PDA

View Full Version : Ем много е кофти така



Drogba
05-02-2008, 18:46
Здравейте,драги съфорумници.
Та да започна с моя проблем.Момче съм на 16 години,и да не започвам с това нямам приятлка и т.н. ще ви разкажа точно какъв ми е проблема.значи аз винаги в училище та и извън него съм бил много кротък и спокоен,но никога не са ме гаврили.Та проблема ми е в това,че неможех доскоро да говоря с момичетата и от тази година съм в нов клас и от началото се държах супер сдухано и така.Онзи ден бяхме на кафе с няколоко момчета и момичета от класа и едно момиче започна да казва,че всички момчета са боклуци,но ето Иво демек аз съм бил свестен :) Всички ми казват,че съм пич в смисъл приятелите сестра ми макар,че не ми е истинска,Но още нямам сериозна приятелка та дори не съм имал досега нещо сериозно та дори и за 1 седмица.Ето най-хубавото момиче в моя клас може би изпитваше симпатии към мене и аз тъпака си мълча и това някой път се прибираме заедно от у-ще,а аз си мълча и говоря някфи щуротии за у-щето.Като не познавам даден човек и в началото с-р сдухан съм,а пред приятелите неспирам да говоря и да пускам мохабети.

пЛюш!нкаАа~
05-02-2008, 18:49
Здравейте,драги съфорумници.
Та да започна с моя проблем.Момче съм на 16 години,и да не започвам с това нямам приятлка и т.н. ще ви разкажа точно какъв ми е проблема.значи аз винаги в училище та и извън него съм бил много кротък и спокоен,но никога не са ме гаврили.Та проблема ми е в това,че неможех доскоро да говоря с момичетата и от тази година съм в нов клас и от началото се държах супер сдухано и така.Онзи ден бяхме на кафе с няколоко момчета и момичета от класа и едно момиче започна да казва,че всички момчета са боклуци,но ето Иво демек аз съм бил свестен :) Всички ми казват,че съм пич в смисъл приятелите сестра ми макар,че не ми е истинска,Но още нямам сериозна приятелка та дори не съм имал досега нещо сериозно та дори и за 1 седмица.Ето най-хубавото момиче в моя клас може би изпитваше симпатии към мене и аз тъпака си мълча и това някой път се прибираме заедно от у-ще,а аз си мълча и говоря някфи щуротии за у-щето.Като не познавам даден човек и в началото с-р сдухан съм,а пред приятелите неспирам да говоря и да пускам мохабети. Може би си леко срамежлив..Знам ли..кажи и,че я харесваш не се дърпай - помисли,че като се дърпаш пропускаш можеби своя шанс.. :)

w0sh
05-02-2008, 18:50
|| c(: .:: aЛ[L] л0sзrs haтe мЭ ::. c(: ||
- - фЪк Fa[л]sЭ ф[R]iэндzZ - -
~нЭм0га Да ж!wэя бЭz муз!ката [h]~

Какво подяволите пише тука?

А да пич.. ми открехни се малко... наркотици ала бала.

пЛюш!нкаАа~
05-02-2008, 18:51
А и също да допълня..не се прави на идиот пред нея - по-скоро и покажи,че и ти я харесваш,че ти е синпатична и т.н :wink:

koalka
05-02-2008, 18:54
Просто, когато се прибирате с нея да речем, поговорете си и така ще можете да се поопознаете.Поеми ти инициативата, защото ако наистина има симпатии към теб ще е жалко нищо да не се получи, пък и ти искаш да си намериш приятелка.Явно си по-затворен, но можеш да промениш това.Само трябва да свикнеш да говориш повече с момичета и да се отпускаш пред тях, както пред приятелите си.

shanty_loop
05-02-2008, 18:57
Ми според мен трябва да се отпуснеш малко няма нищо лошо да говориш с момичетата примерно и на теми за които и с момчетата бъбриш...няма нищо сташно...пък и по - срамежливите момчета на мене са ми и по-симпатични то.. писна ми от ''гъзарчета'' :) Успех :P

cinderella_gugutka
05-02-2008, 19:12
ами трябва просто да се отпуснеш-няма за какво да се притесняваш ,ако нещо може да стане м/у вас то ще стане стига да не прецакаш нещата от притеснение. :)

Crafter
05-02-2008, 19:22
Да...
Когато една жена ти каже, че си пич, вече си й новата приятелка.

Седни сред момичешка групичка и ги послушай малко, като говорят за момчета. Някой, който определят като свестен, добър, умен, приличен, мил (хайде мил е двузначно) няма шанс сред тях. Защо? Защото на тази възраст тези качества не се ценят, а напротив - отхвърлят се в графата "загубеняк".

Няма да се хабя да и да ти казвам какво можеш да оправиш - няма да ми повярваш. Толкова я харесваш тази в момента, че даже вече се чудиш защо си я пуснал тази тема. Та ти знаеш най-добре!

Keep us posted.

MoonAngel
05-02-2008, 19:23
Бъди себе си. По спокойно, досега никое момиче не е изяло момче(поне аз така знам ) :-D

Obsession
05-02-2008, 19:47
Ако и ти я харесваш и направи комплимент (искрен ест), бъди мил с нея, но не преигравай и бъди себе си (: Усещаш, че нямаш какво да кажеш - по-добре замълчи, отколкото да говориш глупости ;) Задавай и въпроси, интересувай се от нея, повечето момичета обичат да говорят за себе си (и по принцип да говорят) :-D