PDA

View Full Version : Шопингът..като успокоение



VerryBerry
05-01-2008, 20:54
Напоследък много често попадам ту на статии в списания,ту някоя позната ми каже че''отива на шопинг терапия''.Какво всъщтност е това?Успокояваш се от факта,че пръскаш пари за глупусти ли?Помага ли изобщо или просто е модерно,защото в Холивуд правят така..какво мислите вие?Успокоява ли ви..аз лично си се оправям по други начини,но ми е интересно вашето мнение :)

VilleBaby
05-01-2008, 21:09
аз лично обожавам да пазарувам , най-вече дрехи и козметика...просто ме кефи фактът , че си имам ново яко парцалче или пък някое страхотно ново кремче със страхотен аромат...или повечко неща :D но за съжаление нямам възможност да пазарувам в огромни количества всеки ден дрехи или нещо подобно... 8-)

LuCiFersAngeL
05-01-2008, 21:09
И аз обожавам шопинга. Дали ме успокоява, не мога да кажа, но определеноподобрява настроението ми и се чувствам по-добре :grin:

sladku_bebzi
05-01-2008, 21:10
И аз не съм го прилагала :D Като имаш нужда от нещо - отиваш и си го купуваш, кво ще си хвърляш парите за тва, че някой те е издразнил :?

krisi_bep
05-01-2008, 21:16
ъъъ...не ме успокоява особено.Примерно имам проблем с намирането на обувки,като дойде време за това(каквото е и сега....) направо не знам...каквото си харесам все няма моя номер...ужасно е просто...
Дрешки и други работи обичам да си купувам,поне с тях няма проблеми,но не ходя просто ей така,защото съм изнервена или нещо в кофти настроение.Ходя,когато имам нужда и ми трябва нещо.

tItEufFf
05-01-2008, 21:36
По принцип се успокоявам, но не винаги действа... Примерно ако не съм на кеф и меря някакви дънки, които ми правят задника огромен - това направо ще ме съсипе. Какво означава "пръскате пари за глупости" .. Аз да си взема един потник, парфюм, гривничка или нещо малко пак би ме зарадвало много-

plamka
05-01-2008, 21:42
Успокоява ме, да. Дори само разглеждането на дрешки и козметика.

Yuna
05-01-2008, 21:49
Аз прилагам тази "шопинг терапия" когато ми е супер зле исупер отчаяно.. И после като си помисля за това което съм си купила се сещам,че все пак нещо хубаво ми се е случило...и ми става малко по-добре;)

burning
05-01-2008, 22:42
Паси офцете :)

TheNewReligion
05-01-2008, 23:51
Това е абсолютна глупост ! :? :? :? В Холивуд звездите не си знаят парите пък и там повечето дрехи и козметични продукти са оригинално , докато тук в България всичко почти е менте и хората нямат пари да си купят хляб , вие ми говорите за глезотиите в Холивуд . Имах една приятелка (14годишна) и тя всяка седмица отиваше в "Теранова" и си купуваше по един сак с парцали и ми се хвалеше , ама нали се сещате от къде взима парите - от майка си ! И то на всичкото отгоре ги краде от нея . Та мисълта ми е ако имате проблем да го споделите с приятел/родител , а не да се правите на много интересни като купувате парцали безчет ! :? :? :?

xhuxhu
05-02-2008, 08:05
И аз не съм го прилагала :D Като имаш нужда от нещо - отиваш и си го купуваш, кво ще си хвърляш парите за тва, че някой те е издразнил :?

+1

indecent
05-02-2008, 08:09
Успокоява ме, да. Дори само разглеждането на дрешки и козметика.
:grin:

Vilsy
05-02-2008, 08:53
Na vseki deistva razli4no.Po nqkoi put me uspokoqva,drug put- ne.

sandalki_ot_mola
05-02-2008, 08:55
И мен ме успокоява и обожавам да пазарувам,но има случаи,когато продавачките са ужасни и се цупят,ако не си купиш нищо.Тогава просто полудявам...

