PDA

View Full Version : Отмъщение ?



ElisaDay
05-01-2008, 20:43
Здравейте :)
Значи, почвам възможно най-накратко да обесня ситуацията.Едно момче ме харесваше може би близо от 2 месеца и се ме врънкаше да излезем, тъй като аз нямах особено силни чувства към него все отказвах,отказвах..Е дойде момента, в който се съгласих и го попитах една вечер "Още ли е в сила поканата за кафе?" и той отговори "Да, за теб винаги е в сила" и тук свърши разговора ни, тъй като той отиде на дискотека.Но ето го и проблема -> една приятелка случайно се засякла с тяхната компания в дискотеката и ми казва сутринта (на следващия ден), че е видяла въпросното момче с момиче (да поясня, че това момиче го познавам) .. целували се, държали се за рачичка и мойта фр, разбира се попитала момчето дали ходят и той се похвалил, че тази вечер тръгнали.При което моята рекация беше ужасна .. необмислена, глупава.. пратих му смс, защото го нямаше в скайп със съдаржание "не го очаквах от теб .. нали уж искаше да стане нещо , а какво стана..тъкмо когато се съгласих ти реши да се пошегуваш с мен" , след което той веднага скъса с другото момиче.Нормално аз нямах дълбоки чувства, но сечувствах предадена..болеше ме от тази негова постъпка :( След което той отново ме чакаше 2-3 месеца с надеждата да се върна при него, но разберете ме .. бях наранена ..нямах сили да съм с него..не му вярвах.И какво .. случката се повтори :( разбрахме се да ходим на кафе в Събота, при което аз вчера научих , че той ходи с онова момиче пак... :( В Неделя съм канена на Рожден Ден , но лошото е, че и те двамата ще са там!! Не знам как ще ида .. просто ми е супер гадно .. едва ли ще успея да си направя купона :? Бих искала да му отмъстя по някакъв начин , а в същия момент не желая да му падам до нивото..Просто имах нужда да споделя .. а ще съм доволна от ваша страна на някакви съвети .. относно цялата история :-o

Малко се олях .. съжелявам и все пак ако някой ми прочете тъпата история му благодаря

babity
05-01-2008, 20:46
Аз както казах в темата по - горе съм скапан егоист, но като гледам и ти не ми отстъпваш! Хем го нещеш, хем и на друга го не даваш. Очакваш цял живот ли да те чака? Не е честно!

skatemore
05-01-2008, 20:49
Здравейте :)
Значи, почвам възможно най-накратко да обесня ситуацията.Едно момче ме харесваше може би близо от 2 месеца и се ме врънкаше да излезем, тъй като аз нямах особено силни чувства към него все отказвах,отказвах..Е дойде момента, в който се съгласих и го попитах една вечер "Още ли е в сила поканата за кафе?" и той отговори "Да, за теб винаги е в сила" и тук свърши разговора ни, тъй като той отиде на дискотека.Но ето го и проблема -> една приятелка случайно се засякла с тяхната компания в дискотеката и ми казва сутринта (на следващия ден), че е видяла въпросното момче с момиче (да поясня, че това момиче го познавам) .. целували се, държали се за рачичка и мойта фр, разбира се попитала момчето дали ходят и той се похвалил, че тази вечер тръгнали.При което моята рекация беше ужасна .. необмислена, глупава.. пратих му смс, защото го нямаше в скайп със съдаржание "не го очаквах от теб .. нали уж искаше да стане нещо , а какво стана..тъкмо когато се съгласих ти реши да се пошегуваш с мен" , след което той веднага скъса с другото момиче.Нормално аз нямах дълбоки чувства, но сечувствах предадена..болеше ме от тази негова постъпка :( След което той отново ме чакаше 2-3 месеца с надеждата да се върна при него, но разберете ме .. бях наранена ..нямах сили да съм с него..не му вярвах.И какво .. случката се повтори :( разбрахме се да ходим на кафе в Събота, при което аз вчера научих , че той ходи с онова момиче пак... :( В Неделя съм канена на Рожден Ден , но лошото е, че и те двамата ще са там!! Не знам как ще ида .. просто ми е супер гадно .. едва ли ще успея да си направя купона :? Бих искала да му отмъстя по някакъв начин , а в същия момент не желая да му падам до нивото..Просто имах нужда да споделя .. а ще съм доволна от ваша страна на някакви съвети .. относно цялата история :-o

Малко се олях .. съжелявам и все пак ако някой ми прочете тъпата история му благодаря

значи като за начало
1. Проста си
2. Тоя и той прост
3. Използвай наркотици

CfEtii
05-01-2008, 20:51
Е то и ти незнаеш кво искаш..чудя му се на момчето как ти е ходило толкова време по гъза.Хем не го харесваш,хем го ревнуваш от другата..изясни се първо на себе си и после претендирай за нещо пред него.

