PDA

View Full Version : Харесва ли ме ?



miss_popularity
05-02-2008, 20:49
Iskam da pomolia za savet
Haresvam edno mom4e ot moq klas i mislia 4e i toi me haresva no nz v 4as po nqkoi pat zabelqzvam 4e me gleda dori nqkolko pati(ne sa malko)
si zasi4ame pogledite toi me gleda az nego za6to i toi ne si otmestva pogleda zatova az parva go pravq nz dali me haresva a mn se nadqvam molia vi kazete mi sa6to kak da postapq ako naistina me haresva za6toto mislia 4e nqma da napravi parvata stapka :o

mickelangelo
05-02-2008, 20:51
Е .. Поговорете излезте я кафе кино пастичка .. тва онова ..

BWald0rf
05-02-2008, 20:53
Тъй кат0 не съм нито врачка нито нищо (съмнявам се някой в този форум да е) НЕ МОГА да ти кажа ;) .. Аманн значи !! .. Като искаш да знаеш говори с него ..... :?

loriot
05-02-2008, 20:53
ами първо опитай се да разбереш дали наистина те харесва, после се посближете, контактувайте повечко и ако той пак не прави "първата крачка", направи я ти, няма нищо лошо...

а за гледането - може да те харесва, може и не... (в това съм се убедила :/)

tuzaro
05-02-2008, 20:58
Тъй кат0 не съм нито врачка нито нищо (съмнявам се някой в този форум да е) НЕ МОГА да ти кажа ;) .. Аманн значи !! .. Като искаш да знаеш говори с него ..... :? аз съм врачка ама в мъжки род 8-)

AFT
05-02-2008, 21:04
Или имма някви симпатии към теб, или си му много интересна с нещо, нека се надяваме, че е нещо хубаво. :Д



Тъй кат0 не съм нито врачка нито нищо (съмнявам се някой в този форум да е) НЕ МОГА да ти кажа ;) .. Аманн значи !! .. Като искаш да знаеш говори с него ..... :? аз съм врачка ама в мъжки род 8-)


Ние цялата рода сме си врачки. 8-)

metaxa
05-02-2008, 21:13
мм...Поразпитай приятелите му от вашия клас и тогава ще разбереш пък после...кафе,купончета всичко ще е на 6 :) 8) 8) 8)

Chacho
05-02-2008, 21:13
Според мен те харесва.Не виждам друга причина да те гледа често.Ако го засечеш още няколко пъти да те гледа дълго и безпричинно - сигурно има нещо.Направи ти първата крачка, ако не я направи той.Покани го да излезе с теб ;)

AceOfSpades
05-02-2008, 21:14
Ем поговори с него. Може да не казваш директно ако искаш как се чустваш спрямо него ами примерно питай го дали иска пеша да си ходите след даскало, на кафе да отидите някой път и лека полека ако усетиш че има симпатия към теб настъпвай :-D . Само внимавай защото тия връзки м/у хора от 1 клас ... :? гадно се получава ако се разделите , а то много често става поради омразване :( не че искам да те настройвам. Успех!

tuzaro
05-02-2008, 21:16
начи човека не те аресва, просто му е скучно в час и се чуди кво да прави, а ти ако имаш голямо деколте ше зяпа тебе няма да гледа Цеца дето нема цици 8-)

gangstata
05-02-2008, 21:53
питай го..

sladur4etyYy
05-03-2008, 15:32
олеее като бях в 4-ти клас още помня как с 1 момче по цял час се зяпахме и накрая така и не разбрах дали ме харесваше щото никой нищо не направи по въпроса :lol: та...можеш да поразпиташ някой приятел, който е по-близък с него или пък да започнеш да се закачаш с него и ако ти отвръща значи те х. :P струва ми се, че не си особено голяма. иначе ако беше, бих те посъветвала да го причакаш гола зад някой ъгъл и да му се нахвърлиш като дойде и ако не се възпротиви, всичко е ясно :D

fuck_me_pls
05-03-2008, 16:19
Лелее бахти въпросите!!Ма ние от де да знаеме дали те харесва бе!!Освен да ходиме да го питаме??А?
Най-добре си поговорете двамата кажи му,че ти го харесваш,пък той ако не те харесва..майната му!!Шанс :wink:

raia338
05-03-2008, 16:23
ami sigurno ima interes k1m teb 6tom te gleda,dopada6 mu :) oba4e kolkoto i da te haresva ako e sramejliv ti poemi iniciativata i naprimer go popitai,,za6to me gleda6,,? :D a ako toi te popita,,za6to ti me gleda6,,?mu otgovori ,,6toty si slad1k,, :-) :P :)

gabit000
05-03-2008, 16:31
ami nz proveri...ponqkoga gledam nqkoi za6toto e mnogo sladyk,no ponqkoga gledam dadeno mom4e,za6toto mi e otvratitelno grozen..gledam go za da svikna s fizionomiqta mu...dori i da si gotina ne moje da si takava za vsi4ki...vse nqkoi 6te kaje 4e si grozna,dano oba4e da ne e izbrannika ti.. ako skoro ima6 rd go pokani...ako po slu4ainost se ozovete samo 2mata v nqkakvo pome6tenie go zagovori za ne6to seriozno(primerno ostavate sami v klasnata staq prez golqmoto mejdu4asie)..badi otkrovenna no zav1rji interesen razgovor,koito 6te haresa i na dvama vi! ili go pokani na kafe s predtexta 4e toi ti se struva nai pekaniq 4ovek v klasa... ako ste nqkade 2mata ili pove4ko hora i nqkoi se zaqde s nego ti go za6titi...mn 6te e smelo ot tvoq strana(vapreki 4e az postoqnno go pravq po navik...) zal1ji go ponqkakv na4in...

cinderella_gugutka
05-03-2008, 16:46
аз мисля 4е ти по-добре знаеш от нас дали те харесва...но той знае най-добре -поговори с него :)