PDA

View Full Version : 4 години



schranz
05-03-2008, 07:55
Здравейте!;)
През месец юни с приятеля ми правиме 4 години и се чудя с какво да го изненадам....Толкова много празници сме прекарвали и какви ли не подаръци сме си правили....и аз почти се изчерпах...Искам да е нещо оригинално,което да го помни дълго време...
Пиша темата 1 месец по-рано,за да имам време да се подготвя.Ако някой има предложения,нека пише ;)

Wrathchild
05-03-2008, 08:05
Нещо свързано с интересите му. Примерно ако си пада по историята - някоя книга за ВСВ да речем. Или DVD с филм на тази тематика. Заедно с една голяма картичка, на която пишеш това, което изпитваш към него (все пак да има нещо в духа на празника).
Може и нещо ръчно направено - албум с ваши снимки, но от онези, които са като класьори и снимките се лепят вътре, не знам дали си виждала, който сама да украсиш, някоя възглавничка например също можеш - само ти трябват платове и вата, ако искаш надпис върху нея - конци за бродерия ти вършат перфектна работа, само трябва да имаш по-голяма игла.

sexa_na_kompleksa
05-03-2008, 08:06
4 години... бая време ... Поздравления!
А относно подаръка - можеше да кажеш какви подаръци вече си му правила, за да можеме да се ориентираме какво горе долу да ти предложиме. Може да отидете на мястото, където сте се срещнали/ били сте на първата ви среща, да отидете до друг град, да си направите пикник, да му подариш нещо, което сама си изобретила, нещо, свързано с вас двамата, може да му направиш нещо като албум от ваши снимки ...

AceOfSpades
05-03-2008, 08:08
Хммммм една екскурзия някъде сами двамата отделно може да намислиш за там как можеш да направиш екскурзията незабравима. Нещо примерно за вечерите в хотела :-P . Аз Това бих направил :oops: , обаче имай впредвид, че съм момче и това по-подходящо е момчето да направи такъв подарък ;) можеби някое момиче би ти дало по-добър савет от мен. Айде успех и ЧЕСТИТО ЗА 4-те години ;) !

Wrathchild
05-03-2008, 08:13
А, не съм съгласна, по-добре е точно момчетата да дават съвети.
Иначе това за екскурзията и на мен ми мина през главата, но не знам момичето с какви пари разполага и дали се издържа сама, че да може да си я позволи.
Но ако няма възможност, другия вариант е да си направите импровизирана екскурзия до селото/вилата ти, ако се посещава от семейството ти само лятото...

fuck_me_pls
05-03-2008, 08:18
Еми заминете двамата за известно време заедно..тва ще го запомни определено :)