PDA

View Full Version : Нещо за НОДА



Liar
05-02-2008, 15:08
Начи имам Нод 2.7 обаче искам да си изтегля по-нова версия от 3 нагоре че тази е доста стара.А като инсталирам новата версия старата трябва ли да е изтрита?Щот веднъж като си изтеглиз нод 3 нямаше нито amon и останалите там.Как да си направя настройките тогава???
На тоя нод имам фикс обаче не съм го слагала аз а и не мога да се оправя с него.За нод 3 ще ми трябва ли фикс или само сериъл е достатъчен?

DeXtRoFeR
05-02-2008, 15:51
Какво ти пречи НОД 2.7, че не схванах ??? Имам приятели на 2.5 и не се оплакват !!!
Ако искаш Есет-а (или 3-та версия) трябва да е Ънинсталната старата версия + фикса (ако има такъв). Относно тия Амон и т.н те се правят по време на инсталацията като навсякъде даваш ENABLE. След инсталацията има доста настройки ( за 3-тата версия става въпрос) бях направил клипче как се прави, но го изрих- съжалявам...
3-тата версия иска и тя фикс, освен ако интернет доставчика ви не ви я предлага лицензирана или не си я закупиш (в което много се съмнявам).
Сериала е достатъчен, но мисля че е валиден само месец и после пак трябва да търсиш...

QPONECA
05-02-2008, 16:14
Сериала да и аз знам че е валиден само за месец после трябва си го копуваш.

Liar
05-02-2008, 19:53
Просто искам по-нова версия.Мерси много :smt006