PDA

View Full Version : Сърбеж?плс хелп



lostsoul92
05-03-2008, 09:32
Много съм уплашена от вчера на срамните устни така да се каже или на цялото влагалище некво мно ме сарби и преди малко легнах на леглото с едно огледало и забелязвам че като се напъна малко и някво бело течение започва да тече ама баш белия си цвят и един такъв гаден сарбеж даже понякога стига и до болка ,и просто незнам от какво се е получило тва някои знае ли?

CfEtii
05-03-2008, 09:42
Може би някфа инфекция...иди на лекар

miloto_girl_4e
05-03-2008, 11:08
Може би си си лепнала гъбички..
Понеже ние не сме нито лекари, нито гадатели, по-добре отиди на гинеколог...

Obsession
05-03-2008, 11:20
Сигурно имаш някаква инфекция :( Бягай на лекар!

comics
05-03-2008, 11:27
понеже на вскички ни мнението е еднакво, мисля че ти е време за гинеколог ;)

foreverr
05-03-2008, 11:28
Много съм уплашена от вчера на срамните устни така да се каже или на цялото влагалище некво мно ме сарби и преди малко легнах на леглото с едно огледало и забелязвам че като се напъна малко и някво бело течение започва да тече ама баш белия си цвят и един такъв гаден сарбеж даже понякога стига и до болка ,и просто незнам от какво се е получило тва някои знае ли?На мен ми се беше получило същото и мн се бях изплашила и щях да хода на лекар, но ето какво си измислих сама и го направих-отиваш в банята и си миеш п**ката първо с сапун за тяло-ама хубаво я натъркваш с сапун и после изплакваш хубаво и после я миеш с интимен гел хубаво и хубаво изплакваш.После спираш водата и се обливаш с една купичка чай от пликчетата дето е-не мн толъл за да не се изгориш.И после тоя чай не го миеш и излизаш от банята бършеш се и си обличаш мекички, памучни гащички.На мен тва ми помогна-и аз нз как го измислих ама от тогава нищо и няма и съм си ок :grin:

fiama
05-03-2008, 15:41
В протививес на по-горното мнение ще ти кажа да не си миеш интимните части със обикновен сапун, а камо ли пък обилно... но както и да е. Освен това не се прави отвара от какъв да е чай, а от лайка, но и това не се препоръчва във всички случаи! Единственото, което може да нашравиш е да се измиеш с интимен гел, и ако не мине до утре, да посетисх гинеколог, особено ако сърбежът ти е непоносим. Най-вероятно е инфекция или гъбички.

darla
05-03-2008, 15:58
hahahah,tova be6e mn idioptsko izkazvane da si izmie6 intimnite 4asti OBILNO s obiknoven sapun,ami mila i spored men sa gubi4ki ili infekciq,no ne e ni6to opasno-otiva6 na ginekolog,toi 6te ti izpi6e krem4e i nai-veroqtno nqkakvi sve6ti4ki i vsi4ko 6te e ok :)

foreverr
05-03-2008, 19:04
hahahah,tova be6e mn idioptsko izkazvane da si izmie6 intimnite 4asti OBILNO s obiknoven sapun,ami mila i spored men sa gubi4ki ili infekciq,no ne e ni6to opasno-otiva6 na ginekolog,toi 6te ti izpi6e krem4e i nai-veroqtno nqkakvi sve6ti4ki i vsi4ko 6te e ok :)Да, смешно звучи, но на мен ми помогна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А и не съм се мила с най-обикновен сапун а там на няква марка от аптеката!Ако иска да пробва-ако не пробва тя губи щото според мен ако пробва ще се оправи! :-x

asi_basi
05-03-2008, 19:15
Много съм уплашена от вчера на срамните устни така да се каже или на цялото влагалище некво мно ме сарби и преди малко легнах на леглото с едно огледало и забелязвам че като се напъна малко и някво бело течение започва да тече ама баш белия си цвят и един такъв гаден сарбеж даже понякога стига и до болка ,и просто незнам от какво се е получило тва някои знае ли?На мен ми се беше получило същото и мн се бях изплашила и щях да хода на лекар, но ето какво си измислих сама и го направих-отиваш в банята и си миеш п**ката първо с сапун за тяло-ама хубаво я натъркваш с сапун и после изплакваш хубаво и после я миеш с интимен гел хубаво и хубаво изплакваш.После спираш водата и се обливаш с една купичка чай от пликчетата дето е-не мн толъл за да не се изгориш.И после тоя чай не го миеш и излизаш от банята бършеш се и си обличаш мекички, памучни гащички.На мен тва ми помогна-и аз нз как го измислих ама от тогава нищо и няма и съм си ок :grin:

A kakъв чай по точно? Билков ли?

foreverr
05-04-2008, 10:50
Много съм уплашена от вчера на срамните устни така да се каже или на цялото влагалище некво мно ме сарби и преди малко легнах на леглото с едно огледало и забелязвам че като се напъна малко и някво бело течение започва да тече ама баш белия си цвят и един такъв гаден сарбеж даже понякога стига и до болка ,и просто незнам от какво се е получило тва някои знае ли?На мен ми се беше получило същото и мн се бях изплашила и щях да хода на лекар, но ето какво си измислих сама и го направих-отиваш в банята и си миеш п**ката първо с сапун за тяло-ама хубаво я натъркваш с сапун и после изплакваш хубаво и после я миеш с интимен гел хубаво и хубаво изплакваш.После спираш водата и се обливаш с една купичка чай от пликчетата дето е-не мн толъл за да не се изгориш.И после тоя чай не го миеш и излизаш от банята бършеш се и си обличаш мекички, памучни гащички.На мен тва ми помогна-и аз нз как го измислих ама от тогава нищо и няма и съм си ок :grin:
A kakъв чай по точно? Билков ли?Да, но най-добре е да е с лайка :)

foreverr
05-04-2008, 10:51
Много съм уплашена от вчера на срамните устни така да се каже или на цялото влагалище некво мно ме сарби и преди малко легнах на леглото с едно огледало и забелязвам че като се напъна малко и някво бело течение започва да тече ама баш белия си цвят и един такъв гаден сарбеж даже понякога стига и до болка ,и просто незнам от какво се е получило тва някои знае ли?А момиче пуснала си още 2 теми за твоите гъбички :-x Прекаляваш питай тук- не пускай по 100 теми!