Persie
05-02-2008, 09:33
Изобщо не ме успокоява, даже доста често се изнервям, че рядко намирам точно това, което търся ...

BlackWings
05-02-2008, 10:17
Мм и аз обичам да пазарувам дрешки и козметика , стига само да успея да намеря това което търся , защото ако не го намеря много се дразня :? И не хвърлям пари за "глупости" просто се чувствам по добре издокарана в някоя нова дрешка , и когато не съм на кеф мигновено ми се оправя настроението с едни нови обувки чанта нещо от соррта :grin:

Pedigree
05-02-2008, 10:45
За мен е тъпо, мога да си се накефя, като си пусна музика, и си взема шоколад, без да цъкам из магазините.

kateto_sladkata
05-02-2008, 11:24
аз лично обожавам да пазарувам , най-вече дрехи и козметика...просто ме кефи фактът , че си имам ново яко парцалче или пък някое страхотно ново кремче със страхотен аромат...или повечко неща :D но за съжаление нямам възможност да пазарувам в огромни количества всеки ден дрехи или нещо подобно... 8-)

+1 :)

Liar
05-02-2008, 11:39
Помага ли изобщо или просто е модерно,защото в Холивуд правят така..
Точно това е причината!Все пак не случайно казват точно ШОПИНГ а не на пазар пазаруване и т.н.Правят се на интересни.Иначе на всеки му ствава приятно като си купи нещо ново ама чак пък терапия...айде айде...

st1ka
05-02-2008, 12:23
Изобщо не ме успокоява, даже доста често се изнервям, че рядко намирам точно това, което търся ...

+1

LoLi_PoP
05-02-2008, 13:36
ponqkoga dori i samo obikalqneto po magazinite me uspokoqva :grin: no tochno kogato neshto mi trqbva speshno i trygvam da si tursq i da si kupq tochno togava ima nqkuf problem ili ne mi stava ili ne mi sedi dobree i me iznervq,no kato cqlo I love shopping :grin: samo da imah parichki,che vseki den da si kupuvam neshta :P

sexa_na_kompleksa
05-02-2008, 18:47
Разбира се, че не ме успокява, що за тъпотия ... Правят го, защото "звездите" така правели ... пффф ... Повечето пъти даже много се ядосвам, защото има само глупости по тия магазини...

Mademoiselle
05-03-2008, 04:28
az se opasqvam,4e stignah do 6oping mania :shock:

H8_mE
05-03-2008, 18:28
Ами аз също много обичам да пазарувам и когато ми е гадно също ,сякаш се чувствам по-добре.Така се глезя и ми става по-добре,че съм направила нещо и за себе си,.... знам ли.... :-o

Carmen_Kass
05-03-2008, 19:55
Na vseki deistva razli4no.Po nqkoi put me uspokoqva,drug put- ne.

И мене така

Glezanka
05-03-2008, 20:06
Пазарувам когато имам нужда от нещо.Не провеждам въпросната шопинг терапия,защото не виждам какво успокоение бих намерила в излишно изхарчени пари,които така ли иначе не изкарвам аз.Плюс това рядко си купувам нещо от града в който живея.

AliceSw
05-03-2008, 21:32
то с тея магазини след всеки опит за "шопинг" имам нужда от терапия :-o

o0ps
05-03-2008, 21:35
Най-много да се ядосам още повече, защото мнооооого трудно си намирам дрехи. А и освен това съм скъперница и си стискам паричките...много мразя да харча ама много 8-)

DejaVu31
05-04-2008, 13:23
Обожавам да пазарувам :grin: А и мен наистина много ме успокоява.Винаги,когато ми е супер гадно излизам да пазарувам и винаги ми се повдига настроението,като си купя нещичко :-D
Не е задължително да е скъпо,и едно лакче да е пак се радвам.Или отивам да си оправя ноктите :grin:

impossible2
05-05-2008, 16:39
шОпинГа е НаЙ яКУтУу неЩуу...ВинаГи рАЗтоВаРва....ОсОбеНУу АКо си КуПиш и неЩу МнОгуу гОтинКо и дА ти посВа ДОбре ..веЧи ТогАВа,кВото и дА ти има....щЕ ти сТане по ДОбре :-({|= :grin: :grin: :grin:

