PDA

View Full Version : Как да си махна паласките за по-малко от месец ?



sladka_macka123
05-03-2008, 08:58
За по-малко от месец трябва да махна паласките давайте някакви савети как но без фитнес и диети само не това :?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

sexy_sladuranka___
05-03-2008, 09:04
Е ти с магическа пръчица ли искаш да изчезнат ? Хаповете и мазилата не помагат като плюскаш .

sexa_na_kompleksa
05-03-2008, 09:08
Във фитнес залите има един специален уред за паласки, ама като не искаш ... А всъщност защо не искаш да ходиш на фитнес?

sexy_sladuranka___
05-03-2008, 09:15
Във фитнес залите има един специален уред за паласки, ама като не искаш ... А всъщност защо не искаш да ходиш на фитнес?
Това не помага изобщо :( . Като иска да отслабне да се залови на работа , не става с пръчица

Beb4e__to
05-03-2008, 09:17
абе ти кфо иска6..4ува6 ли се??без диета без фитнес..самос ядене или иска6 да ги махне6...като си мързел си стой с паласките...оф писна ми от тъпи темиии :booooomb:

enola
05-03-2008, 09:18
e kak da stane bez fitnes i dieti :?

Bobby_1st
05-03-2008, 09:28
Aко искаш да свалиш паласките без физически натоварвания за един месец мога да ти препоръчам само едно - секс. В една книжка (Men's Health) беше публикувано проучване, че един месец правене на див и бурен секс по 10 часа на ден ще те оттърве от 4.5 кг. Ако не те устройва ще трябва да се примириш и да потичаш малко или навестиш фитнес залата. 8) 8)

sladka_macka123
05-03-2008, 09:38
абе ти кфо иска6..4ува6 ли се??без диета без фитнес..самос ядене или иска6 да ги махне6...като си мързел си стой с паласките...оф писна ми от тъпи темиии :booooomb:
kato ti e pisnalo ot t1pi temi togava 6to otgovarq6 ma da s1m te karala na sila :smt097

monityY
05-03-2008, 10:18
E има некфи мазила за тая работа,ама не съм наясно,ходи разпитай някъде..Ама не вярвам кремовете и тем пдообните глупости да окажат голям ефект.

sladka_macka123
05-03-2008, 11:54
a nqkvi uprajneniq nqma li?
4uvala s1m ama nz dali e vqrno 4e v1rteneto na obra4 v1r6elo 4udesna rabota

marina star
05-03-2008, 11:57
mi da var6i rabota,ama to 1-to e svarzano s drugoto!ne moje da ne se ograni4ava6 ot hranata ako iska6 a otslabne6 prosto nqma kak

Dark_Angel_F
05-03-2008, 12:02
Фитнеса , бягането , карането на колело и ограничаването от калоричните храни му е майката ...

Devilka
05-03-2008, 12:16
Aко искаш да свалиш паласките без физически натоварвания за един месец мога да ти препоръчам само едно - секс. В една книжка (Men's Health) беше публикувано проучване, че един месец правене на див и бурен секс по 10 часа на ден ще те оттърве от 4.5 кг. Ако не те устройва ще трябва да се примириш и да потичаш малко или навестиш фитнес залата. 8) 8)

Всеки ден по 10 часа?! :shock:

sladka_macka123
05-03-2008, 12:21
ехеее 10 часа мн апък и приятеля ми е извън града май ще трябва да си огранича храната :o добре а ако можете ми кажете няква диета 8)

Dark_Angel_F
05-03-2008, 12:24
Без нивки диети само ще си преебеш тотално метаболизма ! Но ето от мен предложение за ограничения котио ще ти помгонат . Сложи край на колата ... никаква кола дори диетична не пий . Също така и шоколада - колкото по-малко толкова по - добре . Пий преди хранене по една чаша минерална вода и не се нахвърляй на яденето веднага щом седнеш , а яж бавно и уменерено ,защото няма нищо по- лошо от зле сдъфкана храна и корем препълнен до пръскане..

nejnaDROGA
05-03-2008, 12:29
Без нивки диети само ще си преебеш тотално метаболизма ! Но ето от мен предложение за ограничения котио ще ти помгонат . Сложи край на колата ... никаква кола дори диетична не пий . Също така и шоколада - колкото по-малко толкова по - добре . Пий преди хранене по една чаша минерална вода и не се нахвърляй на яденето веднага щом седнеш , а яж бавно и уменерено ,защото няма нищо по- лошо от зле сдъфкана храна и корем препълнен до пръскане..
+1 Браво Иве много точно се изрази :)

EnriqueIglesias
05-03-2008, 13:00
trudno ili po skoro newuzmojno kak bez fitnes i dieti shte gi mahnesh?
i az iskam bez fitnes i da qm kato swinq i da imam plochki..
mojete li da mi kajete kak?

