PDA

View Full Version : За всички които проявяват интерес ( ВАРНА ! )



maaster
05-02-2008, 20:47
Става въпрос за следното. На 13.05.2008г. в 3-та ПМГ, Варна, стартират тренировки по шотокан карате-до, за абсолютно начинаещи, всичко почва от начало, ще има и предварителна среща за изясняване на всичко останало. Не искам темата да става рекламна, затова само ще помоля, ако има съфорумци, който изпитват интерес към това да ми пишат на ЛС - всякаква друга информация ще давам там.

П.П.Надявам се модераторите да я оставят до 13-ти темата, след това вече да я затрият, не съм вкарал рекламни елементи, просто мисля, че за някого може да е полезно и би му било от полза, а не намерих по-подходящо място от този раздел за тази тема .

Още веднъж да поясня, става въпрос за ВАРНА !

new_star
05-02-2008, 21:21
И аз тренирам шотокан карате-до,но в София :grin:

Айде варненци, не се чудете,ами почвайте да тренирате :-P

maaster
05-02-2008, 22:17
И аз тренирам шотокан карате-до,но в София :grin:

Айде варненци, не се чудете,ами почвайте да тренирате :-P

Само така, спорта е чудесен, аз от над 10 години го тренирам, и съм адски доволен :) ... btw нивото на shotokan в София, е много напред, за съжаление във Варна, не е чак така :( ( говоря от гледна точка на числеността на трениращите шотокан :) )

new_star
05-02-2008, 22:57
Е да,така е,но не пречи скоро Варна да бъде конкуренция :wink:

plmn
05-03-2008, 10:15
:lol: :lol:

nasko07
05-03-2008, 11:16
maaster за да не пускам отделна тема ще те питам тук. Макар и да не е мн по темата. Та ти освен да ходиш на тренировки кво друго правиш за физическата си подготовка ? Имам предвид фитнес бягане ... (аз само тичам и на фитнес ;] )

maaster
05-03-2008, 14:27
Ами за физическа подготовка аз ходя на фитнес, кросове редовно ( по 10-15 км 2 пъти седмично), лицеви и коремни също така когато мога, а и влючвам по 1 тренировка тае-бо седмично ;) .... между другото за младежа който каза, че е достигнал бял колан с черна лента, това е друг стил карате - киокушин, а този тук е шотокан :)

nasko07
05-05-2008, 18:07
10 - 15 км - Доста добре :) . Лицевите и коремните си ги праим на тренировките (само дет аз не съм ходил од два месеца :Д). Ама ти ме надъха и тоя месец почвам пак :)