PDA

View Full Version : 10-12, а в сайт за запознанства O.o



LovePoisoned
05-02-2008, 10:17
Всички знаете целта на сайтовете за запознанства - флиртове, в някои случаи и секс.

Та не мислите ли, че напоследък навсякъде плъзнаха лапета на по най-много 12 години, регнати в тези сайтове? :lol: Защо, мислите, ограничението е 13 години?! Защото тогава се навлиза в пубертета - имаш някакъв нищожен опит, но въпреки това някакъв във флиртовете и знаеш какво да правиш в тези сайтове... донякъде. Какво според вас би правило едно дете там, та то се излага, напълно различно е, направо детска градина стават някои сайтове! :razz:

Freeminded
05-02-2008, 10:25
Какво да прави едно дете на 13-14 освен да си начеше патката упражнявайки ръчна гимнастика върху снимките на някоя кака? Какво да прави някоя тъпа путка на същата възраст освен да се зариби с някой педофил? :-o

BlackWings
05-02-2008, 10:30
Така е , не е смешно ми направо е трагично деца на по 10 -11 -12 да си правям профили в сайтовете за запознанства наред с батковците и мъжете и жените над 20. Не че съм кой знае каква моралистка , но аз на тази възраст още с кукли съм си играела , и незнам дали не съм правила и кюфтета от кал в бабината градина ...
Та .. незнам какво биха правили там , явно обществото ги подтиква.
ние и да се възмущаваме и да не се възмущаваме, тва е положението. :( :(

Pedigree
05-02-2008, 10:34
Епа те влизат, за да се правят на готЯни. Ба ли ги, че се излагат, излагат се те, не аз. Пука ми за злетаците, пфхах.

problem!
05-02-2008, 10:48
---->http://www.mucunki.com/u:40388 :?

kPuCkA
05-02-2008, 10:52
http://www.mucunki.com/u:91328 :shock: :shock: :shock:

mara_13
05-02-2008, 10:56
По принцип не ги харесвам особено тези сайтове...
Стават само за запълване на времето.
А за децата на 11-12 год. - нищо ново, просто взимат пример от по-големите.

BaBy_bS
05-02-2008, 11:01
1вото момиченце дори ми прилича и на по-малка от 14 години ... но не е добре това със сигурност де,не дай си боже да се "запознаят " с някой "батко",който всъщност е чичко и ... не знам не знам :(

bloodfrozen
05-02-2008, 11:41
Не признават никакви ограничения.
Просто се състаряват с няколко години, за да могат все пак да си направят така желаната регистрация в сайта.
Примерно някое 11годишно детенце тръгнало да се представя за 15 годишна кака..
Безобразие..

Obsession
05-02-2008, 11:50
:shock: :shock: Боже, направо онемях като видях тези 2 дечица! Надали родителите им имат представа за снимките! Направо се среснах като ги видях, плашещо е, че от такава крехка възраст стават жертва на тенденциите. Тези двете не са на повече от 11, какви 14...

BlackWings
05-02-2008, 12:34
На второто момиченце ,незнам дали забелязахте ,една от другите снимки е с торта за рожден ден със свещи за 10 годинки. 10 ?!?!!?
OMG :shock: :shock: :shock: какви ти 14 , писало се 14 , мале да знаят родителите на тва детенце къде се регистрира ..
Абе няма ли някакъв такъв специален сайт за запознанства , за деца до 14- 15 , да си говорят за училище и компютърни игри и т.н. , а не да се регистрират там където непознатите търсят секс и педофилите търсят точно такива като тях.. Малеее мале тцтцтц

](*,) ](*,)

LoLi_PoP
05-02-2008, 13:46
По принцип не ги харесвам особено тези сайтове...
Стават само за запълване на времето.
А за децата на 11-12 год. - нищо ново, просто взимат пример от по-големите.

nifty
05-02-2008, 13:56
Тези сайтове са просто супер за такива деца по цял ден могат да висят пред тези компютри вместо да излезат малко навън и да поиграят на нещо от колкото да киснат по цял ден в къщи и да са като някфи зомбита ;)

