PDA

View Full Version : Проблем с нокъта на крака:(



Baileys
05-03-2008, 07:47
От неудобни обувки и ми беше много син нокъта на крака и сега май ще пада... :-# та някой може ли да ми каже,за колко време горе долу ще порасте новия нокът? :smt022 И също ако някой знае някой метод за подсилване растежа на ноктите :?:

Christ
05-03-2008, 07:51
Зависи от размера. :) От няколко месеца до година в най-лошите случаи. :) Ще ходиш със затворени обувки това лято, май, а? :-D

elmosGirl8
05-03-2008, 08:40
мм чупила съм си нокета на палеца на крачето.. падна на половина а аз мазохистката махнах и другата половина (болеше малко) та..не е нужнот да ходиш със затворени обувки хубаво е пръстчето да диша.. моя порасна почти за година : ) може би за около 10 месеца.. супер е яко.. като го пипнеш и е мекичко а и хората те гледат странно когато те питат какво ти има на пръстчето :grin:

Baileys
05-03-2008, 11:17
elmosGirl8 malko me pouspokoi :) edno lqto 6te se li6a ot super visoki i lyskavi sandalki :-# ,ama posle 4etoh 4e stava nokyta po-hubav :smt003 :smt061

shadow4e
05-03-2008, 12:40
Не става по-хубав, за съжаление. Моят вече не е гладък, а е на вълнички, но не се вижда, освен отблизо, пък и аз ходя с лак.

LadyDy
05-03-2008, 13:36
:( Зависи, но попринцип ноктите са опасни.....смисъл - инфекции.....

WaterLilly
05-05-2008, 16:56
Един мой съученик миналата година изпусна стол на големия пръст на единия ми крак. Стана като при теб, посиня, обаче вместо да падне под него почна да расте новия, избута го и постепенно изчезна след изрязването. :shock: Имаше един етап, в който част от новия нокът беше под стария и стария трябваше да се отреже. Много ме беше страх отначало, ама после мина.

Hayashi
05-05-2008, 18:07
Един мой съученик миналата година изпусна стол на големия пръст на единия ми крак. Стана като при теб, посиня, обаче вместо да падне под него почна да расте новия, избута го и постепенно изчезна след изрязването. :shock: Имаше един етап, в който част от новия нокът беше под стария и стария трябваше да се отреже. Много ме беше страх отначало, ама после мина.

Да и аз бях така.Миналото лято се спънап и пак така ми посиня нокътя.Е сега мога да кажа,че нокътя си ми е наред,което ще рече,че за около 7-8 месеца щи си оправи всичко

fuklu
05-07-2008, 12:01
От неудобни обувки и ми беше много син нокъта на крака и сега май ще пада... :-# та някой може ли да ми каже,за колко време горе долу ще порасте новия нокът? :smt022 И също ако някой знае някой метод за подсилване растежа на ноктите :?:

napravi si frenski manikur s po silen lak deto ti zakriva sinioto i 6e se oprai :P moite nokti sa sini ot obyv4icite mi ama si gi nosq 6toto mi haresvat :-D

girl4eety
05-07-2008, 12:18
8-)