PDA

View Full Version : Правилно ли постъпвам



heartbreak
05-02-2008, 09:49
Наскоро скъсах с приятеля си, с който бяхме заедно повече от 3 години.Той реши, че вече не ме обича,не било както преди,но го привличам сексуално и като приятел.Каза, че трудно се въздържа около мен и затова не се вижда с мен,не ми звъни,защото знае, че е нередно да го правим след като не сме заедно.Въпреки всичко аз се съгласих на просто секс,дори и да знам ,че това може би няма да го върне(надеждата винаги умира последна).В началото,когато се запознахме също не искаше нищо друго освен секс,но аз реших да му дам време,да не го притискам и нещата да се променят.И така и стана.Обичаше ме истински цели 3 години.И изведнъж реши ,че не съм човекът за него.Кажете ми как да си го върна.Дали постъпвам правилно?Дали още ме обича?

MiMcHeToOo
05-02-2008, 09:50
Хич не постъпваш правилно, по-добре не се виждаи с него.

AceOfSpades
05-02-2008, 10:04
Е хем си го скъсала, хем искаш да си го върнеш :? . Не знам турдно ми е да проумея как да си с един 4овек 3 ГОДИНИ!!! и изведнъж да решиш, че не е за теб този човек :? . През този дълаг период не може да не е осъзнал ако нещо не му е харесвало в теб .... Някъде другаде е проблемът. Поговори с него. Не може една 3 годишна връзка да се разпадне толкова лесно. ;) Айде успех!

heartbreak
05-02-2008, 10:09
Не,не съм го скъсала аз,а той.Всичко си вървеше ОК и за 2 месеца(твърди, че оттолкова има проблем за него)всичките ни планове за бъдещето се разпаднаха.Въпреки всичко по някакъв начин си личи,че има чувства към мен,не само сексуални.

MiMcHeToOo
05-02-2008, 10:09
Е хем си го скъсала, хем искаш да си го върнеш :? . Не знам турдно ми е да проумея как да си с един 4овек 3 ГОДИНИ!!! и изведнъж да решиш, че не е за теб този човек :? . През този дълаг период не може да не е осъзнал ако нещо не му е харесвало в теб .... Някъде другаде е проблемът. Поговори с него. Не може една 3 годишна връзка да се разпадне толкова лесно. ;) Айде успех!

Да, да... Рушат се за секундички тези връзки, защото повечето хора не знаят как да си разнообразяват и освежават връзката. Тогава става едно такова кофти омръзване и непоносимост към другия ;)

cinderella_gugutka
05-02-2008, 15:59
Не,не съм го скъсала аз,а той.Всичко си вървеше ОК и за 2 месеца(твърди, че оттолкова има проблем за него)всичките ни планове за бъдещето се разпаднаха.Въпреки всичко по някакъв начин си личи,че има чувства към мен,не само сексуални.
за 3 год нормално е все още да не те е забравил напълно и да изпитва нещо но сиг просто си му омръзнала и затова е скъсал с теб .но не може без секс и затова го прави с теб докато не си намери по-подходяша.съвета ми е да го оставиш въпреки 4е ако бях на твое място щеше да ми е мн трудно и едвали щях да го няправя.

dark234
05-02-2008, 16:09
dai mu malko vreme i posle mu se obadi zalagi gi malko s prikazki i gotovo :razz:

*berry*
05-02-2008, 16:49
Според мен не е много редно да спиш с него след като нямате връзка вече.В противен случай веднага щом си намери друго момиче ще спре да иска секс и ти ще се почувстваш мн кофти(използвана)

MoHuTo
05-02-2008, 16:53
Разбирам че искаш да си с него, дори и след като той те използва само за секс, но това е адски тъпа идея... след като ти имаш чувства... така ти самата си го правиш още по-гадно... ако и двамата нямахте чувства - ок само секс... обаче не вярвам да е така :)

Ifchencety
05-02-2008, 19:17
Кажи му какво изпитваш, поговорете си, спокойно (мах без емоции) и после направи заключения от това, което ти е казал. Но винаги имай едно на ум ( се пак е мом4е ;) )!

no_name_girl
05-02-2008, 21:34
abe az ako bqh na tvoe mqsto bih go darjala nadale4 izvestno vreme i ako toi te obi4a 6te te potarsi za6toto mu lipsva6 :P i posle 6te bade tvoi i ne samo za sex :grin:

punkrock
05-02-2008, 21:38
Няма смисъл мацка, продължавай напред, едва ли отново ще сте заедно след 3 год.
Примири се, че връзката ви вече е изчерпана.

Wrathchild
05-03-2008, 08:10
Не, не те обича и не, няма да си го върнеш.

Miss_Perfekt
05-03-2008, 09:08
Явно обича друга

fuck_me_pls
05-03-2008, 09:24
Три години не се забравят лесно и за него както и за теб е нормално да имате още някакви чуства,но не трябва да мислиш,че с секс ще си го върнеш (просто според мен няма да стане) .Ше праи секс с теб (както каза някой преди мен) докато не си хване някоя друга и щя те зареже.За тва по-добре не се срещай с него.Остави го!! :wink:

slun4ice_90
05-03-2008, 11:01
Три години не се забравят лесно и за него както и за теб е нормално да имате още някакви чуства,но не трябва да мислиш,че с секс ще си го върнеш (просто според мен няма да стане) .Ше праи секс с теб (както каза някой преди мен) докато не си хване някоя друга и щя те зареже.За тва по-добре не се срещай с него.Остави го!! :wink: +1 :?

bany_land
05-03-2008, 11:04
vaob6te ne iskai takav 4ovek do sebe si samo 6te te naranqva pomisli po vedro nad ne6tata i si nameri nov ''lubimm'' 6te e nujno vreme ama za kade da barza6 ;)

SINDEL
05-03-2008, 11:26
Не, мили4ка, изобщо не постъпваш правилно.. От ли4ен опит ти говоря.
Със секс не можеш да задържиш някого до себе си, не и за дълго.
Само ще се 4увстваш като ку4ка всеки път, когато го направите и си тръгнеш, като знаеш, 4е си му дала вси4ко, отдала си му се цялата, а той не е твой. Ще се 4увстваш използвана в най-лошия смисъл на думата. Остави го, намери си друг, недей да се мъ4иш така.

heartbreak
05-03-2008, 14:22
Добре,моля ви,кажете ми какво бих могла да направя,за да си го върна.Не мога да се откажа просто ей така.Не и след 3 години.Възможно ли е да го накарам да се влюби отново в мен,да си припомни хубавите мигове заедно и да си каже "хубаво ми е с нея,защо да не си остана с нея".Моля ви,дайте ми съвет

sladur4etyYy
05-03-2008, 14:30
не, не постъпваш правилно. бъди силна и го остави! рано или късно ще го забравиш, а като правиш секс с надеждата да си го върнеш, накрая ще страдаш двойно пове4е. :? и не мисля, че трябва да разсъждаваш в/у въпроса ''как да си го върна'' .щом е казал, че вече не иска да сте заедно и не изпитва същото както преди, просто го остави и продължи напред! няма смисъл да се хващаш за него като удавник за сламка.