Mementomori
05-02-2008, 14:05
Явно младежите вече от рано се насочват към "правилната посока" на общуване!Ама разберете ги,как после ще признаят,че са на 13 и нямат гадже!Ох,колко жалко!Извинявам се за иронията,но просто по-добре да се смеем,отколкото да плачем за деградиращото поколение!Иначе кой ще ни пише теми от сорта-"Нямам гадже,на 13 съм,помогнете!" или подобни,ами много ми е странно,явно съм много изостанала,но определено,когато съм била на 12-13 не съм си мислела за гаджета,камо ли за секс,както ни съобщават понякога тук толковагодишни индивиди!Искат да пораснат бързо и не разбирам защо искат да се откажат от късното си детство.Смешно е,като започнат да се изживяват като много по-големи и зрели,правят секс и самочувствието им се уголемява правопропорционално на загубата на реална и умна представа за света!

Water_lili
05-02-2008, 15:03
оф аз отдавна вдигнах ръце от тези сайтове, пълни са с извратеняци :? . Ама така е като родителите не се грижат за собствените си децата, ние нищо не можем да променим. Страх ме е да си помислям вече какво поколение идва...

DiOr_girl_
05-02-2008, 19:25
Izob6to ne si gi predstavqm sled nqkolko godini teq de4ica..6tom sq sa zapo4nali da si slagat snimkite v internet prestavqm si sled nqkoq dryga godina.Na tqxnata vuzrast izob6to ne s1m znaela ko predstavlqvat teq saitove za zapoznanstva..am kakto i da e.....tooo za tqx si e de :?

nefchi_bs
05-02-2008, 20:21
haa az na tqhnata wuzrast neznaeh kakvo e internet kamo li saitovete za zapoznanstva...makar che imam reg vuv flirt4e

Jamalska
05-03-2008, 11:05
haa az na tqhnata wuzrast neznaeh kakvo e internet kamo li saitovete za zapoznanstva...makar che imam reg vuv flirt4e
Там е проблема.На мен нет ми пуснаха в 8кл и въпреки това продължавах да хайманосвам по града,дори да играем пред блока...а на тях като им купят комп в 1ви клас и айде момченцата как да е геймърчета стават,момиченцата обаче се запиляват в нета и...айдее

Carmen_Kass
05-03-2008, 11:32
На второто момиченце ,незнам дали забелязахте ,една от другите снимки е с торта за рожден ден със свещи за 10 годинки. 10 ?!?!!?
OMG :shock: :shock: :shock: какви ти 14 , писало се 14 , мале да знаят родителите на тва детенце къде се регистрира ..
Абе няма ли някакъв такъв специален сайт за запознанства , за деца до 14- 15 , да си говорят за училище и компютърни игри и т.н. , а не да се регистрират там където непознатите търсят секс и педофилите търсят точно такива като тях.. Малеее мале тцтцтц

](*,) ](*,)

+1

Duvessa
05-03-2008, 11:45
Не зная какво друго да кажа, освен как родителите могат да допускат такова нещо :shock: Някои са станали толкова безхаберни за децата си... на 10 им купуват компютър, предполага се, че трябва да има и някакъв контрол- все пак това са деца, безотговорни и неразбиращи опасностите в интернет. Като нищо могат да попаднат на някой педофил така.

Little_sinner
05-03-2008, 12:43
Да си правят профили,ама поне да се обличат.То да ти омръзне да гледаш 12 годишни лигли,снимали се по сутиени,прашки и някои даже и без тях.Брррр

Slave4You
05-03-2008, 13:48
Едно е сигурно- смешно е. Правят го за гъзария- едното като се регне, казва на останалите си съученици, на тях им става интересно и те се регват и така.Сигурно им е приятно да им викат какви сладури са. И от тези ограничения няма особен смисъл, защото винаги можеш да кажеш, че си и на 30 год. ;)

