PDA

View Full Version : Правилно ли постъпих?



parkour_style
05-02-2008, 23:20
Ok разбрах каквото ми трябваше...

MiMcHeToOo
05-02-2008, 23:40
Май и нея я е срам... ;)

svetliovn
05-02-2008, 23:47
Еми и нея я е срам 100% ама щом не иска да ти каже така кажи и нещо примерно , че си я видял с тая играчка нещо такова и няма как да не ти сподели нещичко.А що се отнася до постъпката - добра е но не изпипана.Примерно сега дори и да разбере , че играчката е от тебе няма да знае какво да си помисли първо трябва да и покажеш , че я харесваш макар и малко и тогава такъва жестове пораждат съмнения , а и винаги като те види ще се замисля..успех

Crafter
05-02-2008, 23:49
Хаха, тъп романтик.

Не, че си сгафил, ама поне да не се беше правил на ударен. Иначе не си чак толкова срамежлив за колкото се мислиш, което ще ти е от полза занапред.

Сега е време да си отгледаш чифт по-големи топки и да й кажеш какво изпитваш (силна дума, ама все пак е 2:30 и ми се спи).
Трудно е, но пък, ако беше лесно производителите на плюшени прасета щяха да гладуват.

След/преди часовете я дърпаш и казва "Мария, харесвам те и не знаех по какъв друг начин да ти го покажа. Реших, че прасето ще е по-красноречиво и ще те покани да излезнем на кафе (кино, пица, оргия, whatever) и ти няма да можеш да му откажеш... а плюшената играчка... ами просто ми се стори подходяща"

Усмихваш се, гледаш я в очите и й показваш, че можеш да бъдеш не само романтичен, но и директен.

cinderella_gugutka
05-03-2008, 00:58
ти сиг ли си 4е тя си пада по плюшки щото аз напр не. :D
ами кат се видите поговори с нея,питай я дали и е харесало прасето и т.н. :)

no_name_girl
05-03-2008, 02:18
sry pak 4e pitam ama na kolko si ??? abe ....oo ina4e e super sladko ot tvoq strana :) tva sas praseto ne sramejlivosta

Kassu
05-03-2008, 04:06
Мария, харесвам те и не знаех по какъв друг начин да ти го покажа. Реших, че прасето ще е по-красноречиво и ще те покани да излезнем на кафе (кино, пица, оргия, whatever) и ти няма да можеш да му откажеш... а плюшената играчка... ами просто ми се стори подходяща


АХАХАХАХАХАХА :razz: :razz: :razz:

lovetanya
05-03-2008, 07:07
Мария, харесвам те и не знаех по какъв друг начин да ти го покажа. Реших, че прасето ще е по-красноречиво и ще те покани да излезнем на кафе (кино, пица, оргия, whatever) и ти няма да можеш да му откажеш... а плюшената играчка... ами просто ми се стори подходяща


АХАХАХАХАХАХА :razz: :razz: :razz:


Защо се смееш? Това е много добра идея. :P