PDA

View Full Version : да си обезкосмя ли краката?



go71n
05-01-2008, 22:07
Здравеите :-$ аз съм момче на 15 години футболистче ( не че има кои знае кфо значение за начало ще ви се стори тъпо ... но по надоло ще разберете ) така искам да попитам дали ако си махна космите по краката ще има някъф проблем за момичетата защото идва лято топъл сезон искам да нося къси панталонки и 7/8 таиче да не е гадно като иам косми по краката не са много но ми се струва че трябва да ги махна защото просто мисля ще е на вид по добре ... от друга страна като се сабeрем с съотборници преболичаме се и т.н докато се прболичаме се ебаваме тоест кои бил киосаф кои бил рунтаф и т.н аз съм средна работа но имам по големи фр които се обескосмяват по краката и аз съм им казвал лично че са педали ... но доиде момента ф които и аз ще трябва да ги махна а съвет как да ги махна така че да не поникнат по големи и дебели но и да не боли .... 10х предварително

т.1 и т.7
krem4et0

AceOfSpades
05-01-2008, 22:10
Нз що в раздел Секс, но има няква връзка :-D . лично мнение ако искаш ... не се обезкосмявай сам си казал, че е педалско и аз съм на тва мнение ;).

go71n
05-01-2008, 22:12
мисля си че си момче ?! нали :) аз го мислех за педалско но момичетата го мислят за скекси вече мина модата да си като храст кадето и да е ... а за раздел секс тук влизат наи мн момичета мисля ако създадат модераторите раздел вапроси към момчета и въпрости към момичета миля че ще е по подходящо там но каде да задам този така странен вапрос ?! :D

Made_of_Pain
05-01-2008, 22:12
Не сме вече в 15век, че да трябва да се притесняваш от това, че си се обезкосмил.
Аз лично оценявам мъжката инициатива в тази област.
Всеки има различен подглед над това как трябва да изглежда и начинът по който да се поддържа.
Щом не искаш да те боли... Депилатор..
Със самобръсначка, ще стане кофти...
Примири се с кола маска... Не боли кой знае колко, а в крайна сметка и да те боли, това е нещо моментно, доста по- трайна е от останалите опции.

П.С. В тази тема няма НИЩО общо със секса

go71n
05-01-2008, 22:13
колкото и тапо да звучи чувал съм за епилатор о.О не депилатор ( може и аз да греша просто ... ) и с епилатор доколкото знам боли адски...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-01-2008, 22:14
И все пак ми се струва ненормално и, както ти каза, малко педерастко момчета да си махат космите от краката...
Ти обаче си в състояние "хем боли, хем сърби" - хем да не израстват бързо, хем да не боли... Ами само лазерна епилация мога да ти препоръчам, но не знам какви са цените. Но според мен за краката ще се изръсиш поне едно 100лв.

go71n
05-01-2008, 22:15
за 100 лв ще се оженя бе :grin: :grin: :grin: чак за лазерна епилация о.О не съм някфа примадона ....

Made_of_Pain
05-01-2008, 22:17
Има и епилатор има и депилатор.. За тва обаче аз няма да те образовам.... Някак си тази вечер НЕ се чувствам Google.

Зависи от епилатора, зависи и от самия човек... Мен - не ме боли.


П.С. Какво сте се запънали като магаре на мост?
Било 'педалско' това е реплика на хора, които се съмняват в същността си.
Ако космите Ви правят мъже.... До къде сме го опряли?

BaBy_bS
05-01-2008, 22:37
аз пък харесвам обезкосмени момчета,но се пак не бих искала приятеля ми да е с по-гладки крака от моите,така де-да си имаме уважението :)

FreeSpirit
05-01-2008, 23:11
Аз го мисля за педалско :grin: :grin: :grin: :grin:
Момиче съм , предпочитам момчета, които не си обезкосмяват краката ;)

kaliiiiii
05-02-2008, 00:03
Въпрос на вкус 8-) Това дали се обезкосмяваш не показва какъв 4овек си.И да ги махнеш и да не ги махнеш все някоя мацка ще те хареса ;-) На мен лично ми харесват момчета които се поддържат...Иначе кола маската е най-бързото решение от болезнените но дълготрайни

so_confused
05-02-2008, 01:22
Аз мисля, че няма нужда да си ги махаш.. защо си създавате излишни грижи, ехх, момчета... Обезкосмяването е свързано с много усилия и нерви. Ако ги бръснеш, трябва да ги бръснеш през няколко дни, за да не изглеждаш като кактус. Ако ги махнеш с епилатор, много ще те боли и после ще ти растат на групички.. махнеш едните и порастат други.. с крем депилатор е почти същото, както с бръснач.. Кола маска - Хубаво е, но трябва да ходиш редовно... Ако не искаш да имаш никакви косми, трябва да е по-честичко. Няма да са ти достатъчно големи за кола маска няма да са всички, ще се дразниш..
А това, че някой каза, че не е било вече модерно да си окосмен, е извинявайте, ама все едно да кажеш, че не е модерно да имаме коси... момчетата са окосмени и точка.. природата им е дала космите с предназначение. Ако някой не е тръгнал да се обезкосмява, сега изобщо нямаше да се погнусявате от мъжките косми. За мен мъжът си е мъж, а жената жена. Не искам да се състезаваме с приятеля ми кой си е изчистил краката по-гладко...
За автора на темата, ще кажа, че 90% от момичетата не мислят като мен, така че няма да е проблем да си ги махнеш, не се притеснявай.

