PDA

View Full Version : искАм дА си го върнА.......



bUbInkA__
05-02-2008, 07:58
Наскоро скъсах с приятеля ми или по точно тои скъса.Но от тогава не мога да го забравя.Тои ми каза че вече не изпитва нищо към мен.Но аз не мога да се примиря с това.Много искам да го накарам да съжалява за това че ме е зарязал, защото знам че тои наистина направи голяма грешка... :(

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:01
Всичко с времето си..не е дошъл момента да съжелява..а тва,че вече няма да го имаш -НЯМА ДА ГО ИМАШ!!Примири се,живота не свършва :)

kefish_meee
05-02-2008, 08:02
Отмъщението не е решение... остави го, той сам ще разбере, че е сгрешил :? ;)

пЛюш!нкаАа~
05-02-2008, 08:06
Отмъщението не е решение... остави го, той сам ще разбере, че е сгрешил :? ;) +1 да!По-скоро го забрави..колкото по-бързо разбереш,че не струва,толкова по-добре..

zi
05-02-2008, 08:12
Остави го момчето. Щом те е скъсало, значи има защо. А и ако решиш да му "отмъщаваш" само ще му докажеш, че е взел правилното решение. Любов насила не става.

Obsession
05-02-2008, 09:13
Да го накараш да съжалява? Невъзможно е, не можеш да управляваш съвестта му. Забрави го, така ще докажеш на себе си, че си по-силна.

Korni_ReSeRvE
05-02-2008, 09:17
гледай си живота , да не ти пука , живей си на максимум и той сам ще разбере , че е направил грешка.... :)

MiMcHeToOo
05-02-2008, 09:36
Как ше го накараш да съжелява като той не изпитва нищо вече към теб? Продължаваи напред, няма да ти е последното гадже...

mese4ka
05-02-2008, 09:36
Да го накараш да съжалява? Невъзможно е, не можеш да управляваш съвестта му. Забрави го, така ще докажеш на себе си, че си по-силна.+1 няма смисъл да се мъчиш,ако найстина държиш на него трябва да искаш да е щастлив с теб или без теб :?

ThePowerOfLove
05-02-2008, 09:40
Няма смисъл. Продължи напред и го забрави вместо да мислиш как да му правиш гадно :wink:

xercu
05-02-2008, 09:48
Няма смисъл. Продължи напред и го забрави вместо да мислиш как да му правиш гадно :wink:Тука ще споря... Някой да те зареже е се1 да ти каже "Ти за мене вече си грозен..." ... Отмъщението лекува в такива случаи ...
Най-лесното отмъщение... Разбираш къде ходи на кафе той... Фащаш си гадже и го водиш там "за да изпробвате нещо ново" ... Бившия те скива , топките му скачат до главата и всички са щастливи освен той !

bUbInkA__
05-02-2008, 10:12
xercu^es и аз това си мислех, но все пак тои ми каза че вече не изпитва нищо към мен и мисля че ще му е все едно ако ме види с друг... :?

GabisiTa
05-02-2008, 10:28
xercu^es и аз това си мислех, но все пак тои ми каза че вече не изпитва нищо към мен и мисля че ще му е все едно ако ме види с друг... :?

И все пак нищо не губиш ако опиташ, нали? ;)

GoldPearl
05-02-2008, 10:35
Еми отмъщението не е решение...Забрави за това момче.Обаче ако на истина искаш да му отмъстиш послушай xercu^es

v3nItoO
05-02-2008, 11:23
Как ше го накараш да съжелява като той не изпитва нищо вече към теб? Продължаваи напред, няма да ти е последното гадже...

+1

Iv4eTy
05-02-2008, 11:50
Отмъщението не е решение... остави го, той сам ще разбере, че е сгрешил :? ;)
Донякъде съм съглсна, ноо не съм съглсна с това ,че той задължително трябва да съжалява.. Защо да съжалява щом вече няма чувства и т.н. Не е ли по-добре че те е оставил, а не е продължил да е с теб без чувства?! Ти какво искаш да е с теб от съжаление ли?!
Щом не изпитва нищо към теб, най-добре го забрави и гледай напред.

prettyIdeath
05-02-2008, 13:49
Еми щом е решил че всичко е приключило...
Просто се опитай да не мислиш за него. Няма смисъл...

selo_girl
05-02-2008, 14:32
Както беше казал един човек в един др форум :"най голямата мания е чакаш го с една бухалка и го питаш: сигурен ли си ,че не ме харесваш ...отговора винаги ще е отрицателен повярвай "
:D :D :D
А сега сериозно щом то е оставил си има причина (била тя основателна или просто ,не е бил наред с главния) Опитай се да го забравиш и гледай положително на нещата ,щом те е зарязал значи не те е заслужавал ;)

gPa3HuTeJl
05-02-2008, 15:15
И аз искам колело от печка ама уви...Не става миличка..Move on..