Slave4You
05-03-2008, 13:51
Не зная какво друго да кажа, освен как родителите могат да допускат такова нещо :shock: Някои са станали толкова безхаберни за децата си... на 10 им купуват компютър, предполага се, че трябва да има и някакъв контрол- все пак това са деца, безотговорни и неразбиращи опасностите в интернет. Като нищо могат да попаднат на някой педофил така.
Родителите нямат винаги особен контрол на децата си, защото те прекарват по 6-7 часа на ден в училище, а самите родители най-често са на работа. Детето на едни познати на наще е 6 клас и направо паднах като го видях в един такъв сайт, защото родители му са тооооолкова консервативни и строги, толкова го възпитават и не му кажат да каже една лоша дума, а ако го видят в сайта сиг ще го набият. Така че влиянието на приятелите си казва думата;)

Thoughtless
05-03-2008, 14:05
И те ще поумнеят (надявам се)
в лимпа.бг намерих следното нещо: момиченце на 12 години най-много, облечена в много къса пола, грим и т.н. Беше получила коментар от мъж на 36 ( :shock: ) години, че е сладурче.. тц, без коментар.
Докато някой педофил не ги из**е няма да мирясат.. :o

TheNewReligion
05-03-2008, 16:13
Аз съм много против тези сайтове ! :? Наистина , вече всяко момиченце под 15 има регистрация в такъв сайт . И между другото има много злоупотреби със снимки и тн . Никога не съм си и пом исляла да се регистрирам , защото не ми се струва кой знае колко удачно пияни батковци да ме коментират и да пишат неща от сорта на :" Ша ти скъсам путката от секс !" Ужас ... Простотията по хората ходи ! :? :? :? :?

Duvessa
05-03-2008, 16:40
Не зная какво друго да кажа, освен как родителите могат да допускат такова нещо :shock: Някои са станали толкова безхаберни за децата си... на 10 им купуват компютър, предполага се, че трябва да има и някакъв контрол- все пак това са деца, безотговорни и неразбиращи опасностите в интернет. Като нищо могат да попаднат на някой педофил така.
Родителите нямат винаги особен контрол на децата си, защото те прекарват по 6-7 часа на ден в училище, а самите родители най-често са на работа. Детето на едни познати на наще е 6 клас и направо паднах като го видях в един такъв сайт, защото родители му са тооооолкова консервативни и строги, толкова го възпитават и не му кажат да каже една лоша дума, а ако го видят в сайта сиг ще го набият. Така че влиянието на приятелите си казва думата;)

Вярно е, че повечето нямат време за децата си, защото работят. Ти ако знаеш, че прекарваш 10 часа на работа и не можеш да контролираш децата си, сигурно би се замислила дали да им пускаш интернет. На някои деца защо не им влияе мнението на приятелите- сигурно имат достатъчно акъл да се сетят, че това , което правят те не е редно. А това си идва и от възпитанието. Ако родителите имаха време и желание да им обръщат повече внимание, нямаше да ги има повечето от тези "лоши приятели" и щяха да бъдат възпитани деца, които си играят с кукли, а не се регистрират в подобни сайтове за флиртове. Просто обществото ни все повече запада.

splendour
05-03-2008, 17:08
awe te regove 4e imat ai prejivqva sa.ama te sa snimali po pra6ki nekvi..........

tItEufFf
05-03-2008, 18:02
И мен точно това ме притеснява...За главни снимки си сложили снимки по сутиени, прашки, прозрачни бодита и т.н. И това е само защото искат батковците да им напишат "сладурче" и на следващия ден да отидат на даскало и да кажат "Знаете ли, аз вече имам 300 коментара" ... това е супер тъпо. Някои ще го осъзнат след време, но други - НЕ ..

ANTIHUMAN
05-03-2008, 21:12
Явно младежите вече от рано се насочват към "правилната посока" на общуване!Ама разберете ги,как после ще признаят,че са на 13 и нямат гадже!Ох,колко жалко!Извинявам се за иронията,но просто по-добре да се смеем,отколкото да плачем за деградиращото поколение!Иначе кой ще ни пише теми от сорта-"Нямам гадже,на 13 съм,помогнете!" или подобни,ами много ми е странно,явно съм много изостанала,но определено,когато съм била на 12-13 не съм си мислела за гаджета,камо ли за секс,както ни съобщават понякога тук толковагодишни индивиди!Искат да пораснат бързо и не разбирам защо искат да се откажат от късното си детство.Смешно е,като започнат да се изживяват като много по-големи и зрели,правят секс и самочувствието им се уголемява правопропорционално на загубата на реална и умна представа за света!