Kassu
05-03-2008, 13:05
Без диета може, но без спортуване не :o

sladka_macka123
05-03-2008, 13:32
ne s1m kazala 4e nqma da sportuvam a 4e prosto ne v fitnesa ddz nqkvi doma6ni uprajneniq ili ne6to takava

nejnaDROGA
05-03-2008, 13:35
Оффф абе четете всичко бееее :x Момичето казва,че не иска да ходи на фитнес,а не че няма да прави упражнения и т.н. !!!
А Енрике има си начини :) Тъпчеш само салати (няма да ядеш много защото бързо ще се заситиш) и после почваш с коремните преси :)

Kassu
05-03-2008, 13:50
Еми аз тичам навънка, доста е ефективно и няма нужда да ходиш на фитнес, също изкачване на стълби е добре за отслабване, но мен много ме болят краката като мина блока 2-3 пъти (8 етажа)

Slave4You
05-03-2008, 14:15
Добре де ... без диети .. без фитнес .. остават упражненията. Пробвай с бавни наклони или нещо такова нз .. ама да знаеш, че с мързел и без усилия нищо не става :?

EnriqueIglesias
05-03-2008, 14:18
Оффф абе четете всичко бееее :x Момичето казва,че не иска да ходи на фитнес,а не че няма да прави упражнения и т.н. !!!
А Енрике има си начини :) Тъпчеш само салати (няма да ядеш много защото бързо ще се заситиш) и после почваш с коремните преси :)
qwno ne si mnogo naqsno
muskol ne se izgrajda ot salati

sladkata_ligla_vn
05-03-2008, 20:59
еми като не ти се ходи на фитнес прави упражнения пий повече вода спри сладките,мазните храни тестяно пържено чипс изобщо забрави за тия неща и така но ще ти е малко трудно да ги махнеш без диети и фитнес \:D/ айде и успехчета :-)

sladka_macka123
05-04-2008, 13:28
добре от днеска съм на диета само кажете някви упражнения които ДЕЙСТВАТ!!!

sladka_macka123
05-04-2008, 13:47
И хора кажете какво да ям някви рецепти или ддз нещо такова

anito_90
05-04-2008, 16:52
Купи си въженце за скачане. :) Това ще ти помогне не само за гадните паласки, но и за корема,краката.... :) Успех.

enola
05-04-2008, 16:54
trudno ili po skoro newuzmojno kak bez fitnes i dieti shte gi mahnesh?
i az iskam bez fitnes i da qm kato swinq i da imam plochki..
mojete li da mi kajete kak?
тя се съгласи на диета да беше прочел малко :(

~Munika
05-04-2008, 17:02
Мимичета между др. внимавайте с този фитнес(тези които ходят и нямат инструктор)може да натрупате много мускулна маса,ако не спазвате хр. режим и да станете като култористи,а и мулкулна маса се сваля 5 пъти по трудно от килограми(не говоря за корема).Казвам го защото съм виждала момичета във фитнесите,които са като футболисти в краката и този типично мъжки мускул над коляното(сълзичката) при тях е силно изразен и е мн грозно (и при мен е така,но не чат толкова). :(

