PDA

View Full Version : зануляване на сметка?



cool_angel
05-03-2008, 08:11
iskam da popitam kak da proverq koga mi se zanulqva smetkata 6toto imam bezplatni minuti i naposledak po4nah da govorq mnogo i me e strah da ne izgovorq pove4e otkolkoto trqbva :) interesuva me to4no datata
p.s. na mtel sam

XceSS
05-03-2008, 08:12
Ами когато си сключвала договора би трябвало да са ти казали.Ако не отиди до офиса на Мтел и ги питай, или се обади на оператор.Или следи кога ще те занулят.

А аз да ви питам, ако не си платиш сметката в срок освен че те спират докато не я платиш, някакви лихви/глоби има ли ?

cool_angel
05-03-2008, 08:18
Ами когато си сключвала договора би трябвало да са ти казали.Ако не отиди до офиса на Мтел и ги питай, или се обади на оператор.Или следи кога ще те занулят.

А аз да ви питам, ако не си платиш сметката в срок освен че те спират докато не я платиш, някакви лихви/глоби има ли ? a kato me svarjat s operatora bezplatno li e?

XceSS
05-03-2008, 08:22
Ами когато си сключвала договора би трябвало да са ти казали.Ако не отиди до офиса на Мтел и ги питай, или се обади на оператор.Или следи кога ще те занулят.

А аз да ви питам, ако не си платиш сметката в срок освен че те спират докато не я платиш, някакви лихви/глоби има ли ? a kato me svarjat s operatora bezplatno li e?

Като си на ваучер взема по 0.15 лв. , вече на сметка незнам, не съм проверявал.Дори и да ти взема ще е 15 стотинки :)

Luda_Na_Max
05-03-2008, 08:32
ми проверявай колко минути ти остават на *88

QPONECA
05-03-2008, 09:40
Кой ден си си купила картат.