o0ps
05-05-2008, 16:44
шОпинГа е НаЙ яКУтУу неЩуу...ВинаГи рАЗтоВаРва....ОсОбеНУу АКо си КуПиш и неЩу МнОгуу гОтинКо и дА ти посВа ДОбре ..веЧи ТогАВа,кВото и дА ти има....щЕ ти сТане по ДОбре :-({|= :grin: :grin: :grin:
](*,) :smt075

sladkъ_mackъ
05-05-2008, 16:48
И аз не съм го прилагала :D Като имаш нужда от нещо - отиваш и си го купуваш, кво ще си хвърляш парите за тва, че някой те е издразнил :?

+1 +2

the dark angel
05-05-2008, 16:55
Когато пазарувам винаги забравям лошото,защото като си купя нещо ново се чувствам по уверена разтоварвам се когато губя време в разглеждане на женски неща с най - добрата ми приятелка.И когато се харесам в нещо новичко малко или много ми идва настроението.Найстина помага!

Madness
05-05-2008, 18:20
Ако ше пазарувам го правя самичка винаги,с друг се изнервям,а той два пъти повече :-D
И в много малко случай ме успокоява,даже не успокоява ама,да го кажеме`доставя удоволствие...иначе се изнервям :д

Hayashi
05-05-2008, 18:21
Мда бе.Първо колкото мразя,мразя,мразяааааааа да пазарувам.Второ,че ако си милионер да.Иначе-от де пари?Не можете да ме убедите,че това помага.Предпочитам разходка сред природата

CfEtii
05-05-2008, 18:23
За мен тва е няква измислица,измислена от лигла без работа.

Jessika_MG
05-05-2008, 18:51
Какво успокоение, аз като тръгна по магазините ми идва да пребия няколко продавачки. Тия са ужаснииии

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 19:40
ne ne me yspokoqva, za6toto izlizam s jelanie da namerq ne6to tursq navsqkude ne namiram to4no tova, koeto ISKAM i se vru6tam nervna ot obikalqnee ili ako si kypq ne6tu ne sum dovolna. Otdelno 4e ima takiva ovce ... davam primer - prodava4ka v magazin za drexi.Pitam q ot 1 model dunki 25 nomer ima li, a onaq si cuka po tela. Pitam q vtori put tq si cuka. Pitam treti put za dr 4ift dunki i onaq po4va da pufti i da se nervi maa ei tfa ti e rabotata beee :grin:

MoonAngel
05-06-2008, 10:09
Мен пък ме успокоява. Преди не беше така, но сега - да. Прави сте като казвате, че така само се харчат пари, но на мен ми доставя удоволствие. :oops:

donkihot
05-06-2008, 10:22
ba uspokoqva...kato ne moga da namerq tva koeto tyrsq i pobesnqvam oshte poveche...

mUsIK_aLl_THE_TIME
05-10-2008, 18:54
Аз мисля че няма момиче което да не обича!Когато пазарувам аз релаксирам и обикновено го правя цял ден.На мен ми помага и според мен на всички ХОДЕТЕ НА ШОПИНГ това е нашета терапиа след тежки ДНИ 8)

o0ps
05-10-2008, 18:57
Аз мисля че няма момиче което да не обича!Когато пазарувам аз релаксирам и обикновено го правя цял ден.На мен ми помага и според мен на всички ХОДЕТЕ НА ШОПИНГ това е нашета терапиа след тежки ДНИ 8)
Е аз мразя. И кфо не съм ли момиче? Хах :lol:

LovePoisoned
05-10-2008, 18:58
Еми, да, доставя ми удоволствие, но за мен е много глупаво да пазаруваш напук на нещо или когато не си в настроение. xD Именно когато се чувстваш психически неразположен, си способен да вземеш лош избор.

hottie
05-10-2008, 19:31
Сдухана ли съм, сама ли се чувствам отивам да си купувя дрехи и веднага се чувствам по-добре :)