MaDdNeSs_GirL
05-04-2008, 17:32
Почти съм сигурна, че това е тема около 10та на брой пусната от теб с въпрос за конкретно нещо, свързано със самата теб.
Първо имам един въпрос. Наистина ли искаш да промениш някои неща в себе си? Тогава можеше първо да разгледаш форумчето добре, изчерпателните теми не се броят на пръстите на ръцете ми.
Второ, по мненията от твоя страна ,които чета оставам с впечатлението, че накратко би казала "Моля ви хора, кажете ми как да стана достойна кандидатка за Мис сексапил , само че ако може да няма никакви усилия, а още по-малко лишения, искам да си похапвам от всичко". Не си го казала, но така звучиш.
П.с. към последния абзац - не се заяждам и не "вкарвам" нищо лично, просто се изумявам всеки път, когато някой като теб, навлизащ в пубертета пълни форума с безсмислени теми, дискутирани неведнъж.
Трето, за да ти докажа, че не съм озлобена ще ти дам няколко съвета конкретно за паласки и ти гарантирам, че не за месец ,а за 2 седмици ще има коренна промяна. Доколкото разбрах не ти се ходи на фитнес,не е и необходимо, фитнесът стяга мускули най-вече. За паласките трябва Кардио тренировка. Какво ще рече това? Това е тренировка, в която пулсът ти е ускорен и се потиш интензивно. Тук нямаш ограничения. Можеш да влезеш в интернет да си изтеглиш аеробика, тае-бо или каквито поискаш Кардио тренировъчни клипечта. Дори във В-Бокс ще намериш такива, които можеш да гледаш директно и да ги вършиш пред компютъра.
1.Карането на колело помага не само за стегнати бедра и ханш, но и за паласки.
2.Тичането е най-ефективното нещо, с което можеш да се занимаваш, препоръчвам ти да тичаш през ден по 40 мин, като си естествено си почиваш, но го правеш ходейки, а не стоейки на едно място.
3.Купи си обръч, продава се по пазара и струва 5 лв, естествено можеш да намериш и по-скъпички и по-хубави, дървеният върши най-добра работа.
4.Без диетка няма да стане. Като казвам диета нямам в предвид някакъв конкретизиран режим на хранене. Просто спазвай няколко правила.
*Изключи захарта изцяло от менюто си, купи си подсладителчета на таблетки, те са 600 бр за 3 лв и ще ти вършат работа в продължение на поне месец. Това означава никакви шоколади, вафлички, козуначета, баклави, кроасани, бисквити. Наблегни повече на пилешко месо, риба, обезмаслени млечни продукти, салати, плодове и пълнозърнести храни. Можеш да пиеш напитки, които НЕ съдържат захар. Пий зелен чай и сутрин изпивай на гладно една чаша топла вода с изстискан лимон вътре в нея.
*Направи си един пиков час - 18 часа например и след него НЕДЕЙ да посягаш към нищо друго освен към водата, която ти е задължително в промишлено количество.Задължително да си изпила 1.5 л вода на ден, че и повече.
Ще ти дам примерно меню за деня, с което ще можеш да поддържаш цялата си фигура чудесно.

1.Закуска
2 пълнозърнести филийки хляб, намазани с обезмаслено сирене (или извара) + доматени резънчета
1 чаша прясно мляко
1 ябълка

2.Късна закуска
1 банан , 1 зелен чай

3.Обяд
1 голяма пилешка пържола (или бутче)
салата по твой избор, но без олио
някакъв плод можеш да хапнеш за десерт

4.Следобедна закуска
половин кофичка кисело мляко

4.Вечеря
Зелена салата (маруля, къдрава салата, спанак въобще всякакъв полезен треволяк)
Направи си омлет от 3 яйчица без мазнина в тефлонов тиган.


Ще си чудесна просто за кратко време, това горе не е диета, а просто на посоки посочих ориентировъчна храна, която ще ти е полезна в определените часове през деня. Най-важното е да не преяждаш и да пиеш много вода.!

Ако спазваш всичко това след 2 седмици ще искаш да научиш къде живея и да ме черпиш :-P

snow__queen
05-04-2008, 17:53
http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/ последното е мн ефикасно
http://www.bb-team.org/faq/597/

sladka_macka123
05-04-2008, 19:36
Доколкото разбрах не ти се ходи на фитнес,не е и необходимо, фитнесът стяга мускули най-вече. За паласките трябва Кардио тренировка. Какво ще рече това? Това е тренировка, в която пулсът ти е ускорен и се потиш интензивно. Тук нямаш ограничения. Можеш да влезеш в интернет да си изтеглиш аеробика, тае-бо или каквито поискаш Кардио тренировъчни клипечта. Дори във В-Бокс ще намериш такива, които можеш да гледаш директно и да ги вършиш пред компютъра.
1.Карането на колело помага не само за стегнати бедра и ханш, но и за паласки.
2.Тичането е най-ефективното нещо, с което можеш да се занимаваш, препоръчвам ти да тичаш през ден по 40 мин, като си естествено си почиваш, но го правеш ходейки, а не стоейки на едно място.
3.Купи си обръч, продава се по пазара и струва 5 лв, естествено можеш да намериш и по-скъпички и по-хубави, дървеният върши най-добра работа.
4.Без диетка няма да стане. Като казвам диета нямам в предвид някакъв конкретизиран режим на хранене. Просто спазвай няколко правила.
*Изключи захарта изцяло от менюто си, купи си подсладителчета на таблетки, те са 600 бр за 3 лв и ще ти вършат работа в продължение на поне месец. Това означава никакви шоколади, вафлички, козуначета, баклави, кроасани, бисквити. Наблегни повече на пилешко месо, риба, обезмаслени млечни продукти, салати, плодове и пълнозърнести храни. Можеш да пиеш напитки, които НЕ съдържат захар. Пий зелен чай и сутрин изпивай на гладно една чаша топла вода с изстискан лимон вътре в нея.
*Направи си един пиков час - 18 часа например и след него НЕДЕЙ да посягаш към нищо друго освен към водата, която ти е задължително в промишлено количество.Задължително да си изпила 1.5 л вода на ден, че и повече.
Ще ти дам примерно меню за деня, с което ще можеш да поддържаш цялата си фигура чудесно.

