PDA

View Full Version : Дали сериозно ме харесва или само си въобразявам?



sladk1q
05-02-2008, 00:25
Та вчера с един фр ходихме на баскет той е на 19 ,а аз на 16.Там имаше едно момиче де ми е фрка и той я харесва (na 16) :( смисъл в публиката де 8-) И най-странното бе ,че той само ми казва ,че ме гледа ,а кат я погледнех и аз ми се усмихваше.после по време на мача я засякох долу и и казах да си влезе в скайпа да се разберем за събота да излезем с още една фрка.после след мача оня приятел я убеждава да си одим заедно и т.н. ,ама тя бе с други и не иска.После нзн как ,ама я видяхме пред тях и почнахме и мрънкаме да доде с нас и седнахме ние на една пейка ,като тя седна до него.После той кво стана за малко и тя се настани до мен и почнахме ядем 2та с нея :-o :-o .Накрая ,като да станем той иска ,да я изпратим до у тях тя не иска и фр видя една приятелка и кво се заговориха и аз отидох до нея ,че ме бе изчакала гушнах я и и казах ,пак да влезе довечера.А кат се върнах и и писах ми бе писала нещо от типа на "искаш ли официално да станеш мойта шматка {} :PpP" и се разбрахме в събота да изляза с нея и една др. нейна фрка.Та да ли ме харесва или си въобразявам?

Ou7taControL
05-02-2008, 02:52
ами зависи по поведението и.. аз лично немога да преценя само от това... защото едно е да ни разкажеш, а друго е да си там и да го изпиташ.. надявам се че те харесва.. с още няколко излизания ще и набл=даваш поведението и че разбереш.. успех!!

prettyIdeath
05-02-2008, 05:23
Ми може да има симпатии, рано е да се каже повече според мене пък и ти почти нищо не каза..

MiMcHeToOo
05-02-2008, 06:35
Аз почти нищо не разбрах ама може и да те харесва.

fuck_me_pls
05-02-2008, 07:30
:D Еми да ходим да я питаме дали те харесва освен..то няма как да разберем и да ти кажем всичко е само предположение.
Може и да те харесва,но ти сам ще го забележиш. :)

sladk1q
05-02-2008, 08:13
Ето пак ще ви обясня.Вчера с един приятел на 19 ,аз и това момиче сме на 16 ходихме двамата на баскет да гледаме.Смисъл аз и момчето.той харесвя това момиче ,а то ми е приятелка ,но бе отишла с др. нейни фрс и бе на около 10 метра от нас.И онзи приятел ,само ми вика ,че през почти цялото време ме гледала ,а когато решавах и аз да погледна към нея само ми се усмихваше.После на почивката я засякох долу и и казах да си влезе довечера в Скайпа ,за да се разерем в събота да излезем с една нейна приятелка и тя се съгласи.След края на баскетбола ,като си тръгвахме с онзи приятел я засякохме пред входа и той почна да я убеждава да излязат ,ся да се прибират заедно и т.н.Аз само и казах да си влезе в Скайпа.После се прибираме ние с него към нас и той реши да мине през някакъв негов приятел.Така я засякохме пред у тях и и казахме да се разходим тя вика ем оки елате до магазина с мен.Отидохме и после седнахме на една пейка ,като седнахме аз,оня фр,тя.В смисъл в такъв ред.После тя кво го накара за малко да стане и дойде до мен и после си говорихме така около 20 мин.Като едно време почнахме да се храним двамата един-друг.Накрая вече тръгнахме ,защото фр иска да я изпратим до у тях ,ама тя нямаше мн голямо желание и вика аз и сама мога да се прибера ,ама оня приятел видя някоя негова позната ,тя ме викна и вика дай да бягаме към нас :D аз и викам абе махай го ,върви се прибирай ,щом те викат гушнахме се и тя си се прибра.После като си бе влязла в кайпа и ми бе писала нищо от типа на "Искаш ли официално да станеш мойта шматка" {} .И сега в събота ще изляза с нея и още едно момиче.Това е.