+1 Напълно съм съгласен със теб! Но не ли е жалко ,мъничко?Аз като бях на 10 години още играх на жоманка и бягах из блока и се правех на ,,Мишките рокери от Марс'' с още двама приятели! Жалко е на истина и тъпо! Все пак си оставам на тенденцията ,че виновно за това е цялото ОБЩЕСТВО!
П.П. УСпехчета!

sladkъ_mackъ
05-03-2008, 21:16
Така е , не е смешно ми направо е трагично деца на по 10 -11 -12 да си правям профили в сайтовете за запознанства наред с батковците и мъжете и жените над 20. Не че съм кой знае каква моралистка , но аз на тази възраст още с кукли съм си играела , и незнам дали не съм правила и кюфтета от кал в бабината градина ...
Та .. незнам какво биха правили там , явно обществото ги подтиква.
ние и да се възмущаваме и да не се възмущаваме, тва е положението. :( :( дам и аз с куклите съм играла тогава,ма сега са "модерни" , "младо"поколение :D

Ice
05-04-2008, 00:32
Че те вече и по биберон партита ходят и се напиват и после се бият, само като ги видя в петък вечер като излязат от детската дискотека и като започнат да се "бият" много се смея..Гъзарчета. 8)

Jamalska
05-04-2008, 11:19
Да бе ебаси.И 50 човека цяла дискотека гонят един-единствен имал неблагоразумието да им каже на въпреки.смешници

5StaR
05-04-2008, 13:05
Смешни са. симпли сайд

xhuxhu
05-05-2008, 17:45
Така е , не е смешно ми направо е трагично деца на по 10 -11 -12 да си правям профили в сайтовете за запознанства наред с батковците и мъжете и жените над 20. Не че съм кой знае каква моралистка , но аз на тази възраст още с кукли съм си играела , и незнам дали не съм правила и кюфтета от кал в бабината градина ...
Та .. незнам какво биха правили там , явно обществото ги подтиква.
ние и да се възмущаваме и да не се възмущаваме, тва е положението. :( :(


+1 :grin:

Jessika_MG
05-05-2008, 19:23
На мен миналата година ми додаха линк към импулс.бг или нещо подобно беше. Всяка 14-годишна пикла се беше нагъзила на 1 чин и си беше показала прашките ... ооо Йеее, колко готини и яки бяха всички ..надявам се разбирате :x

Viche
08-11-2008, 23:06
всичките момиченца от квартала дето са 95,96 даже и 97 набор ги има в impulse и даже са се изкарали по-големи от мен :D :D

bobka
08-12-2008, 07:29
Явно младежите вече от рано се насочват към "правилната посока" на общуване!Ама разберете ги,как после ще признаят,че са на 13 и нямат гадже!Ох,колко жалко!Извинявам се за иронията,но просто по-добре да се смеем,отколкото да плачем за деградиращото поколение!Иначе кой ще ни пише теми от сорта-"Нямам гадже,на 13 съм,помогнете!" или подобни,ами много ми е странно,явно съм много изостанала,но определено,когато съм била на 12-13 не съм си мислела за гаджета,камо ли за секс,както ни съобщават понякога тук толковагодишни индивиди!Искат да пораснат бързо и не разбирам защо искат да се откажат от късното си детство.Смешно е,като започнат да се изживяват като много по-големи и зрели,правят секс и самочувствието им се уголемява правопропорционално на загубата на реална и умна представа за света!

sexy_sladuranka___
08-13-2008, 09:31
http://www.sladur.com/new_img/2/4/5/1/0/0/245100.html
Това е едно комшийче на баба ми и е на 8 години :shock:

N0_feAR
08-13-2008, 20:02
Абе хора ся ли забелязахте че Импулс-а се напълни с 11 годишни лапета :lol: че и коментари от сорта: "Ща скъсам" :razz: с ко бе момко 8-)

shonii<3
08-13-2008, 20:11
Епа те влизат, за да се правят на готЯни. Ба ли ги, че се излагат, излагат се те, не аз. Пука ми за злетаците, пфхах.
+1 ( не бе, не бе, те са "ГЪЗАРИ") :razz: :razz: ... та аз съм на тази възраст (13), какви са тея дето се свалят с 25 годишни 'батковци' и 'каки' ?!

