PDA

View Full Version : Kakво бихте направили в моята ситуация



ich will
05-02-2008, 21:28
Искам съвет, вече незнам какво да правя. адски съм самотна и отчаяна...
Живея в малък град и сега уча в друг по-голям град. Всеки ден пътувам зарди даскалото и постоянно сменям автобуси и влакове, защотот тъпото ми село е супер далеч.
Преди време като учех в родния ми град не излизах много, но пак имах приятелчета и все се намираше кво да се прави, но сега вече никой не ме търси, с никой не мога да излизам и направо се побърквам тук. А ми е супер тъпо след като цялото село всички се знаят постоянно излизат а аз седя в нас и тъпея щот никой не се сеща за мен, а аз не мога изведнъж ей така да се обадя на някой и да му кажа "ай да излезем"
Супер ми е зле вече мамка му. Всички си имат компании приятели, гаджета, а аз нищо.
В големия град имам познати, излизали сме много пъти и мн си ги обичам, но просто няма как да излизам по-спокойно там, тъй като транспорта ми е ограничен и много скъп. За квартира няма как да мисля, просто няма пари. На общежитие нашите не ме пускат, защото там само да ме оберат друго няма да направят май. И така, сега какво ?
Искам да спортувам! Искам приятели! Но няма как, то и на спорт да се запиша все са някакви такива часове, че трябва да вися навън из улиците да чакам докато ми дойде време за тренировка, а ако е по-често кой ще ме трае да му вися все на главата пък и няма винаги възможност.

Оф изобщо всичко ми е супер наобратно..
Живота си тече, а аз го проспивам.


Ако бяхте в моята ситуация какво бихте направили???

sladur4etyYy
05-02-2008, 21:45
Ако бяхте в моята ситуация какво бихте направили???[/quote]

ами казваш примерно че искаш да спортуваш обаче във времето м/у треноровките и у-ще не винаги има с кого да си прекараш времето.ами когато няма с кого да си тогава, просто излез сама и отиди някъде където има мн хора-пакра примерно или някое място, на което ще се запознаеш с нови хора и т.н. а и ако започнеш да спортуваш ще си намериш още повече приятели така че за мен спорта е добра идея. :-D а иначе за старите ти приятели..що пък да не можеш да им се обадиш и да им кажеш ''айде да излезем'' :( и все пак ако не искаш ти да гитърсиш ти предлагам същото-излез сама и се поразходи и след като града ти е мн малък сигурно ще срещнеш някой стар познати ще се заприказвате ии така.. ае успех :-)

XceSS
05-02-2008, 22:06
Доколкото разбирам проблема ти идва от това че нямаш пари.Ами започни работа.Вашите не са до теб, така че не могат да те контролират, което означава че ще си вземаш бележки и ще отиваш на даскало за важни дни, колкото да те оформят.Останаха 2 месеца до края така че... :)

Freeminded
05-02-2008, 22:32
На твое място не бих си казвал, че никой не проявява интерес да ме търси и няма да седя безучастно заради което. Т.е. имам предвид, че ако ти не търсиш старите си контакти, никой няма да те потърси. Например ако случайно се засичаш с някой, с който се познавате и сте само на "здравей здрасти" вържи разговор с него от типа "как е, кво става, как е даскалото?" и му кажи "айде някъде на кафе ала бала"... Това е, не е толкова сложно.

sim00n.light.shadow
05-03-2008, 12:06
До някъде ти влизам в положението. Аз живея в най-смотания квартал на Шумен. На 10 км от града. Е пак не съм като теб, но ми е гадно. Приятели там нямам. Хората там не ги понасям. Малко кварталче, като село(и по-зле) всички се знаят и е супер клюкарско! В автобуса си слагам слушалки за да не чувам клюкообмена! Връстниците ми са супер тъпи и ограничени животни. Излизала съм няколко пъти с тях - ужасТ! Но слава богу - имам си приятели в Шумен.

shanty_loop
05-03-2008, 12:43
Еми да така е поразходи се ... неможе са да тъпееш вкъщи сам... :)

Baby_b
05-05-2008, 17:22
За спорта е добра идеята :) ,а и примерно ако не ти се дават пари за тренировки що не се разкарваш из града ти. Като е малък предполагам знаеш всички улици, така хем спортуваш, хем все ще срещнеш някой. :grin:

VerryBerry
05-06-2008, 07:50
Е,не чакай само те да те търсят..потърси ги и ти..и какво му е толкова на общежитието?Нали има врати с ключалки...нашите биха ме пуснали,ако опираше до това,а и аз самата бих отишла там,щом не мога да си позволя квартира..Освен това идеята за работа не е лоша,но мисля,че е най-добре да почнеш през лятото.Колото и малко време да остава до края на годината,сега е моментът на оформянето и с работата няма да смогваш да се подготвяш добре,дори и да пропускаш тъпите часове(макар че и по тях се оформя-говоря за физическото,рисуването и музиката)Успех!

fuck_me_pls
05-06-2008, 08:07
На твое място не бих си казвал, че никой не проявява интерес да ме търси и няма да седя безучастно заради което. Т.е. имам предвид, че ако ти не търсиш старите си контакти, никой няма да те потърси. Например ако случайно се засичаш с някой, с който се познавате и сте само на "здравей здрасти" вържи разговор с него от типа "как е, кво става, как е даскалото?" и му кажи "айде някъде на кафе ала бала"... Това е, не е толкова сложно.