1.Закуска
2 пълнозърнести филийки хляб, намазани с обезмаслено сирене (или извара) + доматени резънчета
1 чаша прясно мляко
1 ябълка

2.Късна закуска
1 банан , 1 зелен чай

3.Обяд
1 голяма пилешка пържола (или бутче)
салата по твой избор, но без олио
някакъв плод можеш да хапнеш за десерт

4.Следобедна закуска
половин кофичка кисело мляко

4.Вечеря
Зелена салата (маруля, къдрава салата, спанак въобще всякакъв полезен треволяк)
Направи си омлет от 3 яйчица без мазнина в тефлонов тиган.


Ще си чудесна просто за кратко време, това горе не е диета, а просто на посоки посочих ориентировъчна храна, която ще ти е полезна в определените часове през деня. Най-важното е да не преяждаш и да пиеш много вода.!


taka 1-vo ne me poznava6 i nqma6 pravo da mi kazva6 kakva s1m ili ne6to takova
2-ro nikoi ne te kara da 4ete6 temite mi ima dostata4no v foruma
a da i da ti pokaja 4e ne s1m "ozlobena" ti blagodarq za savetite
i drug p1t kogato vidi6 moq tema ne q 4eti i ne se zaqjdai!!!
tova stava6e v1pros za MaDdNeSs`GirL

CfEtii
05-04-2008, 20:12
Ем коремни преси у вас..иначе без фитнес и диета няма как да стане.А ако разчиташ на кремове.. :?

kuklichka_bg
05-04-2008, 20:54
За по-малко от месец трябва да махна паласките давайте някакви савети как но без фитнес и диети само не това :?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:


bez fitnes i dieta?!?!!? Ti mai mai sa ebavash :lol: :razz:

1..2..3 abra kadabra i palaskite ti gi nqma xaxaxaxaxaxa

sladka_macka123
05-05-2008, 08:53
добре от днеска съм на диета само кажете някви упражнения които ДЕЙСТВАТ!!!

kuklichka_bg
ti mai ne moje6 da 4ete6 a?

MaDdNeSs_GirL
05-05-2008, 08:58
taka 1-vo ne me poznava6 i nqma6 pravo da mi kazva6 kakva s1m ili ne6to takova
2-ro nikoi ne te kara da 4ete6 temite mi ima dostata4no v foruma
a da i da ti pokaja 4e ne s1m "ozlobena" ti blagodarq za savetite
i drug p1t kogato vidi6 moq tema ne q 4eti i ne se zaqjdai!!!
tova stava6e v1pros za MaDdNeSs`GirL

1.Форумът е място, в което човек демонстрира говоримия си речник и умението си да пише грамотно. От твоя страна виждам само селски изказвания и некомпетентни мнения - Какъв е изводът според теб?

2.Както споменах, това е форум , място в което всеки чете, каквото пожелае и изказва мнението си по свой собствен начин, без значение дали на някой друг му харесва.

3.Ти май четеш между редовете. Казах , че не се заяждам и ,че нямам нищо лично, просто ми се струва , че комплексите , които си образувала ти носят прекалено много нерви и ти пречат да общуваш нормално с хората.

Вместо да се чудиш каква глупост да напишеш помисли върху думите ми. Пак ти повтарям, няма за какво да се заяждам, да злобея или да завиждам. Все пак не съм аз момичето, което пише теми "Как да махна гадните паласки???".

sladka_macka123
05-05-2008, 10:25
da vsi4ki razbraxme kolko si "umna" be6e po-dobre da si zatvori6 ustata ama ti qvno si tolkova prosta 4e ne razbira6 ot duma :-D
taka4e dr p1t ne si pravi truda da mi iznasq6 cqla lekciq...
nqma pove4e da se zanimavam s teb!!!

snow__queen
05-05-2008, 10:29
нз защо никой не обърна внимание на линка с упражнения,който постнах,упражненията са мн ефикасни,но явно е по-важно да се карате кой е по-умен :)

sladka_macka123
05-05-2008, 10:30
нз защо никой не обърна внимание на линка с упражнения,който постнах,упражненията са мн ефикасни
az gi vidqx i mn ti blagodarq :-)

monityY
05-05-2008, 10:51
Ами упражненияяя... Пфф научи се сяка сутрин като станеш да праиш клякания (колкото повече,толко по добре),коремни преси,лицеви опори,развижване на кръста,ръцете,шпагати,скач не на въже и така сяка сутрин,не е нужно да ходиш да тичаш,не само с тичане се отслабва... ааммм такоа ограничавай сладкото и мазното.. ааа бтв иам една диета с която свалих около 12 кг,и не е нищо друго освен ограничаване на някои храни,копнала съм си я в един документ и ся ше я пасте тука да я видиш...


