PDA

View Full Version : Компанията...



fuck_all
05-02-2008, 15:35
нз как да започна ...
Нашата компания се състои от 14 момичета и почти толкова момчета.През седмицата "излизаме" по 2-3 пъти на по кафе или из парка почти всички и по отделно всеки ден от момичетата по 3-4 ходят на кафе. Обаче ми е супер тъпо, че не винаги съм с тях всмисъл в седмицата най много 2 пъти да изляза с тях и то на дискотека когато им се обадя да се разбереме в колко часа и къде :? И нз защо не се сещат да ми се обадат поне когато излизат всички и аз да съм с тях ... А когато питам някои утре ше излизате ли и отговарат обикновенно е "ДА, ше ти се обадя или ще ти пиша по скайп" но...нищо :( Незнам какво да права не ми се стои постоянно в нас мн е тъпо ](*,)

XceSS
05-02-2008, 15:40
Ако бях на твое място нямаше да им звъня една седмица и ако никой не ми се обади щях да спра да излизам с тях, защото те ако не искат да излизат с теб няма смисъл да се навличаш с тях, а след това като си тръгнеш и да почнат "ааа тая виж я " или нещо подобно.

лично мнение :)

st1ka
05-02-2008, 15:49
Остави ги, ако те потърсят - добре, ако ли не - майната им... Много по-добре ще ти е да имаш малко приятели, може дори 2-3, но да знаеш, че мислят за теб и можеш да разчиташ на тях!

BaBy_bS
05-02-2008, 17:21
вие хубаво я съветвате да не им звъни,но тук идва въпросът -тя какво да прави ?(от написаното си вадя изводи,че нямаш друга компания)

bibiqna_fut
05-02-2008, 17:32
Ако бях на твое място нямаше да им звъня една седмица и ако никой не ми се обади щях да спра да излизам с тях, защото те ако не искат да излизат с теб няма смисъл да се навличаш с тях, а след това като си тръгнеш и да почнат "ааа тая виж я " или нещо подобно.

лично мнение :)
+1 ;)


вие хубаво я съветвате да не им звъни,но тук идва въпросът -тя какво да прави ?(от написаното си вадя изводи,че нямаш друга компания)
тфа не е никъф проблем няма да стане нищо ако една седмицане излиза.. аре моля ви се... ако държ на компанията и най-вече на СеБе Си .. хм мн ясно ,че няма да им се обажда . .къф е смисъла да се влачи с тях?начи е важно да имаш приятели..но без значение дали са истински така ли ? :? какво да праи .. ми има кфо да прави .. :? ако толкова н може да и измисли . пффф за кфо говориме .. :lol:
по темата .. хм емии мацка направи както ти каза XceSS

ElisaDay
05-02-2008, 18:21
Не им се обаждай .. не ги търси :) Толкова ли нямаш приятели в класа например .. излез с някой от там :) А ако те се сетят да ти се обадят и да те викнат с теб .. добре дошло, ако не ич да ти не е :D

_FaShIoN_
05-03-2008, 09:07
Миии...може би не искат да излизат повече с тебе и ако е така няма смисъл да им се натрапваш...просто си поговори с тях да разбереш как стоят нещата и оттам вече си пеави изводите... :)

miloto_girl_4e
05-03-2008, 09:40
Така като гледам написаното изглежда, че ти им се натрисаш..
Самият факт, че не ти звънят, а излизат всъщност, показва, че не те искат (или някои от тях), но пък не ти го казват, защото явно не искат излишни конфликти..
За да провериш дали държат на теб или не, наистина е по-добре да не им звъниш и да видиш дали ще те потърсят ..
А хора, с които да си прекарваш времето лесно се намират :)

Pedigree
05-03-2008, 11:16
Ем, тъпо е ти да им звъниш и да им се изсипваш, ей така. По - добре чакай те да те потърсят, а ако не го направят, лесно ще си намериш хора, с които да прекарваш свободното си време. :)