PDA

View Full Version : На ТИ ли сте с комоноидите ! ?



xxxSS
05-01-2008, 22:41
Значи имам един познат които тази вечер така се скарахме ама и то не ми е кои знаи колко познат де от един квартал сме та както и да е та тои пича си хвали краино левите сталинисти комоноиди и тн.. и хвали колко е бил велик съветския съюз както и колко е била велика партията майка... пълни простстотии аз му казвам колко хора са били избити от изродитте а тои не ибава та както и дае

С КОМОНОИД Неможеш да водиш разговор !
Кажете си мнението познаватели такива хора ?

jiliboni
05-01-2008, 23:13
am .. :)spori6 ..ama kolko da spori6 .. :)) to seki si ima pravo na mnenie ..
a ina4e komunisti4eskite dvijeniq.. abe to komunizma kato cqlo ..sa si imali i svoite popadeniq .. imam predvid v ideen plan .. drug e vyprosa 4e kato pove4eto ne6ta vsy6tnost izpulnenieto ne struva .. :)

Diam0nD
05-02-2008, 06:37
viva stalin !!! Той е бил диктатор -да ,убиец -да ,но без него нямало да бъде спечелена втората световна .... после още нещо -България по това време е нямала течаща вода навсякъде ... като идват комунистите инвестират много пари в инфраструктура и в подобряване жизнения стандарт на хората ... Каквото и да си говорим ,не е било чак толкова лошо ... нима сега е по-добре като има крайно бедни и крайно богати ?? Нима е много хубаво да те е страх кой ще те причака вечер за да ограби/убие/изнасили ???Има повече положителни черти комунизма ,отколкото отрицателни ;)

zi
05-02-2008, 08:12
комУноид

Цола Драгойчева
05-02-2008, 08:26
Другари, комунизъм в чистият му вид, до сега не е съществувал! Вие не сте чели "Капиталът" на Карл Маркс, но това е книга за пътя до комунизма.
Относно развитието на България - да социалистическото управление индустриализира. Признаваме, че индустриализацията не беше напълно успешна, но изградената инфраструктура функционираше и бе предвидена да функционира само с дейното участие на Съветския Съюз.
Забележете, че голямата част от Външния ни дълг е натрупан не по време на социалистическо управление.

Lychezar
05-02-2008, 08:54
Благодарение на Сталин бе предизвикан гигантски скок в развитието на производителните сили на СССР.Беше победена фашистка Германия и човечеството бе спасено от фашизма.Беше изградена икономическа система,в условията на която се премахваше експлоатацията на човек от човека.

Diam0nD
05-02-2008, 09:54
Другари, комунизъм в чистият му вид, до сега не е съществувал! Вие не сте чели "Капиталът" на Карл Маркс, но това е книга за пътя до комунизма.
Относно развитието на България - да социалистическото управление индустриализира. Признаваме, че индустриализацията не беше напълно успешна, но изградената инфраструктура функционираше и бе предвидена да функционира само с дейното участие на Съветския Съюз.
Забележете, че голямата част от Външния ни дълг е натрупан не по време на социалистическо управление.За жалост не съм чел цялата книга "капиталът" но от това което знам става дума за една утопия ... за един перфектен,но не достижим свят ..... А външният ни дълг ... една забележка ,че голяма част от него беше изплатен по време на Жан Виденов .... :-D ирония на съдбата бих казал .... :D

Diam0nD
05-02-2008, 20:05
demokrat върви си ... мамата ... американско знаме в подписа , орел в аватара ... :-x :-x

democratos
05-03-2008, 08:36
КОМУНИЗМА Е НАЙ-ГОЛЯМОТО ЗЛО В ИСТОРИЯТА НА ЧОВЕЧЕСТВОТО!
Заедно с тероризма и фашизма, разбира се.
Истината е в ДЕМОКРАЦИЯТА и КАПИТАЛИЗМА!

