PDA

View Full Version : незнам какво заглавие да сложа..



Love_me_
05-01-2008, 21:01
Здравейте ,
Ето го и моят проблем,който много ме тревожи.С приятелят ми ходим от 4 месеца и наистина много си го обичам,но напоследък взехме много да се караме прекалено много.. знам ,че във всяка връзка има и такива моменти,но... 4-5 дена се караме подред. Причината е, че се виждаме за 2-3 часа на ден(защото ходи на трен и на фитнес),а аз искам малко повече..поне през почивните дни... като му го кажа постоянно ми повраря,че ще си омръзнем..от една страна е така,ноо...(и за мн други неща се караме..)и ми става супер гадно..мисля си ,че ще му писне накрая и ще ме остави ... Кажете каквво да направя... ;(супер ми е гадно и тъпо.. :( ;(

skatemore
05-01-2008, 21:02
Здравейте ,
Ето го и моят проблем,който много ме тревожи.С приятелят ми ходим от 4 месеца и наистина много си го обичам,но напоследък взехме много да се караме прекалено много.. знам ,че във всяка връзка има и такива моменти,но... 4-5 дена се караме подред. Причината е, че се виждаме за 2-3 часа на ден(защото ходи на трен и на фитнес),а аз искам малко повече..поне през почивните дни... като му го кажа постоянно ми повраря,че ще си омръзнем..от една страна е така,ноо...(и за мн други неща се караме..)и ми става супер гадно..мисля си ,че ще му писне накрая и ще ме остави ... Кажете каквво да направя... ;(супер ми е гадно и тъпо.. :( ;(

струва ми се че е обратен :?

BlindedAngel
05-01-2008, 21:04
Дай му малко свобода да излиза с приятели когато иска.Сигурен съм че и ти искаш да излизаш по женски :)

cinderella_gugutka
05-01-2008, 21:06
е,незн за теб но аз бих се радвала и на няколко 4аса на ден :-o

Love_me_
05-01-2008, 21:14
ми живеем близо все пак ддз....
как да предотвратявам караниците ни... не искам да се караме толкова много и понякога за глупости... ;( винаги ми става мн гадно (cry)

BaBy_bS
05-01-2008, 21:36
нормално е както казваш в една връзка да има и моменти на караници :) аз съм имала случаи, в които за 1 ден да се скараме 3 пъти :) не си набивай такива филми и всичко ще си е наред

BuBi008
05-01-2008, 22:06
е какво толкова че се карате 3 дни подред всмисъл ако и двамата сте изнервени нормално е. А до колкото до това че искаш да педодвратиш тези караници ами може да го оставиш намира за мъничко... 2-3 часа на ден са доста време а пък и не трябва да го спираш да прави нещата който иска да прави иначе така наистина ще те зареже. Бъди благодарна че се виждате даже толкова много и си намери някакво хоби че да не ти е скучно

MiMcHeToOo
05-02-2008, 06:39
Задушаваш го...

nejnaDROGA
05-02-2008, 06:44
нормално е както казваш в една връзка да има и моменти на караници :) аз съм имала случаи, в които за 1 ден да се скараме 3 пъти :) не си набивай такива филми и всичко ще си е наред
+1 \:D/ ;-)

NeLLy_BaBy
05-02-2008, 06:52
Аз на вое място бих се раджала ако приятеля ми разполагаше и аз също по 4 часа на ден да се виждаме, шото и двамата зажършвма сега, имаме балове и др. и нямаме почти време да се видим по за час- два на ден. Ивсе пак радвам се че мога да говидя и за малко поне откокото изобщо да не успеем да се видим. Освен това не е лошо да му дадеш и малко свобода на твоя човек и да не се карате за глупости от рода искам повече време с теб. Човек е хубаво да се радва и на това, което има. И не се притеснавай че ще те зареже. Споко! :)

Dark_Angel_F
05-02-2008, 07:12
До болка ми е познато това ... С бившето ми гадже се виждахме по 15 часа на седмица ( макс) 6-7 от които на тренировка (тренираме заедно карате) понякога ко не са тренировки въобще не сме се виждали ,защтоо аз съм смао 1-ва смяна ,а той си сменя смените ... А за карането точно с таквоа каране приключи връзката ни . Моят съвет е да си помислиш много хубаво дали се карате за глупости и да намалиш до максимум тези караници ,затоо аз без да искам убих нещата между нас точно по този начин.. И УСПЕХ...

fuck_me_pls
05-02-2008, 07:23
Нормално е да се карате.Все пак след тва се обичате повече и повече,поне при мен е така.

пЛюш!нкаАа~
05-02-2008, 08:03
Отдалечи се малко от него..ддз..направи така,че да му липсваш,и ще видиш че сам ще дойде при теб.А отностно караниците..възможно е да сте си омръзнали - но това е временно.Гадно ти е,че не ти отделя повечко време и двамата сте нервни заради този факт може би..незнам мила,потърси го и поговорете или пък го остави малко докът усети,че му липсваш

indecent
05-02-2008, 08:11
ohh ami az s moq kato se vijdam za po 4as na den ponqkoga i za 30 min kakvo da kaja :(

MartyParty
05-02-2008, 08:16
3-4 дни?? Ние се караме от 2 седмици всеки ден,само като ми пише или като му вдигна телефона и се почва...Нормално е да искаш да сте си заедно по-дълго.Или го остави на сухо 2 седмици ,или му казваш го късаш-друг начин не виждам.