закуска:
1 чаша чай или 1 айран или 1 кофичка к.мляко,или 1 чаша прясно мялко...50 гр хляб(черен или препечен)40 гр сирене или кашкавал... 100гр плод
обяД:
1 малка супа(по желание)1 скромна чиния с манджа(мусака,леща,боб,пълн ени чушки,сърми,гювеч,кюфтета в сос и т,.н)
50гр хляб,една салата(по желание),100гр плод
вечеря:
1 чиния с манджа,или супа..250гр к.мляко,50гр хляб,100гр плод
------------------------------------------------------------------
Абсолютно забранено е да ядеш-маргарин,масло,майонеза,ол о,зехтин,сланини и всякакви мазни неща..(изкючение правят манджите,защото както знаем не може вътре да няма олио,макар и малко)на салатите,на хляба и изобщо никъде няма да слагаш мазнини... Сладко не се яде!!! ако много ти се дояде макс 1 път на 2 седмици можеш да си хапнеш въвсем малко и за предпочитане нещо диетично(като натурален шоколад БЕЗ захар!!!)Не яж спагети и закуски,избягвай всякакви тестени изделия... можеш когато във вас няма манджа вместо нея да изядеш една чиния с варени картофи(само варени)и то без хляб!!!Не се позволяват никакви чипсове и др боклуци...Най-много ако ти се яде да хапнеш 1 пакетче ОБИКНОВЕНИ солети,но на следващото ядене няма да ядеш хляб!Вечеряй рано до към 8 най-късно!Започни да се занимаваш с някакъв спорт... Не яж никаква захар,нит на кафето,нито на чая,никъде!можеш захарта да заместиш с подсладител!избягвай консумацията на сол,най-добре си вземи ДИЕТИЧНА сол!от плодовете избягвай гроздето и бананите,наблягай на цитросовите плодове,не пий ГАЗИРАНО,нито някакви боклуци с подсладители,защото са вредни... пий вода,ако можеш повече по поне 1,2 литър на ден... ако не по-малко(не е фатално)ако ти се пие сок,вземи си 100% натурален(гледай отзаде да не пише че има захар)Също така когато нямаш манджа в вас,яж по 200-300гр колкото искаш г/д бяло месо(ваено или печено)БЕЗ КОЖИТЕ!както и риба(печена)наблягай оссновно на БЯЛОТО месо и РИБАТА.. но ако ядеш риба или месо не яж манджа,супата може да остане..ако на обяд както съм писала нямаш супа,тогава не яж,а пък си сипи една купичка вечерта... супа може каквато и да е да ядеш,както и манджа,просто избягвай мазните неща!когато си много гладна между яденията можеш да си пзоволиш да хапнеш един плод или пък 250 гр кисело мляко!нищо повече!!! Диетата не е много трудна,това се нарича режим на хранене.. спазваш ли го ще има ефект със сигурност,но го спазвай точно!не яж никакви ядки!спортувай редовно,не се застоявай на едно място!



Ае заповядай :D

Ето и още едно линкче с диети: http://dieti.rozali.com/dieti.html
Ама горната ти я препоръчвам от личен опит ;)

sladka_macka123
05-05-2008, 10:58
[quote="monityY"]Ами упражненияяя... Пфф научи се сяка сутрин като станеш да праиш клякания (колкото повече,толко по добре),коремни преси,лицеви опори,развижване на кръста,ръцете,шпагати,скач не на въже и така сяка сутрин,не е нужно да ходиш да тичаш,не само с тичане се отслабва... ааммм такоа ограничавай сладкото и мазното.. ааа бтв иам една диета с която свалих около 12 кг,и не е нищо друго освен ограничаване на някои храни,копнала съм си я в един документ и ся ше я пасте тука да я видиш...