Цола Драгойчева
05-03-2008, 09:42
КОМУНИЗМА Е НАЙ-ГОЛЯМОТО ЗЛО В ИСТОРИЯТА НА ЧОВЕЧЕСТВОТО!
Заедно с тероризма и фашизма, разбира се.
Истината е в ДЕМОКРАЦИЯТА и КАПИТАЛИЗМА!

Евтина американска пропаганда. Мина ви времето другарю. Комунистически Китай е новата световна сила. Отдавна ви задминаха по износ, имат в пъти по-голям прираст на икономиката (10-12% годишно), а вие сте в дълбока рецесия, понеже икономическият ви балон се спука! И защо се спука - защото хората при вас не притежават нищо. Къщите, колите, вещите им са платени на кредит и принадлежат на големите банки. При комунизма всеки има свое собствено жилище!

mizantrope
05-03-2008, 11:15
viva stalin !!! Той е бил диктатор -да ,убиец -да ,но без него нямало да бъде спечелена втората световна .... после още нещо -България по това време е нямала течаща вода навсякъде ... като идват комунистите инвестират много пари в инфраструктура и в подобряване жизнения стандарт на хората ... Каквото и да си говорим ,не е било чак толкова лошо ... нима сега е по-добре като има крайно бедни и крайно богати ?? Нима е много хубаво да те е страх кой ще те причака вечер за да ограби/убие/изнасили ???Има повече положителни черти комунизма ,отколкото отрицателни ;)
Da, zatova sashtite chervenushki ot predi '89 izsmukaha parite na darjavata i predrazpolojiha stranata kam tova, koeto e sega. I znae6 li kak se e poddarjal tozi "standart" prez Tatovo, za koito mi spomenavash - sas zaemi, koito darjavata sega izpla6ta. Chestito da ni e. Komunizmat e edin ot nai-gadnite varianti na upravlenie, prilagani nqkoga. A ti, dragi mi gospodine, ne si jivql po komunisti4esko, sashto i az, tai 4e se vazdarjal po-dobre ot podobni pateti4no-komunisti4ni izkazi.

Цола Драгойчева
05-03-2008, 15:00
Da, zatova sashtite chervenushki ot predi '89 izsmukaha parite na darjavata i predrazpolojiha stranata kam tova, koeto e sega. I znae6 li kak se e poddarjal tozi "standart" prez Tatovo, za koito mi spomenavash - sas zaemi, koito darjavata sega izpla6ta. Chestito da ni e. Komunizmat e edin ot nai-gadnite varianti na upravlenie, prilagani nqkoga. A ti, dragi mi gospodine, ne si jivql po komunisti4esko, sashto i az, tai 4e se vazdarjal po-dobre ot podobni pateti4no-komunisti4ni izkazi.

Другарю, научете се да пишете на родния си език! Освен това няма да е зле да се образовате и да видите, как се изменя кривата на българския външен дълг през годините.
Заемите се увеличават многократно след като "демократичното" управление, което всъщност беше долно капиталистическо-експлоататорско разсипа българската икономика съградена от на - КОМУНИСТИТЕ!

Земеделието, леката промишленост, машиностроенето - всичко бе разбито на пуй и прах от алчните капиталисти!

izzy
05-03-2008, 16:34
Da, zatova sashtite chervenushki ot predi '89 izsmukaha parite na darjavata i predrazpolojiha stranata kam tova, koeto e sega. I znae6 li kak se e poddarjal tozi "standart" prez Tatovo, za koito mi spomenavash - sas zaemi, koito darjavata sega izpla6ta. Chestito da ni e. Komunizmat e edin ot nai-gadnite varianti na upravlenie, prilagani nqkoga. A ti, dragi mi gospodine, ne si jivql po komunisti4esko, sashto i az, tai 4e se vazdarjal po-dobre ot podobni pateti4no-komunisti4ni izkazi.

Другарю, научете се да пишете на родния си език! Освен това няма да е зле да се образовате и да видите, как се изменя кривата на българския външен дълг през годините.
Заемите се увеличават многократно след като "демократичното" управление, което всъщност беше долно капиталистическо-експлоататорско разсипа българската икономика съградена от на - КОМУНИСТИТЕ!

