съобразява с мнението ти ...не винаги той да е правияТ :-D

5StaR
05-04-2008, 12:45
Яко останали са още мъже ;)

sexita
05-04-2008, 17:36
Абе..да бе....така си мислите :x
Много е мъжко,да се държиш като непукист...няма що
То поне с граница :?

hrisiiiiii
05-04-2008, 18:44
Научете се да се допълвате взаимно. Ако не стане нищо значи просто не сте един за друг. А също мисля, че ти трябва да си оправиш държанието и да не чакаш всичко на готово - прави малко повече компромиси и не се учи винаги да ти угаждат.

kael
05-04-2008, 19:04
Научете се да се допълвате взаимно. Ако не стане нищо значи просто не сте един за друг. А също мисля, че ти трябва да си оправиш държанието и да не чакаш всичко на готово - прави малко повече компромиси и не се учи винаги да ти угаждат.
допълваме си се идеално. тфа че тя иска да и угаждам си е напълно естествено ( въпреки че в повечето случаи хващам женските и манипулации ) ае слагаите ключ натемата а ?

ramaiana
05-05-2008, 11:30
КЛЮЧ ;)