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-02-2008, 06:00
за 100 лв ще се оженя бе :grin: :grin: :grin: чак за лазерна епилация о.О не съм някфа примадона ....
"Хем боли, хем сърби..." :P Нали искаш и трайно, и безболезнено? Ами това е - лазерната епилация. Ако не се порежеш, бръсненето е безболезнено, но косъмчетата растат много бързо и ми се струва, че са по-твърди...
С депилатора, или както още се нарича депилаторен крем, резултатът е почти същия, само че държи може би 1 ден повече според мен, не съм много запозната. Освен това май косъмчетата не са толкова гъсти като при бръзненето. Неудобството е, че на 2 дни трябва да се забиваш за 15-20 минути поне в банята, за да си правиш процедурата.
С епилатор ще те боли, ако никога не си се епилирал и ако косъмчетата ти са по-дълги и гъсти. Може първо да го минеш с някой от горепредложените методи и тогава...
Кола-маската е подобна на епилирането, само че с восък, който, когато съм си правила кола-маска у нас, доста ми е раздърпвал кожата, както е по-чувствителна... Уж Veet, това-онова, ама все същата боза, все боли... А на козметик не съм ходила, за да знам как е, ползвам си епилатора и вече съм свикнала да не обръщам голямо внимание на болката. ;)

Ти вече си избирай кое ти харесва най-много и ако наистина си решил да се обезкосмяваш, успех. :)

DevilWish
05-02-2008, 07:29
Не сме вече в 15век, че да трябва да се притесняваш от това, че си се обезкосмил.
Аз лично оценявам мъжката инициатива в тази област.
Всеки има различен подглед над това как трябва да изглежда и начинът по който да се поддържа.
П.С. В тази тема няма НИЩО общо със секса
Za tezi ne6ta s1m s1glasna ,no za drugo spored men epilatora /p1rvite 2 p1ti 6e te boli ,ama pone nyama da izlizat gadni i ne vseki den/ ;)

IvYyYyYy
05-02-2008, 07:47
Чоек виж ся аз лично съм на мнение че с кола маска не боли ама тъи кат те слушам как си се стреснал да не те заболи маи е най - добре да се избръснеш не боли освен ако не се порежеш....иначе аз ти препорчвам коламаска мен поне не ме боля толкоз...преди да отидеш обаче говори с козметичката нещо тряа ли да напраи6 предварително тя щи каже....и тая тема маи не е за тука

Wrathchild
05-02-2008, 08:30
Лично аз момчета с обезкосмени крака не харесвам, даже ми е гадно като видя нещо такова. Но честно казано при спортистите съм по-склонна да разбера. Така че ако искаш - давай.

koro
05-02-2008, 09:59
интересно епилация, разранява леко кожата, отиваш да риташ прахоляк пот ..... прави си изводите до какво води това.


АЗ съм твърдо против обезкосмяването на мъжете !!! (изключвайки генеталите)

Бих удобрил една кола маска на гърдите НО ДО ТАМ !!!

RyAn
05-14-2008, 14:59
Kak she gi mahash lud li si

enola
05-14-2008, 15:18
аз пък харесвам обезкосмени момчета,но се пак не бих искала приятеля ми да е с по-гладки крака от моите,така де-да си имаме уважението :)
+1 mmom4etata s kosmi sa kato gorili .. tctc .. i da kaja,4e depilatoryt e se edno samobrysna4ka ..

6DBK
05-14-2008, 16:25
awe 6tom tiq deto sa s brusnati kraka sa pedali hodi pri nqkoi s brusnati kraka svali mu ga6tite da vidi6 koi kakuv e ;) seki si ima predpo4itane az gi mahnah s kola maska za mi stanat po-malki ... i az ne iskam da sa gladki ama za 16 godi6no mom4e kosmite mi na vid bqha po golemi ot na ba6ta mi koito e s 30 godini po-golqm ot mene ... si4ko e vupros na li4en vkus ... az predpo4itam da sa mi nekvi malki i da ne sa 4erni kakvito bqha predi samo 4e dosta golemi ;) nqma kvo da pita6 drugite probvai i ako ti vikat "pedal" svalqi ga6tite i gi opuvai otzade ;) Uspeh ...

Pedigree
05-14-2008, 16:46
Пф, с епилатор може.

П.С. Момче без косми по краката... :smt078

TheNewReligion
05-14-2008, 19:12
Еми , щом искаш се обезкосми . Няма лошо и от естетическа гледна точка е по-добре . Препоръчвам ти кола маска или епилатор , но се съмнявам да имаш нерви да се обезкосмяваш с епилатора . Не е педалско , според мен , защото не е приятно да се загледаш в някой крак съвсем случайно и да видиш черни , къдрави и дълги косми ! :)

pIsaNkaTa_sTz
05-14-2008, 19:31
аз пък харесвам обезкосмени момчета,но се пак не бих искала приятеля ми да е с по-гладки крака от моите,така де-да си имаме уважението :)

+1 :)

Pepincetyy
05-15-2008, 10:59
Еми , щом искаш се обезкосми . Няма нищо лошо в това :P

toniiilieva13
05-15-2008, 20:57
Момиче съм , предпочитам момчета, които не си обезкосмяват краката!

enola
05-16-2008, 15:53
темата ми звучи малко като "Да бъдеш или да не бъдеш" :D