PDA

View Full Version : А ако наистина трябва?



BlueFace
05-02-2008, 08:15
Здравейте!
Отново ми трябва вашата помощ.И ето го и проблема:
Преди 3дена едно момиче ме намери в скайп.И така запознахме се харесахме се много.Тя е много свястна,пуши от време на време ,но това мисля че няма да е проблем.Истинският проблем е че майка и си мисли че тя е много малка ,за да излиза с момчета (тя е 7ми клас).Майка и в момента е бременна и я контролира изкъсо и няма как да се измъкне.Също така и предстоят изпити.Надяваме се че след тях майка и ще я пусне,но аз и казах че ако не я пусне ще се запозная с техните ако трябва само и само да я пуснат.И тук идва проблема.Незнам какво да правя ако се наложи.Има доста време ,но искам да попитам от сега ,за да съм подготвен. Мерси предварително.
П.П. Извинете за многото пропуснати запетаи :)

пЛюш!нкаАа~
05-02-2008, 08:18
а ти на колко си :?

zaraaa
05-02-2008, 08:22
Sigurno naistina shte se pritesnish, ako shte trqbva da se zapoznavash s roditelite i , no prosto badi sebe si otivash az sam edin si koi ivan4o dragan4o i t.n priqtno mi e da se zapoznaem i tolkova! gledai da se darjish milo ne nqkvo naxakano, pravi se na sramejliv :-D shtom maikata e bremenna mojesh da popitash v koi mesec ili neshto takova svarzano s bremennosta, mojesh da popitash kakvo rabotqt roditelite i i taka prosto ne se pritesnqvai i badi sebe si :)

AceOfSpades
05-02-2008, 08:22
Ем използвай тоя период докато минат изпите да се опознаете, включително да разбереш за тяхните кое ценят в един човек какво харесват и такта нататак ако трябва срещата с тях да е малко по сценарий ;). Айде успех!

BlueFace
05-02-2008, 08:22
а ти на колко си :?
След месец и няколко дена (16 юни) правя 15 .Една година по голям съм :)

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:24
Ами опознайте се още малко..според мен тва е най-добре а чак когато я опознаеш по-добре реши какво да кажеш на майка и!

FreeSpirit
05-02-2008, 08:25
Нейните години ги разбрахме, ами твоите?
Ако наистина я харесваш има мн начини да склониш родители, ама трябва да знаеш, че ако сгафиш после - ще си излеят гнева върху теб ;)
Излизането с компания(момичета и момчета)може да ви уреди проблема за известно време ;)

BlueFace
05-02-2008, 08:27
Нейните години ги разбрахме, ами твоите?
Ако наистина я харесваш има мн начини да склониш родители, ама трябва да знаеш, че ако сгафиш после - ще си излеят гнева върху теб ;)
Излизането с компания(момичета и момчета)може да ви уреди проблема за известно време ;)
Както казах вече аз съм на почти 15.Проблема е там че майка и не и дава да излиза с никакви момчета.Пък сестра и винаги е с нея и също я държи изкъсо.Аз много я харесвам и наситина съм готов да направя каквото трябва да сме заедно.

fuck_me_pls
05-02-2008, 08:29
Нейните години ги разбрахме, ами твоите?
Ако наистина я харесваш има мн начини да склониш родители, ама трябва да знаеш, че ако сгафиш после - ще си излеят гнева върху теб ;)
Излизането с компания(момичета и момчета)може да ви уреди проблема за известно време ;)
Както казах вече аз съм на почти 15.Проблема е там че майка и не и дава да излиза с никакви момчета.Пък сестра и винаги е с нея и също я държи изкъсо.Аз много я харесвам и наситина съм готов да направя каквото трябва да сме заедно.

Офф тва е много гадно..нека каже,че излиза с приятелки пък да излезне с теб..или с теб и още някоя приятелка :P

пЛюш!нкаАа~
05-02-2008, 08:29
Нейните години ги разбрахме, ами твоите?
Ако наистина я харесваш има мн начини да склониш родители, ама трябва да знаеш, че ако сгафиш после - ще си излеят гнева върху теб ;)
Излизането с компания(момичета и момчета)може да ви уреди проблема за известно време ;)
Както казах вече аз съм на почти 15.Проблема е там че майка и не и дава да излиза с никакви момчета.Пък сестра и винаги е с нея и също я държи изкъсо.Аз много я харесвам и наситина съм готов да направя каквото трябва да сме заедно. Ами направи добро впечатление на нея и на майка й..а майка й ще трябва да и разреши все някога..да не е решила да я прави монахиня 8-)

MartyParty
05-02-2008, 08:30
7-ми клас се запознах с приятеля си и помня какво беше с нашите.Само ми търсеха работа,та да не излизаме и да не се виждаме с него. :? Как малкото им изродче ще излиза с батковци от полиграфията(най-пропадналото даскало в София както твърдят всички). :? Тц-тц-тц.Истината е,че за всички родители е трудно да приемат,че децата им стават по-самостоятелни точно в този период на съзряването.Изобщо не се сещат какви са ги вършили на тия години още повече,че времената са били много различни.Постави се на тяхно място.Няма да си дадеш малкото момиченце на некъв пубер :grin: .Ти в случая можеш или да чакаш техните да се отписнат или да зарежеш работата.По-точно тя трябва да ги убеждава-не ти.А тя може да ги поотпусне само ако им разкаже всичко за теб.Колкото повече знаят родителите и за теб,толкова по-малко ще се притесняват.Може да послъже малко(малко) и да пропусне някои лоши черти,но все пак тя е тази,която има грижата да направи нещата по-розови.

