PDA

View Full Version : не знам дали си заслужава?



soulripper
05-02-2008, 09:33
Здравейте!
От няколко месеца харесвам много едно момче, по-голям е от мен - на 28 е , а аз на 22.Той пръв започна да се "задява" с мен, живеем в един квартал.Много е хубав, спор няма -точно мой тип ,НО....
Тук идва проблема- той се движи в една изключително мъжка компания, с която висят нон-стоп в едно кафене и играят футбол всяка неделя.До тук -нищо странно, само че един от много близките му приятели го видях случайно ,че пуши трева....
Това доста ме разколеба, защото в такъв случай вероятността моя човек да пуши треви е доста голяма. Аз самата се опредялям "добро дете" , пуша от време на време , но нито пия нито другото.
Просто компанията му ми се струва малко неподходяща и се чудя, дали си заслужава въобще да се захващам с него при това условие.
Не ми е мястото сред хора без амбиции и употребяващи наркотици.
За него не знам със сигурност, кара кола , спортува , не знам какво да мисля.
А за съжаление доста се бях увлякла по него, той по мен също....
Дайете мнение, какво да правя!!!!????

cinderella_gugutka
05-02-2008, 09:37
ами опознайте се първо и го попитай дали някога е пушил трева ,смята ли да го прави отново и дали някога би употребил наркотици.това 4е негов пр пуши трева не зна4и 4е също и той :wink:

MiMcHeToOo
05-02-2008, 09:37
Проучи нещата. Ръка да пипне, око да види. Не можеш да си сигурна, че пафка тревица ако не си го видяла ;)

vamp
05-02-2008, 10:32
Здравейте!
От няколко месеца харесвам много едно момче, по-голям е от мен - на 28 е , а аз на 22.Той пръв започна да се "задява" с мен, живеем в един квартал.Много е хубав, спор няма -точно мой тип ,НО....
Тук идва проблема- той се движи в една изключително мъжка компания, с която висят нон-стоп в едно кафене и играят футбол всяка неделя.До тук -нищо странно, само че един от много близките му приятели го видях случайно ,че пуши трева....
Това доста ме разколеба, защото в такъв случай вероятността моя човек да пуши треви е доста голяма. Аз самата се опредялям "добро дете" , пуша от време на време , но нито пия нито другото.
Просто компанията му ми се струва малко неподходяща и се чудя, дали си заслужава въобще да се захващам с него при това условие.
Не ми е мястото сред хора без амбиции и употребяващи наркотици.
За него не знам със сигурност, кара кола , спортува , не знам какво да мисля.
А за съжаление доста се бях увлякла по него, той по мен също....
Дайете мнение, какво да правя!!!!????

Поредната принцеса...По-добре остави момчето,това,че пуши трева и играе футбол и има такава компания не означава ,че нямат амбиции.Просто си живеят живота и се забавляват,ти само ще му го вгорчиш.Бившата ми все ми се подигравеше,че пуша трева и когато и кажех нещо:"Това е от тревата",аз трева съм пушил точно 4 пъти.Какво да направя,че живота е скапан,бил съм алкохолик,трябвало да спра да пуша и т.н.Ами да,трябва,ама като живота е скапан и се чувствам по-добре така,защо да го правя?Та принцесо,остави момчето,не си за него,не казвам,че си лоша,просто са ви различни разбиранията за живота,нито той и компанията му са толкова лоши колкото ги представяш,нито ти си толкова добра колкото си мислиш.Тихити води са най-дълбоки.И това,че пуши трева,не го прави нещо по-малко от теб!А той може и да не пуши всъщност!

