PDA

View Full Version : И какво като вали?



_donna_
05-02-2008, 16:46
Водата е навсякъде.
Животът е възникнал от вода.
И сълзите са вода.И пикнята е вода.
И морето,езерата,водопадите-вода.
И минералната вода е вода/ако ме разбирате :lol: /
Навсякъде и във всичко има по мъничко вода.Ей толкова.
Вода-пием я,къпем се,перем се,виждаме красота в нея.
Може би не всички,но някои.

Вода.И за което не се сещам пак е вода.

И накрая кво...като завали и всички
Ау,УЖАС,вали!
Бързо,да се скрием.
И започват да вадят чадъри и шубички и дъждобрани.
И да търчат и да се завират по кафетата.
Да се вайкат.Да се сушат,да се преобличат.
Като оня разказ за семейството от захарен памук.
Бащата носел навсякъде със себе си радио,за да слуша прогнозата за времето.Та така...ебаси лайняната,гейска,тъпа,прос а,изродена,смотана и нелогична история.

И кво като вали?
Има вода.Голяма работа...

MoonAngel
05-02-2008, 16:50
Аз обичам да вали, обичам дъжда и водата като цяло. И няма по хубаво от това да тичаш под дъжда :)

ScionOfStorm
05-02-2008, 17:07
Много обичам да ходя под дъжда с музика, обаче ако в скоро време се прибирам у нас, защото иначе джапам през целия ден и не ми е комфортно :Р

Но пък през лятото е просто божествено ^^

bibiqna_fut
05-02-2008, 17:35
обожавам дъждеца уоу .. о ноо ми супер яко еее

mulgore
05-02-2008, 17:42
Много обичам топъл дъжд. :smt055

zloto
05-02-2008, 17:47
аз не обичам да нося чадър и не обръщам голямо внимание ако завали... е, освен ако не е много силно... тогава просто ми е гадно да газя в кал :?

Disrespect
05-02-2008, 17:47
измокряш се, ставаш кален, студено ти е и може да настинеш
е тва.

RAWRRR
05-02-2008, 17:49
Май след тази елегия,ще зву4и много просташко да кажа,4е не предпо4итам да ме вали,защото може да настина и после ще видим и красотата в белотата на антибиотиците. :-x

Lunatic-
05-02-2008, 17:59
мрак, студ и дъжд :smt007
с кеф бих живял в държава от скандинавския полуостров

RoyTheReaper
05-02-2008, 18:18
Кефи ме някакъв апокалиптичен тропически дъжд... но само когато съм вкъщи на сухо. :D

Мразя да ме мокри. :?

Decu
05-02-2008, 18:21
Топъл дъжд, чакан дъжд,

плиснал в миг и отшумяял,

как света изведнъж

стана по-красиив и бяял..

:D

Определено обичам като вали топъл летен дъждец. :>

RoyTheReaper
05-02-2008, 18:25
Кецовете ми стават на гъз като вали. :-P 8-)

TellMeYourName
05-02-2008, 18:26
Аз си джапам и не ми дреме 8-)

Romance
05-02-2008, 19:19
Мразя дъжда..а и от влагата ми се начупва косата :?

sherry
05-02-2008, 20:04
Винаги съм обичала дъжда, той ме успокоява, романтичен ми е, страстен ми е, приятен ми е, дори красив.
Но е нормално понякога да се пазиш от него, все пак не всеки разполага с достатъчно средства да си купува нов телефон или техника. Нито пък дрехи, които също могат да станат на нищо от него. Но ако е лято, ако е топло, а ти си навън с къси гащички и чехли, не намирам причина да се криеш от дъжда.

_donna_
05-02-2008, 20:24
Ако се пазите така грижливо от всичко още повече се изнежвате.
Което означава,че колкото повече дъжд ви вали толкова по-рядко ще боледувате.Колкото повече,толкова повече.Хм.

Плюс това едва ли всички на улицата са болнави типове та чак така да се шашкат.А и да носиш чадър е неудобно.Чадърите лесно се забравят и се чупят и се губят.

И изобщо..абе за кво е тва.
Не казвам в най-голямата буря да си правим разходки ама чак такива паники...а и студения дъжд също е хубав.Значи ако е много топло никой не те пита "топло ли ти е?",то е ясно и никой не се притеснява от тва.Ама като е студ и се почва студено ли ти е,та студено ли ти е.Ами щом е студено може и да ми е студено.И кво от тва?

А да,бе,вярно.Можеш да настинеш.

А тва пък с техниките.Пфххаа..
Ми то част от хората скоро ще започнат да си носят и мини ютии у себе си,да си заглаждат на бързо ръба на панталона докато никой не гледа.Че нас обикновените тва кво ни касае..

