PDA

View Full Version : Еротични сънища...



sunkiss09
05-02-2008, 12:36
Имали ли сте случай в който сънувате, че правите секс с някой приятел/ка, познат/а или бивш/а любов и след това на следваштия ден когато правите секс с приятеля/приятелката си и да не изпитване никакъв кеф и възбуда нито да можете да достигнете до оргазъм? На мен ми се случи и сега съм много объркана, имам чувството че съм предала приятеля си... моля ви помогнете ми
Р.Р. Това ми се случи 2 вечера подред; А най- кофти беше когато след ден му казах, почувства се много кофти, а в същност аз нищо не съм направила... :roll: :roll: :roll: [/b]

BodyBuilder
05-02-2008, 12:40
sanuval sum 4e pravq sex, no tova ne se e otrazilo po nikakuv na4in sled tova.

p.s. nqma ot kakvo da se pritesnqvash, na tvoq kato mu minavat razni misli prez glavata svurzani s nekfi macki ti cupish li se?

billycohen
05-02-2008, 12:44
ХАРЕСА ЛИ ТИ СЕКСА ОТ СЪНЯ ? има значение съня.
и тук отговора се крие в тайнствената женска психика. Според мен е някакъв лош момент и ще мине.

ironi_sky
05-02-2008, 13:04
Ти пък малко пресявай нещата, които споделяш с гаджето си :!: И за в бъдеще си спестявай такава информация. Нищо странно не е станало като си сънувала сек с когото и да било, различен от приятеля ти. Не се смущавай, а използвай момента ако същата нощ спите в едно легло, нападай! :)

VerryBerry
05-02-2008, 16:16
О,я стига,не си го предала,споко..тва е сън все пак! :) Аз,досега какво ли не съм сънувала :oops: ,но няма да се спускам в подробности :)
Така че-сънувай си на спокойствие и се наслаждавай на сънищата си ;)

EnriqueIglesias
05-02-2008, 16:46
normalno e da mu stane kfoti shtom ne si sanuwala nego;)
i az da bqh i az shtqh da se izdraznq i to ne malko
postawi se na negowo mqsto wse pak i si predstawi,che toi sanuwa kak go prawi s drugi?towa oznachawa, che podsuznatelno mislish i iskash da go naprawish s nqkoi drug, no ne go osuznawash