Bubles
05-02-2008, 10:40
абе опознай го откъде си сигурна че и той е такъв? всеки е различен пък и това е само трева не е кой знае какво

GoldPearl
05-02-2008, 10:44
Здравейте!
От няколко месеца харесвам много едно момче, по-голям е от мен - на 28 е , а аз на 22.Той пръв започна да се "задява" с мен, живеем в един квартал.Много е хубав, спор няма -точно мой тип ,НО....
Тук идва проблема- той се движи в една изключително мъжка компания, с която висят нон-стоп в едно кафене и играят футбол всяка неделя.До тук -нищо странно, само че един от много близките му приятели го видях случайно ,че пуши трева....
Това доста ме разколеба, защото в такъв случай вероятността моя човек да пуши треви е доста голяма. Аз самата се опредялям "добро дете" , пуша от време на време , но нито пия нито другото.
Просто компанията му ми се струва малко неподходяща и се чудя, дали си заслужава въобще да се захващам с него при това условие.
Не ми е мястото сред хора без амбиции и употребяващи наркотици.
За него не знам със сигурност, кара кола , спортува , не знам какво да мисля.
А за съжаление доста се бях увлякла по него, той по мен също....
Дайете мнение, какво да правя!!!!????

Поредната принцеса...По-добре остави момчето,това,че пуши трева и играе футбол и има такава компания не означава ,че нямат амбиции.Просто си живеят живота и се забавляват,ти само ще му го вгорчиш.Бившата ми все ми се подигравеше,че пуша трева и когато и кажех нещо:"Това е от тревата",аз трева съм пушил точно 4 пъти.Какво да направя,че живота е скапан,бил съм алкохолик,трябвало да спра да пуша и т.н.Ами да,трябва,ама като живота е скапан и се чувствам по-добре така,защо да го правя?Та принцесо,остави момчето,не си за него,не казвам,че си лоша,просто са ви различни разбиранията за живота,нито той и компанията му са толкова лоши колкото ги представяш,нито ти си толкова добра колкото си мислиш.Тихити води са най-дълбоки.И това,че пуши трева,не го прави нещо по-малко от теб!А той може и да не пуши всъщност!
Съгласна съм с мнението на vamp...Първо не е сигурно дали пуше трева а и да пуши...това си е неговия живот...щом си толкова добричка ще има и други! :oops:

Sunny_stz
05-02-2008, 11:08
opoznai go!

Obsession
05-02-2008, 11:28
Не можеш да си сигурна в нищо преди да го опознаеш добре! Give it a chance ;) Кой знае, може да иЗлезе нещо, не прави заключения за хората без дари да ги познаваш. Това е все едно твоя приятелка да се напие и за теб да кажат, че също го правиш, кофти а? А може наистина да пуши трева и тогава компанията му да си е съвсем подходяща 8)

Crafter
05-02-2008, 11:53
Имаш ли въобще представа колко хора употребяват марихуана? Доста...

evelinka1122
05-02-2008, 12:00
ами ти сама го каза "Не ми е мястото сред хора без амбиции и употребяващи наркотици. " според мен не бива да се захващаш с това момче...

ironi_sky
05-02-2008, 12:02
Сама казваш, че харесваш това момчето от няколко месеца. Как за това време не успя да се добереш до повече информация, която би ти помогнала да прецениш ситуацията по-добре? Не бъди толкова крайна в заключенията си за неговата мъжка компания и за него самия. Ако наистина имаш интерес към това момче, действай за да си отговориш сама на въпросите си.

shanty_loop
05-02-2008, 12:31
Сама казваш, че харесваш това момчето от няколко месеца. Как за това време не успя да се добереш до повече информация, която би ти помогнала да прецениш ситуацията по-добре? Не бъди толкова крайна в заключенията си за неговата мъжка компания и за него самия. Ако наистина имаш интерес към това момче, действай за да си отговориш сама на въпросите си.

+1 Пък и тревата от време на време не е кой знае кфо ... :)

fuck_me_pls
05-02-2008, 12:34
purvo sry 4e v momenta ne pi6a na kirilica,no ne sam na moq komp a tyk e samo US

Ami veroqtnosta da pu6i i toi e golqma,no puk moje da ne e takuv 4ovek.Opoznaite se po-dobre i razberi pove4e za nego i 4ak togava 6te razbere6 dali ima smisul da se zanimava6 s tozi 4ovek i s kompaniqta mu :)