СлОЖи Си РоЗоВиТе ЦаЙсИ И 'Ше МЕ ВижДаШ РоЗоВъЪ!! :grin: :grin:

TheNewReligion
08-14-2008, 03:08
Всички знаем колко е неправилно това и колко теми за това се изписаха,но както виждате никой не си взима поука. :-| Няма смисъл повече да се засяга тази "болна" тема. Нали ние нямаме регистрации там и нали ние не се излагаме? Нека гледаме собствения си живот,който е много по-важен от това коя мърла на 13 се е снимала по сутиен. 8)

rachel_billson
08-17-2008, 10:07
напълно съм съгласна с Water_lili :)

eveto_xx
08-18-2008, 07:12
Всички знаете целта на сайтовете за запознанства - флиртове, в някои случаи и секс.

Та не мислите ли, че напоследък навсякъде плъзнаха лапета на по най-много 12 години, регнати в тези сайтове? :lol: Защо, мислите, ограничението е 13 години?! Защото тогава се навлиза в пубертета - имаш някакъв нищожен опит, но въпреки това някакъв във флиртовете и знаеш какво да правиш в тези сайтове... донякъде. Какво според вас би правило едно дете там, та то се излага, напълно различно е, направо детска градина стават някои сайтове! :razz:
Тез момиченца се пишат на 14-15 , и си мсилят, че като се снимат по бельо, или се кълчат, изглеждат много големи...Да не говорим че никовете са им от рода на kukli4ka_sex , sexy_12 и прочие...Ка може едно дете да е секси, т' ва е педофилско ...И някакви дъртаци на по 25 + години пишат за тези деца колко са готини, и им правят неприлични предложения...блаааа, на къде отива светът...

swete
08-18-2008, 11:13
http://www.impulse.bg/user/EARTHQUAKE a kakvo 6te kajete za tova devoi4e?az ne sum mn po golqma ot neq no ne smqtam 4e roditelite 6te mi pozvolqt da izlqza s tozi grim ot nas.

SuNsEt
08-18-2008, 12:39
http://www.sladur.com/new_img/2/4/5/1/0/0/245100.html
Това е едно комшийче на баба ми и е на 8 години :shock: :shock: :lol: ...Лелелеле...Гледам и не вярвам на очите си! :razz: ..."Искам гаджи на 9 годинки" :razz: :lol: ...

raztvoritel
07-29-2015, 13:19
Nqkoi of has svobodna life e as Sam na13 of grown date mi skaipa so

raztvoritel
07-29-2015, 13:24
Nqkoq ot vas da mi izprati skaipa si az sam na 13 godini

raztvoritel
07-29-2015, 13:25
Prati mi snimka

The Reckless
08-16-2015, 14:50
Честно казано много ми се иска да кажа нещо....хмм...."дълбоко" :D ,но има голяма възможност всички да скочат срещу мен "как може да изказваш такова мнение та ти си малка?!" :D и неща от тоя род, та за това ще се придържам към примери :)
Аз "съм" в интернет от около 4 години. Kогато бях на 10-11-12 беше песнички от youtube и някакви игрички, които нашите ми показаха :D Не съм си и помисляла да се запознавам и да търся одобрение и комплименти в интернет... И нямам намерение да си го помислям колкото и "да ме тресе пубертета" :D

fire_cat_
08-16-2015, 18:35
http://www.sladur.com/new_img/2/4/5/1/0/0/245100.html
Това е едно комшийче на баба ми и е на 8 години :shock:

Az am a4oski isi tarsy gadji na 9godini.
obicam da piy bira.
hodyna na diskoteka silver club.
are nameretemi gadji 4akam i dae macka hubava bb. :D :D

Диляна И.
10-29-2016, 08:50
Ам то и ти си лапе на 10 години си а пък говориш за другите