valentinka_1990
05-02-2008, 08:20
Напълно възможно е просто да и е харесало,че и двамата и обръщате внимание и за това да се държи така объркващо според мен.Има обаче големи шансове това объркване да доведе до това,че тя да хлътне по теб,само че трябва да действаш и все пак не много прибързано,защото това мож да я изплаши.Успех! :)

sladk1q
05-02-2008, 10:51
Някой друг да се изкаже дее

sladk1q
05-02-2008, 11:28
Някой друг да се изкаже дееНе се избивайте де на симчки ще прочета мнението :-x :-x :-x :smt021 :smt021 :smt021 :smt021

sladk1q
05-02-2008, 12:57
:o :o :o :o

sladk1q
05-02-2008, 21:24
Никой ли нищо не може да каже или?

metaxa
05-02-2008, 21:27
100% те харесва :)
Излезте и ще видиш че нещата ще потръгнат ай след срещата пиши какво е станало :)

NFW`
05-02-2008, 21:38
Аз! Аз! Аз да кажа!

Ти си идиот. Сериозно, ти си на 19, не можеш да се оправиш с момиче на 16, защо мислиш, че от 10те реда, които си написал, всички ще ти дадат невъобразимо прозорливи съвети? По-страшното е това, че не можеш да издържиш няколко часа без някой да ти обърне внимание. Attention whore.

I'm out.

w0sh
05-02-2008, 21:45
You are retarded.

DjuDjiTo
05-02-2008, 21:51
аз и това момиче сме на 16

NFW` look that (горе)

pinkdiamonds
05-02-2008, 22:09
Аз не бих казала на някой "искаш ли да станеш моята шматка" ( не ,че бих се изразила така),ако не го харесвам,все пак сте се рзбрали да излезете заедно.....какви други знаци търсиш,то момичето ти го е казалао в прав текст :lol:

NFW`
05-02-2008, 22:11
аз и това момиче сме на 16

NFW` look that (горе)

Като не можеш да се изразяваш на английски, не се опитвай. Никой няма да ти схване мисълта. ^^

DjuDjiTo
05-02-2008, 22:15
не беше за тфа как да го кажа просто няма6е стрелка която да посочи.... тфа което тряаше, но както и да е... ако ш се заяждаме... ти можеше да прочетеш кфо е написал човека.....

NFW`
05-02-2008, 22:17
16, 19...същия шит. Дебилизмът не различава хората според възрастта им. Ето, ти например може и да не си на 16, но и теб не те е пощадил. Ако ме питаш как съм разбрал...само ще потвърдиш мнението ми. ^^

w0sh
05-02-2008, 22:21
Пиша просто.. не ме занимавайте.

DjuDjiTo
05-02-2008, 22:21
да на 16 съм.... както и да е... просто няаше нужда да го казваш тфа... предполагам вс разбраха кфо съм искала да кажа.... и все пак сайта е тийнпроблем .... както и да е .... "." по въпроса........ ако имаш нещо да ми казваш мисля че е по удачно... лс....

w0sh
05-02-2008, 22:36
да на 16 съм.... както и да е... просто няаше нужда да го казваш тфа... предполагам вс разбраха кфо съм искала да кажа.... и все пак сайта е тийнпроблем .... както и да е .... "." по въпроса........ ако имаш нещо да ми казваш мисля че е по удачно... лс....Данчо мисля, че те харесва.

NFW`
05-02-2008, 22:43
Какво мога да кажа, неустоим съм. Покорих я с чара си и с невероятната си комбинация от комплименти. Някой ден ще те науча на тайните си. ^^

sladk1q
05-02-2008, 23:59
Аз не бих казала на някой "искаш ли да станеш моята шматка" ( не ,че бих се изразила така),ако не го харесвам,все пак сте се рзбрали да излезете заедно.....какви други знаци търсиш,то момичето ти го е казалао в прав текст :lol:Е може и др да е имала в предвид знаеш ли

Kassu
05-03-2008, 04:02
Като едно време почнахме да се храним двамата един-друг.