закуска:
1 чаша чай или 1 айран или 1 кофичка к.мляко,или 1 чаша прясно мялко...50 гр хляб(черен или препечен)40 гр сирене или кашкавал... 100гр плод
обяД:
1 малка супа(по желание)1 скромна чиния с манджа(мусака,леща,боб,пълн ени чушки,сърми,гювеч,кюфтета в сос и т,.н)
50гр хляб,една салата(по желание),100гр плод
вечеря:
1 чиния с манджа,или супа..250гр к.мляко,50гр хляб,100гр плод
------------------------------------------------------------------
Абсолютно забранено е да ядеш-маргарин,масло,майонеза,ол о,зехтин,сланини и всякакви мазни неща..(изкючение правят манджите,защото както знаем не може вътре да няма олио,макар и малко)на салатите,на хляба и изобщо никъде няма да слагаш мазнини... Сладко не се яде!!! ако много ти се дояде макс 1 път на 2 седмици можеш да си хапнеш въвсем малко и за предпочитане нещо диетично(като натурален шоколад БЕЗ захар!!!)Не яж спагети и закуски,избягвай всякакви тестени изделия... можеш когато във вас няма манджа вместо нея да изядеш една чиния с варени картофи(само варени)и то без хляб!!!Не се позволяват никакви чипсове и др боклуци...Най-много ако ти се яде да хапнеш 1 пакетче ОБИКНОВЕНИ солети,но на следващото ядене няма да ядеш хляб!Вечеряй рано до към 8 най-късно!Започни да се занимаваш с някакъв спорт... Не яж никаква захар,нит на кафето,нито на чая,никъде!можеш захарта да заместиш с подсладител!избягвай консумацията на сол,най-добре си вземи ДИЕТИЧНА сол!от плодовете избягвай гроздето и бананите,наблягай на цитросовите плодове,не пий ГАЗИРАНО,нито някакви боклуци с подсладители,защото са вредни... пий вода,ако можеш повече по поне 1,2 литър на ден... ако не по-малко(не е фатално)ако ти се пие сок,вземи си 100% натурален(гледай отзаде да не пише че има захар)Също така когато нямаш манджа в вас,яж по 200-300гр колкото искаш г/д бяло месо(ваено или печено)БЕЗ КОЖИТЕ!както и риба(печена)наблягай оссновно на БЯЛОТО месо и РИБАТА.. но ако ядеш риба или месо не яж манджа,супата може да остане..ако на обяд както съм писала нямаш супа,тогава не яж,а пък си сипи една купичка вечерта... супа може каквато и да е да ядеш,както и манджа,просто избягвай мазните неща!когато си много гладна между яденията можеш да си пзоволиш да хапнеш един плод или пък 250 гр кисело мляко!нищо повече!!! Диетата не е много трудна,това се нарича режим на хранене.. спазваш ли го ще има ефект със сигурност,но го спазвай точно!не яж никакви ядки!спортувай редовно,не се застоявай на едно място!



Ае заповядай :D


ok ms za vsi4ko ama za6to bez qdki az koito pitam mi kazvat da si kupuvam qdki bili mn polezni

enola
05-05-2008, 11:01
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p7602.html
az prepory4vam tazi

monityY
05-10-2008, 18:38
[quote=monityY]Ами упражненияяя... Пфф научи се сяка сутрин като станеш да праиш клякания (колкото повече,толко по добре),коремни преси,лицеви опори,развижване на кръста,ръцете,шпагати,скач не на въже и така сяка сутрин,не е нужно да ходиш да тичаш,не само с тичане се отслабва... ааммм такоа ограничавай сладкото и мазното.. ааа бтв иам една диета с която свалих около 12 кг,и не е нищо друго освен ограничаване на някои храни,копнала съм си я в един документ и ся ше я пасте тука да я видиш...