Земеделието, леката промишленост, машиностроенето - всичко бе разбито на пуй и прах от алчните капиталисти!

demokraciq propita ot korupciq i al4nost ne e demokraciq za tova nedei da vini6 demokraciqta kato ideologiq. tova 4e e prilojena po gre6en na4in v Bulgaria e drug vupros. Su6toto vaji i za komunizma prilagan ot Stalin i vsekvi drugi takiva.

izzy
05-03-2008, 16:37
ops zabravih po temata: em ubejdenieto na drug 4ovek e sposobnost koqto malcina pritejavat. za vseki 4ovek trqbva da se izpolzva razli4en podhod na govorene.

mizantrope
05-03-2008, 16:57
Другарю, научете се да пишете на родния си език!
Izvinete me, "drugarko", no pisha ot 4ujbina i predi sam utochnqval - nqmam vazmojnost da pisha na kirilica ot komputara, koito polzvam. Zatova vazdrajte se ot podobni poucheniq. Komunizmat kato ideologiq e UTOPIQ. Razberete go vsi4ki neosaznati me4tateli za po-spravediv svqt. I osaznaite: edni i sashti hora sa stoqli zad kominizma i zad kapitalisti4eskiq zapad - megabankerskite familii. Kapitalisti4eskite prezidenti i komunisti4eskite lideri sa bili i sa prosto pionki.

Prochete 4etirilogiqta na Nikola M. Nikolov - Svetovnata Konspiraciq, Maskite na velichiqta, Noviqt Red i Protokolite na cioniskite madreci. Togava mi govorete za istini i tvardeniq. V parvata mu kniga sa zasegnati detailno revoliuciite i secailno Frenskata i Bolshevishkata. Komunizam=vrag na svobodniq individ.

Lychezar
05-03-2008, 17:20
Izzy,предполагам,че Цола Драгойчева умишлено е обградила думата "демокрация",за да покаже,че се използва само за манипулаторски цели от страна на упрявляващите.
Всъщност никъде по света няма демокрация в истинския смисъл на думата,защото народът няма власт над производството,няма власт на разпределението и присвояването.Народът е роб-изпълнител залъгван с някакви избори,свобода на словото,протестни движения,които са одушници на напрежение.
Демокрация може да има само в комунистическо общество.

Diam0nD
05-03-2008, 17:38
А бе вижте сега Чърчил и "великата" му мисъл -"Демокрацията не е идеална ,но за сега няма по-добро нещо"-е напълно грешно ... Кое му е хубавото на "демократичен" САЩ ?? Такава "демокрация"налагат ,че няма на къде .... сащ=ссср ,само че по-лошо :/ Българският комунизъм воден от тато е един от най-демократичните !! А и всичко което се прави се прави в интерес на хората ... с грижа за тях ... а какво е това сега да не знаеш какво ядеш ,защото някой е решил че ще спести кинти като ти сложи някой евтин боклук в салама ??? Замислете се ...А иначе ,най-"големият" "демократ" в България 97 помните ли го по протестите ... гхахахаха така ни оправи той ,така продаде всичко сътворено от комунягите ,така приватизираха държавата за жълти стотинки и се нагълтаха ,че вече 2ри избори народа не ги иска ....Демокрация ... пфф при нас демокрация=анархия .... всеки прави квото си иска ... мушва пари под масата и айдее ... КУР ЗА АМЕРИКА !!! КУР ЗА БУШ !!! КУР ЗА ДЕМОКРАТА И mizantrope!!!

Diam0nD
05-03-2008, 18:28
Брат да не си пафкал ?? гони те параноята ... не прекалявай с гъбите :( гадно е да халюцинираш така ...горките ние ... как сме могли да позволим на лошите комунисти да прекарат водопроводна мрежа през цялата страна .... как сме им позволили да ни направят АЕЦ ... да направят инфраструктура ... да сме 9милиона .... как сме позволили .... пфф ако не са били те след 45 още 20тина годинки докато някой се сети че в селата няма течаща вода ....

