PDA

View Full Version : Ужасно объркана ...



nejna_celywka
05-02-2008, 13:12
С моето момче сме заедно вече 12 дни... (звуча като психопат нали :D ).Той е от моят клас и постоянно сме заедно :grin: Той е футболист и доста често се налага,да е на тренировки или на мачове и аз оставам самичка :( Напълно го разбирам,все пак човек трябва да се жертва в името на нещо,което найстина цени...Проблема е,че от както сме ваканция,не съм го виждала или чувала.Все едно никога,не го е имало :-k И не мога да разбера,какъв е пролема и какво става...Когато се разделихме след училище,всичко беше перфектно :smt008 ,не сме се карали за нищо....И сега това...Търпях да не го търся,да го избия поне за миг,от мислите си но не! ](*,) Понеже нямам пари в телефона,помолих едно много добро мое френдче,да му позвъни и да го пита къде е бла..бла...Не се обадих аз,защото с фр си писахме по скайп и видя,че съм тъжна,разказах му какво става с мен и той реши да ми помогне :? Та...Обадил му се оня вдигнал...Френда се представил,казал му кой го кара и т.н.И моето момче казало:"Не съм в .... На тренировки съм.Утре ще ходя ....(в град мн близко до моя) и май ще се видим" и му затворил...От това аз избухнах в сълзи :-# ...
Знам,че от доста малко време сме заедно,и може би преигравам но много ми стана болно.Не ме потърси не се обади,а като се разделихме преди ваканцията всичко беше перфектно...Сега се чудя дали не стана по-лошо,като карах фр. да му позвъни...(момче е)...Кой знае какво си е помислил.Не го направих нарочно,просто няма на кой от телефона да му се обадя...Майка ми-абсурд...Не би ми го дала за нищо на света и така...не знам ! Дайте мнение... :-k :-# Не знам какво да правяяя....А това че "май" сме щели да се видим...незнам просто...Защото и след това той пак не се обадииии!!!!!!!!

prettyIdeath
05-02-2008, 13:30
Може и момчето да няма от къде да ти се обади... а може и да не го е грижа ... По-добре спри да го търсиш, а като се видите си поговори с него.

fuck_me_pls
05-02-2008, 13:34
mi ne go tursi ti iz4akai toi dA ti se obadi :P

btw:sry 4e v momenta ne pi6a na kirilica,no ne sam na moq komp a tyk e samo US

xxxSnowflakexxx
05-02-2008, 13:49
Moje da nqma ot kade da ti se obadi http://www.vip-chat.ru/metric/love/m1476.gif (http://www.vip-chat.ru/metric/)

mese4ka
05-03-2008, 00:22
.... ами според мен можеш да го почакаш малко :) надявам се да ти звънне ... но има и още нещо ако искаше до сега да го беше направил няма значение че няма пари в телефона като теб можеше да накара някой да си даде телефона за един разговор ... явно не държи толкова на теб колкото ти на него :?

cinderella_gugutka
05-03-2008, 00:52
из4акай го да ти се обади,а ако не се обади като се видите в у4 си поговорете но не го търси ти :?

no_name_girl
05-03-2008, 02:14
abe ti na kolko si ??? wow 12 dni bravo :)

nejna_celywka
05-03-2008, 11:22
На 17 съм...Т'ва "woow 12 dni" беше сърказъм нали :-D

w0sh
05-03-2008, 11:46
На 17 съм...Т'ва "woow 12 dni" беше сърказъм нали :-D

Беше ирония.
И майко мила той е футболист... сигурно много се жертва.... о Боже.

nejna_celywka
05-03-2008, 12:15
Не казах,че той се жертва wosh,а в случая аз!Както и да...просто помолих за съвет.Не съм го избирала понеже е футболист или т.н.Така се случи,сърцето не пита...