BlueFace
05-02-2008, 08:31
Тук сестра и може да се окаже проблем.Но наистина се надявам мн да намериме някакъв начин да сме заедно :( Аз и казах че ще я изчакам колкото е необходимо и наистина ще го направя :)

FreeSpirit
05-02-2008, 08:37
Проблема на майка й идва от там, че скоро ще има изпити и трябва да се престави добре ;)
Това да спечелиш доверието на сестрата е добра идея, ако го направиш и тя може да Ви помогне :)
Това, че и с приятели не я пуска, понякога родителите стигат крайните мерки :?

AceOfSpades
05-02-2008, 08:46
Ако случайно се озовеш пред майка й гледай как да извъртиш нещата да й кажеш (на момичето което харесваш) пред майка й "има време за всичко, сега изпитите ти са важни съсредоточи се на тях :)" :D :D :D . Просто бъди сигурен, че с това ще спечелиш майка й на 100% !

BlueFace
05-02-2008, 08:50
Ако случайно се озовеш пред майка й гледай как да извъртиш нещата да й кажеш (на момичето което харесваш) пред майка й "има време за всичко, сега изпитите ти са важни сасредоточи се на тях :)" :D :D :D . Просто бъди сигурен, че с това ще спечелиш майка й на 100% !
Aз ще се срещна с родителите и след като минат изпитите.. защото сега е ясно че няма да я пусне :(

Obsession
05-02-2008, 09:29
А сигурен ли си, че да се запознаеш с техните е правилна стъпка? Аз като бях 7-ми клас, нашите биха получили удар, ако ги запозная с някое момче, с което ще излизам :lol: Изчакай да и минат изпитите и, ако все пак решиш да се запознаваш с майка и се представи за добър нейн фр, а не бъдещо гадже ;) Спечели и сестра и (не казваш на колко години е тя) и всичко е уредено (:

BlueFace
05-02-2008, 10:07
А сигурен ли си, че да се запознаеш с техните е правилна стъпка? Аз като бях 7-ми клас, нашите биха получили удар, ако ги запозная с някое момче, с което ще излизам :lol: Изчакай да и минат изпитите и, ако все пак решиш да се запознаваш с майка и се представи за добър нейн фр, а не бъдещо гадже ;) Спечели и сестра и (не казваш на колко години е тя) и всичко е уредено (:
Не мисля че съм от онези момчета с който си излезала.... :? Може битова е най-добрия ход? Незнам!Времето ще покаже.. :)

MiMcHeToOo
05-02-2008, 10:11
Хм, отговорна стъпка искаш да поемеш. Ами като тръгнеш да се запознаваш с техните бъди себе си :)

Obsession
05-02-2008, 10:12
А сигурен ли си, че да се запознаеш с техните е правилна стъпка? Аз като бях 7-ми клас, нашите биха получили удар, ако ги запозная с някое момче, с което ще излизам :lol: Изчакай да и минат изпитите и, ако все пак решиш да се запознаваш с майка и се представи за добър нейн фр, а не бъдещо гадже ;) Спечели и сестра и (не казваш на колко години е тя) и всичко е уредено (:
Не мисля че съм от онези момчета с който си излезала.... :? Може битова е най-добрия ход? Незнам!Времето ще покаже.. :)

Нямах предвид, че момчетата са били неподходящи, а че нашите не биха го приели добре ;) Имай предвид, че тя е само на 13-14 г., нормално е да се притесняват за нея, но и сегашното положение е неприемливо, просто е прекалено... Успех, дано намериш правилния начин!

BlueFace
05-02-2008, 11:02
А сигурен ли си, че да се запознаеш с техните е правилна стъпка? Аз като бях 7-ми клас, нашите биха получили удар, ако ги запозная с някое момче, с което ще излизам :lol: Изчакай да и минат изпитите и, ако все пак решиш да се запознаваш с майка и се представи за добър нейн фр, а не бъдещо гадже ;) Спечели и сестра и (не казваш на колко години е тя) и всичко е уредено (:
Не мисля че съм от онези момчета с който си излезала.... :? Може битова е най-добрия ход? Незнам!Времето ще покаже.. :)

Нямах предвид, че момчетата са били неподходящи, а че нашите не биха го приели добре ;) Имай предвид, че тя е само на 13-14 г., нормално е да се притесняват за нея, но и сегашното положение е неприемливо, просто е прекалено... Успех, дано намериш правилния начин!
Meрси на всички :wink: :-)