PDA

View Full Version : Проблем заради лъжа



HF
05-02-2008, 14:30
Tuk iskam da spodelq istoriqta si s edin priqtel,no iskam predvaritelno da vi pomolq da ne me kritikuvate 6toto mn dobre znam kakva glupost sam napravil i mi idva da se prebiq ot boi sam
Predi 2 godini az bqh savsem razli4en 4ovek - nqmah priqteli,ne izlizah nikade i dosta visqh pred kompa. Tam ot 4ata se zapoznah s edni priqteli,koito se okazaha vposledstvie mnogo to4ni i do dnes se poznavame. Imenno s tqh e problema. A eto go i nego
Kogato zapo4nahme da izlizame s tqh i nai-ve4e s edin ot tqh predi 2 godini,az se darjah po mn detski i kele6ki i prosta6ki na4in - togava bqh o6te 9 klas. na vsi4koto otgore za6toto tova be6e sre6ta ot 4ata i si misleh 4e 6te se vidime s nego samo nqkolko pati i 6e pieme po kafe i tolkova - i za da izglejdam velik kakto si minavahme pokrai edna kola izlagah 4e takava e imal navremeto i brat mi i toi kaza 'aa,bravo' naistina mi poverva togava. Sa6to mu bqh kazval i 4e brat mi poznava nai-razli4ni vliqtelni hora iz grada (i dvete ne6ta ne sa verni). Dnes izleznahme sus su6tite hora na kafe,ima6e i tehni priqteli koito poznavat po4ti vsi4ki ot grada i tozi priqtel za koito stava vupros me pita pred vsi4ki 4-5 4oveka 'kakvo pravi brat mi' i az vikam 'dobre e' i im kaza 'brat mu navremeto kara6e edno mn qko BMW' i te po4naha da me pitat koi e brat ti i az im kazah i dobre 4e ne go poznavaha ta da me hvanat o6te na momenta v kra4ka. Posle kazah 4e ne e bilo negova sobstvenost a na negov priqtel i toi prosto mu go e daval ponqkoga. Problema oba4e e 4e grada ni ne e golqm i sled kato im kazah koi e i kade raboti moje da razpitat nqkoi i ako toi razbere kvi gluposti sam govoril 6e stane lo6o. A tezi vuprosnite hora poznavat po4ti vsi4ki ot grada i mislq 4e opredeleno 6e se pointeresuvat 6toto vaprosnata kola koqto uj e karal brat mi hi4 ne be6e lo6a,po tova vreme v grada samo nqkolko 4oveka sa imali takava. Ako kajat na brat mi ili na negovi poznati - parvo az 6e stana za smqh (nai-malkiq problem),posle 6e imam problem s brat mi,a i toi pokrai men s negovite poznati,i na6te 6te razberat
Sega osaznavam kolko glupav sam bil togava,ottogava si namerih mnogo priqteli,nikoi ot tqh ne sam lagal za ni6to i vsi4ko e na 6. Sega nikoga ne bih napravil takova ne6to. Kak oba4e da popravq tazi gre6ka i kakvo da pravq tai kato ne6tata stavat naistina seriozni? Ne iskam da gubq tezi priqteli kato hora,nito da imam problemi zaradi tazi luja. 6te 4akam otgovorite vi,pls

hgfh
05-02-2008, 15:02
spox nqma da trugna da te obvinqvam zashtoto i ti si 4oveshko sushtestvo i ti greshish :) kato suvet shte ti dam da im kaje6 istinata zashtoto ako razberat ot nqkoi dr 6te stane po losho prosto si priznai greshkata kolkoto i da e trudno i kaji 4e sujelqvash i 4e si smetnal 4e 6te te vzemat za zagubqnqk (primerno bez da se obijdash) i 4e sujelqsh i 4e neiskash da gi gubish kato priqteli pojelavam ti kusmet :)

XceSS
05-02-2008, 15:04
А си на 18... #-o
Абе човек я се стегни малко бе, притесняваш се за некви глупости за които си излъгал преди 2 години.Алеле кво ви става бе хора :-o и да разберат че си ги излъгал кво ?!? Брат ти ще те счупи ли кво , а че и от вашите се притесняваш да не разберат, че си излъгал приятелите си ](*,) ](*,) ](*,)

POKEMONFOREVER
05-02-2008, 15:13
Кажи на най-добрия ти приятел от тях че си се базикал,за да видиш как ще рейгира и му кажи че като сте се събрали с другите и пак си казал същото,че си го казал защото да не ти се разсърди.
И така ще види че му казваш само на нгео леко по леко и другите ще разберат и нищо.

HF
05-02-2008, 20:54
I az si misleh za tova da im priznaq vsi4ko oba4e ima veroqtnost da me zarejat za6toto po princip sa seriozni hora i mrazqt takiva ne6ta. Ne znam i az kakvo da pravq,oba4e si predstavete otivat na brat mi v rabotata (toi raboti v 1 restorant) i vijdat nqkoi negov kolega i go pitat koi e brat mi (6toto vse pak se poznavat s men za6to da ne se zapoznaqt i s nego,te sa ob6titelni) i vijdat koi e i kato go pitat toi li e karal taq kola. Ili puk dori da ne pitat nego,dostata4no e negov kolega da razbere i da mu kaje. Mn slojno e i nz kvo da pravq. 4akam i drugi predlojeniq

FakeyFake
05-02-2008, 21:03
Ми виж направил си грешка...Е голяма раота...Това не е кой знае какъв проблем...Например брат ми..Той е 5ти клас-аз 8ми..Говорил е мн гупости за мен и знам кфо е...Просто викаш брат си оточнява се с онея пичове и толкоз...после да не те ебе ко ше ти каят...дали ше ти реват или не...Важното е че си признал и пред брат си и пред тях истината...брат ти се самнявам да те поушари за това ама тва си е мое мнение :)

ElisaDay
05-02-2008, 21:31
Следващия път, като напишеш темата на КИРИЛИЦА ще я прочета.

HF
05-02-2008, 22:07
I da ne q pro4ete6,nqma da tragna da pla4a,ima dostata4no potrebiteli koito q pro4etoha i vzeha otno6enie,6te vzemat i o6te

Freeminded
05-02-2008, 22:28
Първо - предупреди брат си, ако случайно се видят с него и го питат.
Второ - ако в даден момент отново дойдете на тази тема, отклони я тънко тънко.
Трето - ако те хванат не гледай отново да лъжеш до дупка ами си признай, че някога си послъгал, но не с лоши намерения, а чисто и просто от нямане какво да кажеш си се изцепил и ти е неудобно да даваш подробности нататък, за да не изцепиш тъпотии. Т.е. тънко тънко отново отклоняваш темата, но с лек намек че това, за което си послъгал не е било от особена важност!
И последно ако все пак решиш да споделяш нещо с което да впечатлиш приятелите си - истината винаги е правилния отговор на всичко!

lovey0u
05-04-2008, 07:56
кажи на брат си за лъжата и ако стане дума за нея когато си с приятелите по- добре кажи всичко
успех