Whisper_to_me
05-01-2008, 21:14
Е нали не го харесваш... Защо тогава искаш да му правиш мръсно...Ще кажеш сте ходили мега сериозно и ти е изневерил или те е зарязал заради друга... Може и ти да се появиш с някое момче пред него ама дали ще се чувстваш по-добре... Аз лично се съмнявам... Може би просто му е омръзнало да се надява и иска само да търси утеха или да задоволява нужди при другата... Ти си решаваш ама едно отмъщение не носи наслада или поне не винаги...

chance_baby
05-01-2008, 21:19
purvo ne znaesh kvo iskash i vtoro ako imash nai dobur ptiqtel go vzemi s tebe na rojeniq den i mu kaji kvo trqa da stane izmislete si repertoar i gotovo na onq ako mu puka z atebe 6 mu stane gadno 6te se naaka ot qd i tei :D

p.p. tva mn grubo prozvu4a ama tei trqa da se prai :D

AFT
05-01-2008, 21:22
Остави момчето намира. Нито го харесваш толкова много, нито нищо. Не стига, че е скъсал с момичето веднага след като ти си се "оплакала", ами и наранена си се чувствала. И защо? Поканил те е на кафе, не ти е искал ръката все пак! Жалка история, звучиш ми като няква наивна лигла..

krisi_bep
05-01-2008, 21:22
Какво си очаквала от момчето?!Да те чака цял живот ли?Нямали сте никаква връзка,даже на среща не сте излизали,за какво предаване говориш?За какви наранени чувства,след като ги е нямало(от твоя страна,нали твоите са наранени...)?!Не той,а ти си се подиграла с него.Отивай си на РД и да не ти пука,но не го занимавай него и си го остави с това момиче.

cinderella_gugutka
05-01-2008, 23:29
каквато попара си си надробила такава ще сърбаш на РД.съжалявам 4е трябва да ти го кажа,но трябва да си мн зле-той да скъса с нея заради тебе въпреки 4е вие още не сте излизали и после да те овещава 3 месеца да излезнеш с него и ти да се правиш на сърдита-пффф :-D

05-02-2008, 00:17
к'ви са тия глупости ве :-x

LizZz
05-02-2008, 06:24
Чакай малко... Нали не сте били гаджета, че да се чувстваш наранена?!
Тъпо парче... Че и той не отстъпва...
Аз бих ти отговорил : ''Я у лево, уе...'' 8-) :lol:

MiMcHeToOo
05-02-2008, 06:29
Отмъщението е възможно най-глупавото нещо на света... Достатъчно ще е просто да отидеш и да се усмихнеш за "Здрасти". Остави хората да дишат. След като не си му дала шанс е нормално да почне да се цели към други хора.

GD
05-02-2008, 06:57
q stoite malko kakvo q obvinqvate. Tq ne e vinovna 4e nqma 4uvstva kum nego i e re6ila 4e neiska da izliza s nego. Taka 4e toq si e vinoven shtom tq mu otkazva da izleznat i neiska i se podrazbira zna4i mom4eto trqbva da q ostavi i da si nameri druga. Taka 4e neznam kude momi4eto e vinovno. Kato vidi6 4e nqma6 4uvstva kum nqkoi spira6 da razgovara6 s nego ili si ostavate priqteli bez da prai6 nikakvi opiti da ste zaedno. Zashtoto v pove4eto slu4ai samo se pre4i na shastieto na drugite ako momi4eto obi4a drug i ma 4uvstva a toi nastoqva e ne stava. Trqbva razbirane i kakva e tazi obi4 spored ima samo privli4ane lubovta idva s vremeto.

vesinka91
05-02-2008, 07:18
q stoite malko kakvo q obvinqvate. Tq ne e vinovna 4e nqma 4uvstva kum nego i e re6ila 4e neiska da izliza s nego. Taka 4e toq si e vinoven shtom tq mu otkazva da izleznat i neiska i se podrazbira zna4i mom4eto trqbva da q ostavi i da si nameri druga. Taka 4e neznam kude momi4eto e vinovno. Kato vidi6 4e nqma6 4uvstva kum nqkoi spira6 da razgovara6 s nego ili si ostavate priqteli bez da prai6 nikakvi opiti da ste zaedno. Zashtoto v pove4eto slu4ai samo se pre4i na shastieto na drugite ako momi4eto obi4a drug i ma 4uvstva a toi nastoqva e ne stava. Trqbva razbirane i kakva e tazi obi4 spored ima samo privli4ane lubovta idva s vremeto.