Diam0nD
05-03-2008, 20:34
верно си прекалил с тревата ... ако намираш тва за смешно или си яко олигофрен или бавноразвиващ се ... сам избери :)

Diam0nD
05-03-2008, 21:35
какво стана ? да не те изхвърлиха от наркоманското габба или дръм н басе парти ,щот си на 12 ??? :o айде бегай да смъркаш ;)

Lychezar
05-03-2008, 21:57
Осрахте темата 8-)

Diam0nD
05-03-2008, 22:18
какво стана ? да не те изхвърлиха от наркоманското габба или дръм н басе парти ,щот си на 12 ??? :o айде бегай да смъркаш ;)хехехе браво ве, мн си хитър, ти бил ли си на габба парти че да кажеш дали е наркоманско, може просто саунда да ме кефи, а не под въздеиствието на стимуланти, а ти въртиш ли друсано зелено, а ве херцо?ами слушам си габа у нас и дръмчета щот верно има яки ,а на партита друго освен да минеш 1 линия ... не става ... а иначе зелено не въртя ,щот нямам излишни пари :D ако някой черпи х3а ... иначе не :D

Diam0nD
05-04-2008, 07:54
тъндърдом не е ли фестивал ??? Както и да е ... кефя се на ДЖ Фъзз Бъзз :grin: :grin: :grin: :grin: и на конспиратор ,цоох ,мокс,огонек ,марио раниери :D :grin: даже ся слушам на конспиратор --live_at_brokenbalkanz3-2007-hmsu макар че на acidtirp - broken balkanz 3 opening set е по-добра :D :D :D

izzy
05-05-2008, 03:05
narkoman4eta nerazbrani i nedonoseni mnogo se nadqvam po pogre6ka da ste cuknali na toz razdel ot foruma.

Diam0nD
05-05-2008, 06:49
narkoman4eta nerazbrani i nedonoseni mnogo se nadqvam po pogre6ka da ste cuknali na toz razdel ot foruma.е недей напада така ... нито 1 от 2ма ни не е наркоман ... ако се ставаше наркоман от музиката която слушаш .... :lol: :lol: :razz:

Georgi91
05-31-2008, 01:42
Ей ти, с тези аватари с орели и тъпи американски подписи. Няма смисъл да пишеш от толкова много акаунти! Един ти е достатъчен! И вземи малко да се образоваш, че ставаш много смешен!

Georgi91
05-31-2008, 01:43
Между другото "комоноиди"... такава дума в българския език няма!

kristo
05-31-2008, 14:55
"Пролетарии от всички страни, съединявайте се"

В днешно време комунистите заменихте този призив с "капиталисти от всички страни, угоявайте се", понеже комунистите сте най-богатите хора в света, па се правите на пролетарии, хаха... особено в България Станишев и четата му "партизани" са си най-богатите българи :?

kristo
05-31-2008, 14:57
Между другото "комоноиди"... такава дума в българския език няма!
На мен много по-добре си ми звучи старото и утвърдено "комуняги" :razz:

Georgi91
05-31-2008, 16:57
Пич, явно си нямаш никаква представа какво означава да си Комунист. Съветвам те да прочетеш нещо по въпроса.

kristo
06-01-2008, 21:27
Пич, явно си нямаш никаква представа какво означава да си Комунист. Съветвам те да прочетеш нещо по въпроса. Има един много точен виц по отношение на комунизма: Кой човек е комунист: отговор: този който е чел трудовете на Маркс и Енгелс и не ги е разбрал. А кой човек е антикомунист: Този, който е чел въпросните произведения и ги е разбрал. Е, аз мога да те уверя, че съм чел доста неща за комунизма и по-голяма глупост от тази идеология не съм виждал :lol:

Georgi91
06-02-2008, 12:18
Пич, явно си нямаш никаква представа какво означава да си Комунист. Съветвам те да прочетеш нещо по въпроса. Има един много точен виц по отношение на комунизма: Кой човек е комунист: отговор: този който е чел трудовете на Маркс и Енгелс и не ги е разбрал. А кой човек е антикомунист: Този, който е чел въпросните произведения и ги е разбрал. Е, аз мога да те уверя, че съм чел доста неща за комунизма и по-голяма глупост от тази идеология не съм виждал :lol:

Точно обратното!