закуска:
1 чаша чай или 1 айран или 1 кофичка к.мляко,или 1 чаша прясно мялко...50 гр хляб(черен или препечен)40 гр сирене или кашкавал... 100гр плод
обяД:
1 малка супа(по желание)1 скромна чиния с манджа(мусака,леща,боб,пълн ени чушки,сърми,гювеч,кюфтета в сос и т,.н)
50гр хляб,една салата(по желание),100гр плод
вечеря:
1 чиния с манджа,или супа..250гр к.мляко,50гр хляб,100гр плод
------------------------------------------------------------------
Абсолютно забранено е да ядеш-маргарин,масло,майонеза,ол о,зехтин,сланини и всякакви мазни неща..(изкючение правят манджите,защото както знаем не може вътре да няма олио,макар и малко)на салатите,на хляба и изобщо никъде няма да слагаш мазнини... Сладко не се яде!!! ако много ти се дояде макс 1 път на 2 седмици можеш да си хапнеш въвсем малко и за предпочитане нещо диетично(като натурален шоколад БЕЗ захар!!!)Не яж спагети и закуски,избягвай всякакви тестени изделия... можеш когато във вас няма манджа вместо нея да изядеш една чиния с варени картофи(само варени)и то без хляб!!!Не се позволяват никакви чипсове и др боклуци...Най-много ако ти се яде да хапнеш 1 пакетче ОБИКНОВЕНИ солети,но на следващото ядене няма да ядеш хляб!Вечеряй рано до към 8 най-късно!Започни да се занимаваш с някакъв спорт... Не яж никаква захар,нит на кафето,нито на чая,никъде!можеш захарта да заместиш с подсладител!избягвай консумацията на сол,най-добре си вземи ДИЕТИЧНА сол!от плодовете избягвай гроздето и бананите,наблягай на цитросовите плодове,не пий ГАЗИРАНО,нито някакви боклуци с подсладители,защото са вредни... пий вода,ако можеш повече по поне 1,2 литър на ден... ако не по-малко(не е фатално)ако ти се пие сок,вземи си 100% натурален(гледай отзаде да не пише че има захар)Също така когато нямаш манджа в вас,яж по 200-300гр колкото искаш г/д бяло месо(ваено или печено)БЕЗ КОЖИТЕ!както и риба(печена)наблягай оссновно на БЯЛОТО месо и РИБАТА.. но ако ядеш риба или месо не яж манджа,супата може да остане..ако на обяд както съм писала нямаш супа,тогава не яж,а пък си сипи една купичка вечерта... супа може каквато и да е да ядеш,както и манджа,просто избягвай мазните неща!когато си много гладна между яденията можеш да си пзоволиш да хапнеш един плод или пък 250 гр кисело мляко!нищо повече!!! Диетата не е много трудна,това се нарича режим на хранене.. спазваш ли го ще има ефект със сигурност,но го спазвай точно!не яж никакви ядки!спортувай редовно,не се застоявай на едно място!



Ае заповядай :D


ok ms za vsi4ko ama za6to bez qdki az koito pitam mi kazvat da si kupuvam qdki bili mn polezni

Шот имат мн мазнини и мн се пълнее от тях.

moninka
05-11-2008, 19:12
Aко искаш да свалиш паласките без физически натоварвания за един месец мога да ти препоръчам само едно - секс. В една книжка (Men's Health) беше публикувано проучване, че един месец правене на див и бурен секс по 10 часа на ден ще те оттърве от 4.5 кг. Ако не те устройва ще трябва да се примириш и да потичаш малко или навестиш фитнес залата. 8) 8)

dobro dobro :):)

_FaShIoN_
05-11-2008, 19:42
С кремове и с такива глупости няма да ги махнеш...моят съвет е да спреш газираното,тестените храни както и сладкото и ходи на фитнес с инструктор,защото той ще ти каже какви упражнения да правиш,за да махнеш паласките... :)

love_veselka
05-11-2008, 19:59
Оставете момичето,може да няма възможност за фитнес,може да няма време само тя си знае причината.Не и се нахвърляйте така.


Иначе не знам как би могла да ги махнеш в домашни условия.

neverfallinlove
05-12-2008, 16:01
Да,да,да.Бях забравила как всички тука в този форум са супер всезнаещи и запознати.Супер сте дразнещи.Момичето само казва,че не иска да пази диети.. и може да няма възможност и време да посещава фитнеса?Какво толкова и крещите.Нали се сещате че тя може да е по-слаба и малко въртене на обръч клекове с обръщане и коремни с обръщане за 1 месец да и свършат доста добра работа?И не знам на колко си години, но едва ли над 20 ама какви диети ви гонят за тийнейджъри?Вие знаете ли какви последици имат.Съгласна съм да спреш газираното - повече мин. вода- мн. добра работа !По-малка вечеря си приготвяй,а през останалото време се храни добре.Доста от храните съдържат много вещества които са полезни за организма .И В ШОКОЛАДА ИМА ТАКИВА !!!!! Но не се тъпчи ся хипер много.Та да обобщим без газирано,по-малко шоколад,по-оскъдна вечеря,повече вода,клекове със завъртане,коремни със завъртани и въртене на обръч,епа аз не обичам ама една приятелка.. по 1ч на ден играе кючеци... и с по-въртеливи движения.. ае въобще и този вид танци е много полезен за нея област.. ама тва пожелание.И аиде успех и не обръщаи внимание на тея изроди дето все много знаят и крещят.Като сте против мааму.. мълчете и прочетете някоя друга тема.. вие само търсите да намерите правописна грешка и човека вече стана хипер тъп.Сори че използвах темата да поругая епа не се здържах !! :-x :-P :-P 8-) 8-) :P :razz: :D :o

neverfallinlove
05-12-2008, 16:07
... я кажи на колко си години,моля теее !!

sladka_macka123
05-14-2008, 16:06
... я кажи на колко си години,моля теее !!
на 16 щто питаш?

