PDA

View Full Version : Пръстите на ръцете - как да премахна...



muhumorko
05-02-2008, 13:52
*предварително се извинявам, ако темата не е за тук, но сметнах, че би трябвало тук да я пусна...*

На единия пръст на дясната си ръка имам някакво подуване, близо до нокътя. Когато пиша него го натъртвам най - много. Казаха ми, че това било мазол, но аз искам да се уверя със сигурност дали е. Заради това питам вас - често го подлагам на протриване, но няма как - пиша с дясната ръка.

Кажете какво е това, ако сте запознати и с какво мога да го премахна, защото го считам за страшно грозно?

TopTa
05-02-2008, 14:37
as su6to ot mn pisane na lqvata mi ruka sum protrila prusta :( ma ne e mazol! slagam mu mn krem i gledam da ne go natovarvam mn i da stiskam himikalkata. tvoito ako e mazol moje6 da otide6 na kojen lekar koito da ti kaje dali ima smisul da go maha6 ili da si stoi 6toto vinagi 6te si go ima6! kofti e znam :)

sexa_na_kompleksa
05-02-2008, 15:27
Посъветвай се със специалист! ;)

st1ka
05-02-2008, 15:30
Ами аз го имам абсолютно същото на дясната ръка и си е точно мазол, при мен се получи от това, че като пиша натискам прекалено с химикала и се протърква...И си стои така от както съм тръгнала на училище, но аз гледам много много да не го забелязвам, а и не си личи чак толкова!

muhumorko
05-02-2008, 16:11
Пф.. значи наистина е мазол... Ама не знам, не ми е много хубаво така, защото като си изпъна пръстите и така, ама точно на средния пръст (понеже него го използвам нещо като облегалка за химикалката докато пиша с дясната ръка) и точно там ми се забива погледа и ааа.. гадно :D

Благодаря ви (=

05-02-2008, 16:31
мазол е... 100%

enola
05-02-2008, 16:45
Посъветвай се със специалист! ;) +1

05-02-2008, 16:56
я дишай, намери какъв да ти е проблема. чудо невиждано, аууууу че гадно! ако толкова ти пречи - сложи лепенка и я носи седмица-две, ще понамалее. или пиши на компютър 8-)

~Munika
05-02-2008, 17:18
ЕЕЕ спохи аз имам мойто намаля,като се старех като пише химикалката да не идва под него и да го побдутва,а в/у него.Лятото ми намаля понеже тогава не хващам химикалка :D но си го има малко или много :-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-02-2008, 17:22
Hah, i na men mi beshe taka predi :-D Ama sha te posuvetvam da durgish po - leko himikalkata i da ne si natovarvsh prustite i shte ti se opravi . ;) Nqma drug variant, promeni si nachina, po koito q durgish.. uspeh (pone az taka se opravih) :)

SunSmile
05-02-2008, 18:49
Ами аз го имам абсолютно същото на дясната ръка и си е точно мазол, при мен се получи от това, че като пиша натискам прекалено с химикала и се протърква...И си стои така от както съм тръгнала на училище, но аз гледам много много да не го забелязвам, а и не си личи чак толкова!

+1 аз просто не му обръщам внимание, пък и не е толкова голямо и не прави впечатление. :?

nefchi_bs
05-02-2008, 21:26
da i az go imam ama kato ne pisha nqkolko dni i minava

LoLi_PoP
05-02-2008, 21:26
[quote="st1ka"]Ами аз го имам абсолютно същото на дясната ръка и си е точно мазол, при мен се получи от това, че като пиша натискам прекалено с химикала и се протърква...И си стои така от както съм тръгнала на училище, но аз гледам много много да не го забелязвам

plamka
05-03-2008, 04:03
Една приятелка има такова нещо на безименния пръст.. Като израстък и не се маха. Кофти е наистина, отиди на лекар.

Mademoiselle
05-03-2008, 04:20
az mislq,4e se e polu4ilo ot mnogo pisane,toest ot natovarvaneto i nqma na4in da se mahne :?