Izvinqvai ama sam si protivore4ish mi to q e ostavilo na mira mom4eto i se e zahvanalo s druga no togava tq e tr1gnala da mu prai sceni taka4e v taq situaciq tq sama si e vinovna nikoi ne i e vinoven 4e neznai kakvo iska sry 4e s1m malko gruba :)

BlueFace
05-02-2008, 07:29
Абе момиче разбери какво искаш после се прай на много важна.Ти се подиграваш с чувствата на момчето и не му даваш шанс и после като си намери друга и те остави,а ти тъкмо си се сетила да излезеш с него се правиш на "сърдита".МИ извинявай ама си тъпа..Той не е виновен.Ако не беше си играл с чувствата му нямаше да стане така.Пък и от какво беше наранена когато той заряза другото момиче ?!?!?!?!?!?!?!?!!!
ШМААААТТАКААААААААА!

fuck_me_pls
05-02-2008, 07:35
Ее ти хем не го искаш,а той кат си намери приятелка и тогава го искаш.Или тръгваш с момчето или го остави с друга.Стига си го разигравала...!!!!!!!

YaNcHeToOo
05-02-2008, 08:18
Ами вие как ще се почувствате, ако някой ви покани и го видите с друга а? (въпреки че тя не го е видяла със собствените си очи, което е по-добре)Що веднага нападате момичето?

Към момичето:Не се отчайвай, със сигурност има и по добри момчета от него.То се е видяло какво му е нивото, не падай толкова ниско, колкото е паднал той!Отиди на рождения ден, покажи му че не ти пука за него! Няма заради някакъв дето се прави на "голямата работа" да си проваляш неделята! :)

Ето още нещо:Не Се ЯдОсВаЙ,кОгАтО гОВоРяТ зА тЕб-НеЗаВиСиМо ДаЛи Е дОбРо ИлИ зЛо.ВаЖнОтО е Че СтОйШ нАд ТяХ и Ги ЯдОсВаШ с ПрИсЪсТвИеТо Си ! :P

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:25
Ами вие как ще се почувствате, ако някой ви покани и го видите с друга а? (въпреки че тя не го е видяла със собствените си очи, което е по-добре)Що веднага нападате момичето?

Към момичето:Не се отчайвай, със сигурност има и по добри момчета от него.То се е видяло какво му е нивото, не падай толкова ниско, колкото е паднал той!Отиди на рождения ден, покажи му че не ти пука за него! Няма заради някакъв дето се прави на "голямата работа" да си проваляш неделята! :)

Ето още нещо:Не Се ЯдОсВаЙ,кОгАтО гОВоРяТ зА тЕб-НеЗаВиСиМо ДаЛи Е дОбРо ИлИ зЛо.ВаЖнОтО е Че СтОйШ нАд ТяХ и Ги ЯдОсВаШ с ПрИсЪсТвИеТо Си ! :P


Да ама той не я е поканил в същия ден,когато е танцувал с другото момиче :-P

YaNcHeToOo
05-02-2008, 08:31
Е дойде момента, в който се съгласих и го попитах една вечер "Още ли е в сила поканата за кафе?" и той отговори "Да, за теб винаги е в сила" и тук свърши разговора ни, тъй като той отиде на дискотека.Но ето го и проблема -> една приятелка случайно се засякла с тяхната компания в дискотеката и ми казва сутринта (на следващия ден), че е видяла въпросното момче с момиче (да поясня, че това момиче го познавам) .. целували се, държали се за рачичка и мойта фр, разбира се попитала момчето дали ходят и той се похвалил, че тази вечер тръгнали.


Защо не четеш както трябва?
И ще ме извиниш, обаче ти май само гледаш как да трупаш мнения?!?
Що се заяждаш с хората? :shock:

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:34
[quote=Elisa`Day]
"Още ли е в сила поканата за кафе?" и той отговори "Да, за теб винаги е в сила" и тук свърши разговора ни, тъй като той отиде на дискотека

Ми кво бе.Къде пише,че са имали среща с нея на тая дискотека???или май ти нещо се отваряш..
Момчето си е право няма да стои и да я чака тая дрисла да се сети че траа да е с него...пфф лапета!

YaNcHeToOo
05-02-2008, 08:35
Опп....заправих още нещо (към fuck_me_pls): Не е нужно да цитираш всеки следващ пост! :P

YaNcHeToOo
05-02-2008, 08:37
[quote=Elisa`Day]
"Още ли е в сила поканата за кафе?" и той отговори "Да, за теб винаги е в сила" и тук свърши разговора ни, тъй като той отиде на дискотека

Ми кво бе.Къде пише,че са имали среща с нея на тая дискотека???или май ти нещо се отваряш..
Момчето си е право няма да стои и да я чака тая дрисла да се сети че траа да е с него...пфф лапета!

Ми още по-лошо тогава, че са нямали среща в тази дискотека!Ти пак нищо не си разбрала! :razz: Кво да чака бе, нали ще излизат и после той отива на дискотека, запознава се с момичето и тръгва с нея!?! :?

