PDA

View Full Version : Момче на козметик



raeski
05-02-2008, 00:06
Въпрос към момчетата които ходят на козметик.
При махане космите на интимните части не се ли получава някакво неловко. Не ви ли е срам или незна. :) Изобщо как стоят нещата?

TheNewReligion
05-02-2008, 00:40
Офф ,ами отиди и ще разбереш ! Кое нормално мислещо момче , ще хукне някой да го обезкосмява отдоулу ми е чудното ? :? :? :? Мисли малко преди да пускаш теми ! :-x

EarthShaker
05-02-2008, 06:54
майка ми е козметичка и въпреки това не съм си помилял да отида някога на такова място за обезкосмяване... къв мъж ше е тоя дето е гладък като портокал :lol:

Naman07
05-02-2008, 07:04
майка ми е козметичка и въпреки това не съм си помилял да отида някога на такова място за обезкосмяване... къв мъж ше е тоя дето е гладък като портокал :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ....то4но!!!

Cool_Bitch
05-02-2008, 07:18
(момиче съм) Аз съм "за" обезкосмяването на интимните части.Какво лошо има в това даже е много по хигиенично и готино.Един фр беше ходил и се получило кофти щото при пипането се беше възбудил :-D ама нормално да е така.

6DBK
05-02-2008, 07:51
(момиче съм) Аз съм "за" обезкосмяването на интимните части.Какво лошо има в това даже е много по хигиенично и готино.Един фр беше ходил и се получило кофти щото при пипането се беше възбудил :-D ама нормално да е така.
то затва по-добре да не ходим момчетата че всеки път ще става кофти :-D