Вие, ако бяхте сами, щяхте да са наебете направо 8-)

zaetasum
05-03-2008, 04:22
:grin:
kakvo da kaja...6te prenebregna pravopisa ti....i 6te dam napravo!
ti si na 16 tova e xybava vuzrast no az si mislex 4e mujete nad 16 ve4e ne priemat suveti otnosno svalkite i dr im ne6ta a sami se spravqt s tqx...no fakta 4e sum stanala v 6:30 za da se porovq v stranicite na tozi sait me kara da ne pi6a na prazno sega...tezi redove a da ti dam nqkakva nasoka,suvet ili otgovor(kak iska6 go nari4ai) na jizneno vajniq ti vupros :-D
predpolaga se 4e te xaresva pri polojenie 4e tursi tvoqta kompaniq i dvamata po malko stranen na4in da se opitvate da se zabiete(davam primer tvoq na4in da q pokani6 da izlezete,nari4aiki q 6matka koeto donqkade daje bix kazala 4e e sladko...6te kaja na gajeto da me nari4a taka :razz: o da zabravix ve4e nqmam gaje :( )
da ne te zanimavam s moite ...ne6ta :-D
no vse pak 6te pod4ertaq s tunka debela 4erta 8-) 4e su6nost moje i da kara po nqkakuv na4in tvoq 19 god fr(ako ne se luja) da zadeistva po burzo ne6tata i po tozi na4in da e s nego(no tova sa samo dogadki koito az pravq o6te sunena :P ) nai-dobriq na4in e da priznae6 4e 4yvstva6 ne6to kum neq i da q pita6 dali ispitva6 su6toto :P
maliii kuf roman napisax za tri dymi :P :D
aide yspexi :)

lipsvashh_mi
05-03-2008, 09:12
Ми може да има симпатии, рано е да се каже повече според мене пък и ти почти нищо не каза..
на същото мнение съм..мисля,че и тя самата незнае дали те харесва или не.... :?

sladk1q
05-03-2008, 09:19
Еми оня фр не го харесва...щото е казала ,че неще да излезе ,защото я няма тръпката и т.н.... А за др. незнам.. вчера я видях навън поговорихме малко и тва беше...Вечерта каза "имам работа и немога ся да ти пиша ,нали утре ще излезем" ,което просто незнам как да го приема...Ако е имала наистина е щяла и с оня фр да не си пише ,а е възможно и нарочно да го прави...А за днес реших като за начало да видя дали ще ме остави да я целуна по бузата и оттам ще съдя за повече.

sladk1q
05-03-2008, 10:55
:grin: :grin:

bany_land
05-03-2008, 11:06
ne si vaobrazqvai samo tova 6te ti kaja ;) sa6to taka ako iska6 da te haresa ne i se vtikai mnogo momi4etata ne obi4ame tova ;)

mir4ovski
05-03-2008, 11:11
ne mi se sardi ama spored men eleko bezsmisleno da pita6 nas...parvo e dosta nerazbiraemo kvo to4no se e slu4ilo...vtoro spored men kvoto i da kajem shte sa samo dogadki taka 4e izlezte(PO VAZMOJNOST SAMO DVAMATA)i se razberete.Ne ste na 5 godini...

sladk1q
05-03-2008, 20:18
Ем излязохме и се гушкахме само ,нищо повече .А инак по скайпа ми праща само {} ...

DjuDjiTo
05-03-2008, 20:24
излезте още няколко пъти.... все пак от 1ва среща..... аз поне така разбрах...

sladk1q
05-03-2008, 20:53
1-Ако не броим засиманията.Ем да излезем да ,ама о др седмица ,като имат да учат много-

Valhala
05-04-2008, 00:22
Ох.... първо научи това чуждо нещо наречено БЪЛГАРСКИ ЕЗИК и тогава ходи по гаджета :-x