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:40
Напротив ти не разбра какво казах аз и от тука тръгна спора.Казах,че след като е нямал среща с нея в същия ден в тая дискотека,защо после авторката на темата трябва да се сърди,че той е бил с друго момиче.Той няма ли право да излиза с която си иска или трябва да продължи да я чака??!!

YaNcHeToOo
05-02-2008, 08:44
Напротив ти не разбра какво казах аз и от тука тръгна спора.Казах,че след като е нямал среща с нея в същия ден в тая дискотека,защо после авторката на темата трябва да се сърди,че той е бил с друго момиче.Той няма ли право да излиза с която си иска или трябва да продължи да я чака??!!


Спирам да споря с теб! :shock: Човек не може да се разбере с теб! :?

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:46
Знам :) Просто съм права!!!

YaNcHeToOo
05-02-2008, 08:48
Знам :) Просто съм права!!!

Не съм казала, че си права! :razz:

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:50
Да но аз го казвам :)
П.С-нали спираше да спориш с мен?? :D

YaNcHeToOo
05-02-2008, 08:53
Защо не четеш както трябва?
И ще ме извиниш, обаче ти май само гледаш как да трупаш мнения?!?
Що се заяждаш с хората? :shock:

Мисля, че това е много ясно!Край!

BlueFace
05-02-2008, 09:09
Don't touch me
Ти прочете ли темата???? Момичето му е отказвало толкова пъти.Момчето явно мн я харесва ,за да не се откаже .И когато тя се сети ,че разбираш ли иска да излязат.Момчето си намира друга.Той не е виновен че тя не му е давала шанс преди.Тя си е виновна.Но тя без причина му прави сцена...Момчето веднага къса с другата,но нашето момиче е сърдита и пак се ебава с чувствата му.Ми ти ако беше нямаше ли да я заебеш.Тя има късмет че той не и е вдигнал сцена.... :?

YaNcHeToOo
05-02-2008, 09:47
И какво .. случката се повтори :( разбрахме се да ходим на кафе в Събота, при което аз вчера научих , че той ходи с онова момиче пак...

Към BlueFace: Да, прочетох темата!Щом толкова я харесва защо пак трyгва с другото момиче?Не искам да споря!Не е виновна!Това е мнението ми!
:P

fuck_me_pls
05-02-2008, 10:46
И какво .. случката се повтори :( разбрахме се да ходим на кафе в Събота, при което аз вчера научих , че той ходи с онова момиче пак...

Към BlueFace: Да, прочетох темата!Щом толкова я харесва защо пак трyгва с другото момиче?Не искам да споря!Не е виновна!Това е мнението ми!
:P

Ми разбирасе,че пак ще тръгне,тя да не би да е казала че иска да тръгнат,защо пък да продължава да я чака и да се чуди дали тя някога ще му приеме пфф :P

JiMiTo
05-02-2008, 11:05
към авторката : без да се обиждаш ама за нищо не ста'аш.... тотален егоист(сигорно си и зодия скорпион) земи порасни малко какви са тия детски истории и глупости..... никои не ти е виновен, че не знаеш какво искаш . И недеи да си играеш с чуствата на хората, защото всичко се връща някой ден ; )

v3nItoO
05-02-2008, 11:18
НЕ СТИГА ЧЕ МОМЧЕТО СКАСАЛО С ДРУГАТА ЗАРЕДИ ТЕБ АМА ТИ НА СИЧКОТО ОТГОРЕ,ПАК НЕ СИ БИЛА С НЕГО.А ЗАЩТО ИЗОБЩО СИ МУ ГО ПИСАЛА ТОЯ СМС,ТОИ ПО ТОВА БИ РАЗБРАЛ ЧЕ ТИ ИСКАШ ДА СИ С НЕГО!?!?ТОЙ НЯМА ДА ТЕ ЧАКА ВЕЧНО!

babity
05-02-2008, 11:23
Щом толкова я харесва защо пак трyгва с другото момиче?

Защото едно кафе нищо не значи! Те могат да си идат на кафе, но авторката пак да реши да го размотава, защото не е убедена в чуствата си. Повече от егоистично е да очаква момчето да седи само докато се натутка и реши... Пък и може вече да е променил вижданията си и да иска само приятелство...

Erica
05-02-2008, 11:29
Lelellelele ti mi razbi predstavata za vryzka,predatelstvo i bolka...
Znaesh li v interes na istinata i az nemoga da prostq na Brad Pit che e s Anjelina Joli i che me predade taka :-D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

JiMiTo
05-02-2008, 12:18
Lelellelele ti mi razbi predstavata za vryzka,predatelstvo i bolka...
Znaesh li v interes na istinata i az nemoga da prostq na Brad Pit che e s Anjelina Joli i che me predade taka :-D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043