Ch0c0la73
05-15-2008, 14:27
bez dieti ili ograni4eniq bez fitnes ili uprajneniq..shtoto kakto go kazvash zaslushai se zvu4i tapo! .. predpo4itam ti da spresh hlqba testenoto sladkoto zaharta gaziranoto..koremni i strani4ni koremni presi..kakto i sedish v izparaveno polojenie podpirash si rakata nqkade digash ediniq krak do krai pone po 20-30 sled tva na dr strana sled tova obrashtash se na 90 gradusa oshte i davash digash nazade kraka parvo ediniq po 20 sled tova drugiq.. prepora4vam ti i nqkakav stqgash krem (vodqt se protiv strii i t.n.) za edin mesec sig she gi mahnesh e zavisi i kolko sa golemi de..s moite cql jivot sam bila v voina..ama sq gi tormozq ve4e 1 mesce i neshty..

PollyPoi
05-15-2008, 15:45
За по-малко от месец трябва да махна паласките давайте някакви савети как но без фитнес и диети само не това :?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
E kvi sa tiq raboti "bez fitnes i dieti" :-D :-D :-D
Nai efikasnoto ne6to s koeto 6te gi mahne6 bez dieta e:
qj purjoli qj hlqb pii gazirani raboti ne hodi sedi samo uvas i spi po cql den
6te vidi6 sled 1 mesec nqma da ima6 palaski :-x

neverfallinlove
05-28-2008, 17:32
Оф вие сте супер малоумни.Ти си само на 16.Не се лишавай тотално от храна.Яж когато ти се яде, и каквото искаш,преди лягане по-малко храна.Приемай разнообразна.. та тя е само на 16 ..не искате ли да гладува,да яде само плодове и зеленчуци (ако може от тея на пазара с химия подправени - за повече здраве!!!!! ) и накрая когато стане по голяма.. организма и да е супер слаб такъв и да се поболява от толкова болести.Ти си във възраст в която имаш нужда от храна и то разнообразна без особено голямо лишаване,защото рискуваш по нататъщното си развитие.Аз бих ти препоръчала повече движение, газирано ако можеш не пий,по-малко шоколад и по-лека храна преди лягане.Никви диети !!!!! уважавай организма и здравето си поне малко.аиде успех миличка.. и да не ти пука,че тука ще ги бухам тея комплексираните.. хаа

sladka_macka123
05-28-2008, 18:54
Оф вие сте супер малоумни.Ти си само на 16.Не се лишавай тотално от храна.Яж когато ти се яде, и каквото искаш,преди лягане по-малко храна.Приемай разнообразна.. та тя е само на 16 ..не искате ли да гладува,да яде само плодове и зеленчуци (ако може от тея на пазара с химия подправени - за повече здраве!!!!! ) и накрая когато стане по голяма.. организма и да е супер слаб такъв и да се поболява от толкова болести.Ти си във възраст в която имаш нужда от храна и то разнообразна без особено голямо лишаване,защото рискуваш по нататъщното си развитие.Аз бих ти препоръчала повече движение, газирано ако можеш не пий,по-малко шоколад и по-лека храна преди лягане.Никви диети !!!!! уважавай организма и здравето си поне малко.аиде успех миличка.. и да не ти пука,че тука ще ги бухам тея комплексираните.. хаа
mn ms mili4ka i az taka mislq

MidnightCreep
05-28-2008, 18:57
Като не щеш диета,изчисли от колко калории на ден имаш нужда и яж всичко умерено,но в тези рамки.При всички положения се движиш поне малко и ще успееш.За в домашни условия-в сайтовете за фитнес тренировки-бол!

JustBecko
05-28-2008, 19:26
NeverFallInLove, си го каза съвсем точно!


Аз сега например на ден бягам 2 обиколки на стадиона (леки) по 400м (за 10-15 мин. работа) с почивки естествено, като се наложи да отида до магазина пак бягам, и уж съм на режима на Дюкан, но не го правя точно, тоест наблягам на белтъчини, но ям и всичко останало, все пак когато имам възможност повечко белтъчини :) (Риба, месо, яйца) Плодове и зеленчуци също няма да ти навредят...Пък като ти се похапне сладичко - хапни си! Не е грях :)

qwerty123
05-29-2008, 20:29
ne pravi nqkvi syper stiktni dieti prosto se hrani zdravoslovno i hodi na fitnes i bez murzel :P ina4e nqma da gi mahne6 skoro

love_to_love_u
06-11-2008, 13:01
Еее миличка и аз искам едно Ферари без пари :razz: Хм ако искаш да махнеш паласките ограничи храната,ходи на фитнес ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,много помга и въртенето на обрач :)