Тука те спипах много подло излъга! Аз за разлика от теб съм чел много книги. Ти ми дай пример поне с една, ще ти задам някой въпрос от нея и ако си я чел би трябвало да ми отговориш. :-D

Друг път внимавай повече с лъжите.

kristo
06-02-2008, 22:26
Гоше, ти внимавай с приказките, защото нито ме знаеш кой съм, нито какво образование имам, нито нищо, за да ме "оценяваш" по толкова глупав начин! Какво ще ме изпитваш, кой си пък ти, за да ме изпитваш :oops: ! И ако наистина беше разбрал какво е комунизма, нямаше да бъдеш заблудена душа и да вярваш в тази утопия, изповядваща диктатурата като начин на обществено-политически строй и на живот въобще, а точно обратното :?

macy_day_parade
07-13-2008, 20:36
комунизъм в чистият му вид, до сега не е съществувал!

kristo
07-13-2008, 22:24
комунизъм в чистият му вид, до сега не е съществувал!
То изобщо някоя идеология в чистия й вид досега съществувала ли е някога? Нито демокрацията ни е демокрация, нито социализма ни е социализъм, сега пък и на национализма в неговия изконен вид взехме да посягаме и всеки да си го тълкува според себе си. Все ще се намерят хора, които заради личната си изгода да опорочат нещата. Не може нещо да попадне в ръцете на хора с начално и основно образование, които са от диви по диви/както е случая с комунизма примерно/ и да искаме нормален комунизъм. Защото от простия човек по луд и злобен няма и той гледа да си го изкара на всеки, който е постигнал нещо повече от него. Комунизма попадна в ръцете на престъпници и се превърна в престъпна идеология. Сега капитализма ни попадна в ръцете на мафията и се превърна в система, която обслужва естествено само мафията и ограбва народа. Е няма как да стане, трябват хора с акъла си, с образование, що годе честни и почтени, които да не го удрят на реваншизъм и сляпа омраза, а на съзидание и взимане на най-доброто от предишните системи, та дори и от комунизма, и от фашизма, и от всяка идеология. Защото на принципа на ин-ян във всяко добро има по малко зло и във всяко зло има по малко добро. Така е с всичко в живота, така е и с всяка една политическа идеология.

kristo
07-14-2008, 08:59
Яка снимка, само че днес САЩ все повече с водената от него политика започва да ми прилича на СССР, а Буш на Сталин. И не мисля, че бъркам в преценката си :oops:...

maramot
09-03-2008, 18:00
А я да питам нещо, тук тези дето по-разбират. Чета в момента Маркс, просто ми стана интересно за какво толкова става дума и не мога да разбера следното:

В комунизма всеки работи както иска и колкото иска, според своите способности и получава каквото иска и колкото иска, тоест според своите потребности. Нали така? Да речем иска човекът да лее стомана - готово, заповядай, труди се за благото на обществото и разбира се за своето собствено, като равноправен член на обществото. Ако иска да е учител - няма проблем, всеки труд е на почит. Ако иска да прави хляб - каква по-почетна професия от това да храниш хората с хляб. Ако иска да е дипломат - пътя му е отворен.

Но кой ще чисти мръсните канали? Ще се намери ли някой, който да каже - да това е за мен, това е моето призвание, това е моето място, на повече не съм способен?

И още въпроси за самостоятелно размишление за поддържниците на комунистическото обществено устройство: кой в комунизма ще заравя труповете? На самообслужване ли ще е трупозаравянето или любители в свободното си време ще се занимават? Били ли сте някога в цех за чистене на риба? Ако сте, едва ли ви се е искало да стоите вътре повече от крайно наложителното. А кой ще мете улиците и ще извозва боклука? А кой ще работи като сервитьор в комунизма? Печалбата от бакшиши няма как да те привлече, защото в комунизма няма да има пари...

И така, другари идеолози, някой да има отговори?