PDA

View Full Version : Спрей за коса



sladkъ_mackъ
05-02-2008, 21:05
Мм чувала съм преди време за такива цветни спрейове(за кичури),но не съм ползвала и незнам откъде да си намеря :) Ако някой знае и е ползвал да сподели малко инфо ии какъв е ефекта :)

krisi_bep
05-02-2008, 21:24
Ами има ги в козметичните магазини.Аз лично не съм използвала,но съм виждала на познати как става.Все едно,че си се боядисала,но е някак си,абе на мен лично не ми допада много,след като се изкъпеш и се измива.Знам,че има и разни балсами или беше нещо,което се мажеш с него и косата ти(може и да не е цялата ) си променя цвета в зависимост какъв цвят си си избрала.

nikinkaa
05-02-2008, 22:01
Ако искаш да приличаш на извънземно,друг вариант няма :D

plamka
05-03-2008, 04:01
Има ги при фризьорите и в козметичните магазини. Преди години бяха много модерни едни блещукащи и съм си слагала сив, червен и розов. Яко седят стига да го сложиш като хората. :)

Beb4e__to
05-03-2008, 07:41
емии в козмети4ните магзини ги има...аз бях ползвала такъф преди ии не е ло6 но след 1 измиване максимум 2 се измива от косата...

nejnaDROGA
05-03-2008, 07:48
Пффф това е поне 3-тата тема за спрейове :x Защо не използвате търсачка бе хора :x
А по темата - има ги във всеки козметичен магазин,НО са толкова ОТВРАТИТЕЛНИ,че няма на къде :-D Ако искаш да приличаш на клоун бягай до магазина,вземи си и се напръскай :lol: А за ефекта - ми освен,че стои смешно и много бързо пада,а ако те навали и някой дъжд :razz: :razz: :razz: Много е "приятна картинката" :razz: :razz: :razz:

monityY
05-03-2008, 07:52
Офф аз си търсех такъв розов и така и не намерих,ами то се пръскаш и като си измиеш косата пада... Тфа му е ефекта и струва някъде 4-5-6 лв..Ама аз така и не намерих розов.. :(

TheNewReligion
05-03-2008, 09:29
Тва е абсолютен боклук ! После да няма теми от сорта :"Пръсках се с един спрей , а сега съм гола глава ! Кво да правя ? " Ина1е може да си купиш от ку-ку магазините ! :)

YaNcHeToOo
05-03-2008, 09:52
Тва е абсолютен боклук ! После да няма теми от сорта :"Пръсках се с един спрей , а сега съм гола глава ! Кво да правя ? " Ина1е може да си купиш от ку-ку магазините ! :)

Айде да спреш да се правиш на голяма! :D

TheNewReligion
05-03-2008, 10:31
Тва е абсолютен боклук ! После да няма теми от сорта :"Пръсках се с един спрей , а сега съм гола глава ! Кво да правя ? " Ина1е може да си купиш от ку-ку магазините ! :)

Айде да спреш да се правиш на голяма! :D
Май ти се правиш на голяма ! Просто давам съвети ! Като те дразня не ми чети мненията ! Никой не те насилва ! :?

sladkъ_mackъ
05-03-2008, 16:00
Ок не бях толко навита просто нв знаех какво е :) е не съм по експериментити с косата такаче ше ми се размине с тая глупост :D

~Munika
05-03-2008, 16:14
Тва е абсолютен боклук ! После да няма теми от сорта :"Пръсках се с един спрей , а сега съм гола глава ! Кво да правя ? " Ина1е може да си купиш от ку-ку магазините ! :)

Айде да спреш да се правиш на голяма! :D

Оффф Боже,остави момичето да пише,ако пък нещо те дразни в нея-просто не и чети постовете и готово.......

П.П. Към авторката,тези спрейове(те са си чиста проба лак за коса),не вършат голяма работа,ако имаш прическа(кок или нещо такова,което е фиксирано)ако пръснеш ще се вижда и може и да седи добре,но на пусната коса нищо няма да стане,наистина са боклуци...

gothic_angel
05-03-2008, 22:50
Ми да ползвах наскоро,нооо купих си червен резултата е розов :?

varnen4e
05-04-2008, 06:29
Не.. моля ти се.. това са съпер боклуци.. не експериментирай.. 100% ще съжаляваш.