+1

Shadow_Walker
05-06-2008, 08:08
Влизам ти в положението - и аз пътувам и уча в по-голям град, където излизаме с познатите, ама пак така - ограничен от транспорта...Въпреки че май вече успях да преодолея тоя проблем =]

И да, в града, където живея - Лясковец, почти не излизам.Имам тука един-двама, с които мога се мотая...с другите просто се загубихме.А и аз никога не съм се имал с кой знае колко хора от тук, защото половината са идиоти ;] Е, да имам желание да се запозная със свестните хора...

Какво да ти кажа - помъчи се да излизаш с някого, с когото сте били близки.Все има такива създания :]

Sunlight-In-Your-Eyes
05-06-2008, 09:44
Просто излизаш един ден и почваш да се мотаеш по улиците... добра идея е, ако имаш куче или котка (гушваш си я и се моткате). И като срещнеш някой така или иначе се поздравявате, спирате и си казвате 2 приказки. Ами това е най-подходящия момент. Казваш му/й "Ей, от толкова отдавна не сме се виждали да си поговорим, ако искаш може да излезем някой път на по 1 кафе да се видим". И ако каже да, разменяте телефоните и готово :)

ich will
05-14-2008, 21:36
Доколкото разбирам проблема ти идва от това че нямаш пари.Ами започни работа.Вашите не са до теб, така че не могат да те контролират, което означава че ще си вземаш бележки и ще отиваш на даскало за важни дни, колкото да те оформят.Останаха 2 месеца до края така че... :)
Живея с нашите в тъпото ми село, и нямам 16 г и не мога да работя ;/
Иска ми се ама май няма да стане тва лято:-#


и какво му е толкова на общежитието?Нали има врати с ключалки...нашите биха ме пуснали,ако опираше до това,а и аз самата бих отишла там,щом не мога да си позволя квартира..Освен това идеята за работа не е лоша,но мисля,че е най-добре да почнеш през лятото.Колото и малко време да остава до края на годината,сега е моментът на оформянето и с работата няма да смогваш да се подготвяш добре,дори и да пропускаш тъпите часове(макар че и по тях се оформя-говоря за физическото,рисуването и музиката)Успех!
Хахаха, ти явно не си влизала в общежитие! Такъв ужас е направо не ми се говори. Навсякъде мизерия, не можеш
да се изкъпеш като хората, пълно с цигани, много се краде! Не не! Наистина го обмислях, но просто няма
начин, най-много да ме ограбят там.:-#
В гимназия съм и нямаме рисуване и такия работи, абеееееееееее не ми пука за даскалото
общо взето все ще го оправя ?!?! ( 8-)



Мерси за съветите много! Мен ме беше страх най-много, че ще ми се пропилее лятото на село, щото все пак сега съм на даскало и всеки ден съм в града и не ми е проблем излизането, там имам с кой горе долу......, просто няма да издържа сама лятото! Все пак наще пак ще ме пускат, но няма да е често, и те каквито са със стари селски разбирания... Напрао кво да кажа вече. Не намирам никакъв смисъл ;( :cry:

Chefinkaaa
05-14-2008, 21:51
Just remember one..
Не се отчайвай...отчаянието е най-големия враг...
За да не се повтарям няма да казвам и аз .. то е писано по отгоре..
Таа и аз да кажа че напълно ти влизам в положението с тази разлика, че аз живея в огромен град и е опасно да се излиза особено по по-късните часове... прослувутия.. тъп... Лондон... та и аз нямам фр тука.. и понякога ми е супер тъпо и самотно като слушам да ми разказват къде ходят и кво правят а аз не мога :( Кофти е знам кво е ...

Пък и според мен ще е добре да поговориш с ваште.. ии.. да им кажеш кви са обстоятелствата...ии аз нз точно какво да ти кажа.. знам какво ти е... освен да ти пожелая успех... аа ии опитай се да се свържеш със старите си фр... не мисля че ако са хора на място .. ще ти откажат едно кафе ии по нататъка евентуално да продължите да излизате... Успех още веднъж// :-)

sw3e7_baby
05-16-2008, 18:40
hi emi vij sq nz kak e pri vas na selo 6tot az selo sam vijdala samo na snimka :D smisal i az taka ama pri mene lesno Varna moreto gadjet...........
ama t1i kat si 4etqh komentar4itata se svetnah za ne6to
na4i ako ima6 komputar i net lesny pi6i6 si cql den s nqkoi ako ima6 mic i kamera o6te po-dobre t1i 4e kfo 4aka6 tegli skype i se zalavqi np ako ne6ty ne stane kaji da izvislq drug xD 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)