PDA

View Full Version : Задънена улица



MagnetiC
05-02-2008, 17:43
депресия, и аз като всеки средностатистически тинейджър съм изпаднала в нея...просто незнам какво да правя, незнам на къде да поема..проблемите ми са много..дори тази тема пуснах, за да си поизлея мъката. Да почнем с любовта.. вс предишни гаджета или са ми изневерявали, или докато съм ходела с тях са обяснявали на бест фр-ки, че обичат тях или някой не е бил доволен и ни е разделял с куп интриги. Най-накрая уж открих момчето на живота си о ходим от близо 2 години, но дали той е за мен? Аз имам нужда да го виждам често(всеки ден), някой може да ме упрекне, но така обичам аз, по този начин..и ме тормози, че той няма същата нужда..той ми е казвал, че може да не ме вижда и месец, но пак ще ме обича..това не ми харесва..чувствам се като глупачка, която има нужда от него, а той от мене не..пътува често - ходи на мн състезания по информатика..и се случва да не се виждаме по седмица да си дойде за 2-3 дни и пак да замине за няколко..това ме тормози..да минем към семейството...майка ми е алкохоличка, не работи и само се чуди от кой да измъкне пари за алкохол и цигари, баща ми е свестен тип, но майка ми го изнервя и той си го изкарва и на мен и се караме..ако се разведат майка ми ще легне на плещите на дядо ми, а той е възрастен човек и сигурно с нея ще получи инфаркт....до година ще трябва и да кандидатствам..но едвали ще ме приемат някъде...а аз вместо да се взема в ръце се жалвам..да опитвам се да се стегна, но всичките тези проблеми рано или късно пак ме сриват :/ просто нз вече как да не го позволя отново..незнам дали още трябва да съм с гаджето си...незнам какво да правя..знам само че съм в тъпа ситуация...

w0sh
05-02-2008, 17:46
марихуаната е решение на всички проблеми
1-во изкарва те от депресията
2-ро Намираш си уийд другарчета
3-то намираш си уийд гадже, който нямаа да ти изневер, защото пушиш с него.
Мога да ти продам ако искаш.

Ifchencety
05-02-2008, 19:11
Ако питаш мен не е това решението!
Единия от двамата в една връзка иска свобода, място. Явно в твоя случай това е гаджето ти. Според мен човек никога не трябва да задушава партнъора си. Не кавам, че ти го задушаваш, но го имай впредвид. ;) а и ако се виждахте всеки ден малко или много след 2 години ще си омръзните. Това не е хубаво, нали?
Относно майка ти...Еми ти не си виновна. Гадна ситуация и то много гадна, ама не можеш да помогнеш. Това е нейн проблем, който засяга близките й (теб, баща ти, дядо ти), но какво можеш да направиш???

zaraaa
05-02-2008, 20:50
Taka 1-vo neka zapochnem ot Lubovta - spored men da daesh poveche svoboda na priqtelq si i da ne go zadushavash po tozi nachin, ako se vijdate vseki den, shte si omraznete :wink: ....a sega za semeistvoto ti, 1-vo za maika ti - tq e izbrala tozi pat, ti ne si vinovna, i kogato bashta si go izkarva na teb ti savsem spokoino mu kaji, che ne ti si ivnovna za tova, koeto pravi maika ti po-dobre da sednete i da si pogovorite kato bashta i dashterq, a ne da se karate, da si vikate i t.n :) Uspex :)

BWald0rf
05-02-2008, 21:01
Време е да вземеш живота си в ръце!Имам чувството,че не се чувстваш достатъчно сигурна в себе си,което не е добре ;) .. Трябва да свикнеш,че гаджето ти пътува и да се научиш да ти е добре дори когато го няма.Имай вяра в себе си и най-важното - амбиция !! Амбицираш ли се ще постигнеш много - стегни се за изпитите и като успееш,ще усетишш удоволствието от нещо,което си направила сама!
Колкото за семейството - не си виновна ти,че родителите ти са такива.И също така не би трябвало да се чувстваш длъжна да ти е гадно за това.Много семейства се разпадат,всъщност малко са тези,които се запазват щастливи ;) .. В крайна сметка ти ще градиш свой живот скоро
Просто ти трябва малко самоувереност и желание,останалото ще дойде само.Пожелавам ти успех :)

sladkъ_mackъ
05-02-2008, 21:18
Мн съжалявам за тази ситуация :( според мен твоя човек те обича,това,че не се виждате всеки ден нищо не означава,така е (доколкото разбрах) защото той има ангажименти,а не поради липса на желание :) А относно майка ти-казваш,че татко ти е свестен,поговорете с него за това можете да вземете решение за нея(примерно да се лекува някъде или нещо такова) ии не с етревожи трудно е ,но за всичко има решение и нищо не е непоправимо :) Успех

metaxa
05-02-2008, 21:23
Ами недей да се разделяш с него,просто му кажи че се нуждаеш от него и споделяй.Стегни се, защото ако те приемат някъде може би ще успееш да се оттървеш от тази среда на живот и ще можеш така да се каже да си стъпиш на краката :) Горе главата :-) :-) :-)

NFW`
05-02-2008, 22:24
марихуаната е решение на всички проблеми
1-во изкарва те от депресията
2-ро Намираш си уийд другарчета
3-то намираш си уийд гадже, който нямаа да ти изневер, защото пушиш с него.
Мога да ти продам ако искаш.

Първо минава през мен, тогава на нея. Трябва да сме сигурни, че ще подейства на депресията, нали?

Бтв ако това не помогне, и всички антидепресанти на света няма да могат. ^^