PDA

View Full Version : Проблем с приятелката ми



svetlin92
05-02-2008, 08:54
:razz: :razz: :razz:

MartyParty
05-02-2008, 09:00
Бааа...То туй е трудну за четини ,ве баце!Ми мноу ясну,чи няма да те иЗка,кат не моиш да пишиш. :-o по пунтоуациътъ ти разбирам само,чи тука има само 1 изречение и друго безкрайно.

liberty
05-02-2008, 09:02
Научи се да пишеш :D

AceOfSpades
05-02-2008, 09:20
Ох МАЙНАААА измъчих се докато го прочета! Ем може да иска да си почине малко. Може да я задушаваш. стой мирно няколко дни излез с приятели да минава времето и така. Хем Като си дойде ще сте си домъчняли и ще ви е сладко ;). Когато моята отиде извън града за седмица супер гадно ми беше и после просто кат я видях нямаше по-щастлив от мен :grin:

soulripper
05-02-2008, 09:25
на колко годинки си? АДСКИ СИ НЕГРАМОТЕН И ПИШЕШ НА ИЗТОЧЕН ДИАЛЕКТ!

nejnaDROGA
05-02-2008, 09:36
Почнах да чета...Стигнах до там където казва,че й е било студено и се отказах... :-x

MiMcHeToOo
05-02-2008, 09:40
Мале какъв е тоя начин на писане, да му еба майката?! Тука не сме длъжни да ти четем боклуците, поне грамотно да я беше написал тая тена, мама му стара! На такива като тебе искрено се ядосвам, неграмотници! Имаш кола, значи си над 18, не те ли е срам да си неграмотен като чифут?! По темата - остави я да диша малко, тва момиче ше се побърка! Не прави проблем за три дни, излез на по биричка с приятели, намери си друго занимание и спри да ревеш без основание!

jujulinkaa
05-02-2008, 09:52
аз пък му разбрах долу горе ам по темата -момичето може да не е по дългите връзки на мен някой ако няколко пъти така ме отреже ще се досетя че има нещо може да си им омръзнал или и аз незнам поговорете..аиде успех :P

suantito
05-02-2008, 09:53
Бааа...То туй е трудну за четини ,ве баце!Ми мноу ясну,чи няма да те иЗка,кат не моиш да пишиш. :-o по пунтоуациътъ ти разбирам само,чи тука има само 1 изречение и друго безкрайно.
Поне пише на кирилица :D

krisi_bep
05-02-2008, 09:54
Аааааа...почнах да го чета и стигнах до 4-5 ред...Т'ва не може се чете!Ужасно неграмотно е написано!Постарай се да се научиш да пишеш,току виж ти заминат проблемите...

xercu
05-02-2008, 09:56
аз пък му разбрах долу горе ам по темата -момичето може да не е по дългите връзки на мен някой ако няколко пъти така ме отреже ще се досетя че има нещо може да си им омръзнал или и аз незнам поговорете..аиде успех :Pвие неграмотните се разбирате...
До автора : Я да са връщаш в училище да си доизкараш и останалите 8 класа и тогава драсни пак някоя тема...

donkihot
05-02-2008, 09:57
олее божее кво мом4е..дори и трудно да про4етох това,се разплаках. Ти май много я оби4аш...леле...нз...просто евала й...ами иди да я видиш и си поговорете кажи и какво те притеснява

MartyParty
05-02-2008, 09:59
Бааа...То туй е трудну за четини ,ве баце!Ми мноу ясну,чи няма да те иЗка,кат не моиш да пишиш. :-o по пунтоуациътъ ти разбирам само,чи тука има само 1 изречение и друго безкрайно.
Поне пише на кирилица :D
:shock: :shock: Ааа,не....Тогава щях да се отчаям напълно.Тоз момък с 1-2 изречения осра цялата нация...

MiMcHeToOo
05-02-2008, 10:02
Бааа...То туй е трудну за четини ,ве баце!Ми мноу ясну,чи няма да те иЗка,кат не моиш да пишиш. :-o по пунтоуациътъ ти разбирам само,чи тука има само 1 изречение и друго безкрайно.
Поне пише на кирилица :D
:shock: :shock: Ааа,не....Тогава щях да се отчаям напълно.Тоз момък с 1-2 изречения осра цялата нация...

Абе сега - пише на кирилица! Голям повод за радост е м/у другото ! :D

MartyParty
05-02-2008, 10:11
Ох,не знам вече.Като гледам на какви селски капути дават книжки,нищо чудно че има толкова катастрофи в България.

MiMcHeToOo
05-02-2008, 10:12
Ох,не знам вече.Като гледам на какви селски капути дават книжки,нищо чудно че има толкова катастрофи в България.

Ми.. Хора с пари, подкупни хора бол, прави си изводите 8)

Obsession
05-02-2008, 10:26
ОМФГ, трябва да ме черпиш, че се прежалих и ти прочетох темата! :shock:
Остави го момичето на ми ра, бе! Тъкмо до вторник имаш време да научиш къде долу-горе се слагат запетаи и да усвоиш сложното приложение на точката в края на изречението! Стига си и звънял, оставия малко на мира, като се прибере ще говорите. Казала е, че том ще стои - не и се бъркай... Много си зле, тя има нужда от лично пространство. Ти не си единствения и близък човек, има си и роднини, не можеш да я лишаваш от отношения с тях, егоист такъв!

Little_Lady93
05-02-2008, 10:42
Доста объркващо.Пишеш се svetlin92 значи може би си 92,поне според мен така е логично.Как така тогава имаш кола?!Също като си на 16 ,все пак на колко години тръгна на училище,защото на мен ми изглежда ,че е било миналата година #-o Колкото до приятелката ти-остави и място да диша.Не е длъжна да е с теб по 24 часа 365 дни в годината.Това че една седмица иска да си почине от теб е напълно разбираемо.И наистина научи се да пишеш ,защото ако продължаваш в същия дух незнам кой би говорил с теб :P

jujulinkaa
05-02-2008, 11:05
аз пък му разбрах долу горе ам по темата -момичето може да не е по дългите връзки на мен някой ако няколко пъти така ме отреже ще се досетя че има нещо може да си им омръзнал или и аз незнам поговорете..аиде успех :Pвие неграмотните се разбирате...
До автора : Я да са връщаш в училище да си доизкараш и останалите 8 класа и тогава драсни пак някоя тема...


айде да не се обиждаме...! момчето верно е писало неграмотно ама е пуснал тема да му помогнем не всички да обсъждаме грамотноста му !

fuck_me_pls
05-02-2008, 12:44
Hybava tema " :razz: :razz: :razz: "

sry za pisaneto mi !!!