OtherDimension
05-02-2008, 20:25
като вали пазете телефоните да не ви хване ток!!!

Kassu
05-02-2008, 23:37
да тичаш под дъжда :)

И целия ти гръб да стане в кал, да бе 8-)
Мразя да вали, когато карам колело защото става хлъзгаво и жестоко фърчи от зад кал :razz:
Иначе, ако завали не се крия от дъжда, най-много да си сложа качулката и т'ва е 8)

RAWRRR
05-03-2008, 00:08
Еми,дона,не вси4ки сме възвишени хипита-интресуваме се да не ни се развали при4еската,да не ни се разте4е грима,да не ни се накалят обувките и дъните,колкото и повърхностно да ти зву4и .

Яко е да си под дъжда,ама не всеки път като завали да се мокриш наро4но и да не си носиш 4адър..

machoka
05-03-2008, 00:26
Дъждът е романтика, дъждът е емоция, дъждът е и настинка, както и катастрофа с колата)

Дъждът е различен за всеки.

Bombshell
05-03-2008, 00:41
Аз обичам да вали, обичам дъжда и водата като цяло. И няма по хубаво от това да тичаш под дъжда :)
Probvai da ti4a6 pri 30 gradusa temperatura, po ulicite s redko raztroistvo i mahmurluk posle mi govori za dujd! :? 8-) :lol:

Ice
05-03-2008, 00:53
Ми яко е как кво :) идеално да легнеш и да се наспиш :D

Bombshell
05-03-2008, 01:30
Ми яко е как кво :) идеално да легнеш и да се наспиш :D
Kreten4e! :-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-03-2008, 03:36
по принцип обожавам да пръска и да съм с някои фр в този момент.. последния такъв път си спомням че бяхме на кея в русе с наи добрата ми фр а аз тамън бях излязла от фризиорския салон .. :grin: не .. сер пръскаше но беше мн яко мн се хилихме с този дъжд.. а иначе логично е като вали МНОГО да ти иска да се скриеш ддз мразя да съм мокра а и нямам желание да се разболявам.. :shock:

RoyTheReaper
05-03-2008, 06:52
Абе аз нито смятам, че ще настина ако ме навали, нито смятам, че ще се каля и няма да се разболявам. :lol:

Но чувството да ми капе студена капка върху голия череп - да ви имам и романтиката. :?

Boot
05-03-2008, 07:35
Много обичам да ходя под дъжда с музика,
Калинка казва, че дъжда си има своя музика :-D

ScionOfStorm
05-03-2008, 08:27
Между другото ромоненето на дъжда е супер успокояващ звук, като тръгна в такава насока ^^ Някакво такова, хем леко приспиващо, хем вкарващо те в някакъв филм о_O

А Калинчето си я знаем, затуй ^^ :)

cappy123
05-03-2008, 09:36
И аз това си мисля..какво от това като вали!!!Имаме чадъри..ама и без тях е яко..Защото дъжда е като награда.Обичам да тичам под дъжда, да се целувам под дъжда... :)
Аз не намирам нищо лошо в лошото време...Защо е нужно всеки да се крие и да бяга от дъжда... :-o

Kassu
05-03-2008, 10:08
Защо дъжда да е лошо време? Сушата е по-зле =3
Между другото - никога не съм използвал чадър.. факт! :-o

Swinkenhoffer
05-03-2008, 10:18
Обичам да вали дъжд, когато грее слънце. :-D

Но мразя да се намокря, чувствам се ужасно.

Pedigree
05-03-2008, 11:04
Не се кефя, когато вали. Дразня се, когато се измокря. А и не виждам романтика в това да си мокър до кости.

Shadow_Walker
05-03-2008, 12:52
Това, че вали, мен не ме притеснява.Така или иначе винаги съм обичал дъжда.Дори обичам да се разхождам и да ме вали.. :]
Въпреки че понякога от сладката меланхолия, която изпитвам, докато гледам мрачното небе, правя завой към ужасната депресия...

А и всъщност дори времето да е дъждовно, ако имам уговорка, то няма да ми попречи да изляза.

it_ends_tonight_
05-03-2008, 17:56
И аз обожавам дъжда (освен когато не епорой придружен с грумотевици и мн вятър, защото ми спира нета :booooomb: ) но тря се съгласим, че по кекавите (кат мен например) не тря мн да се излагат на дъжд, че шса тръшнат болни. и все пак една разходка под ръмящия дъжд е страхотна за ободряване и събиране на мислите ;)

find_m3
05-03-2008, 18:12
оо и аз обичам да вали ,но да не ме изненада по тениска и да замръзна (като днес) ,но и трябва да има с кой да го споделя ,а всичките ми приятели тръгват да се прибират като завали и ми убиват порива :?