PDA

View Full Version : Объркана работа



princess_sheherezada
05-03-2008, 09:55
С приятеля ми с който сме от повече от месец...преди две седмици се бяхме скарали и то доста сериозно.Не казвам че нямам и аз вина за това...но често разправиите ни възникват заради начина му на изразяване...и то най-вече в скайп.Имало е моменти в които съм се чудела какво иска да ми каже...и стоя и гледам изречението 5 мин.Казах му на няколко пъти...че заради начина му на писане и то две думи на ред...нищо не мога да схвана, но все едно казах на стената :) От постоянните недоразумения...възникват спорове...които определено ми идват в повече.Снощи пак се получи същото...аз се ядосах и излязох от скайпа...Когато искам нещо да му разкажа или споделя...все чувам от него...че не разбирал от това...че той имал работа в момента.Вече започнах да се притеснявам от това какво ще кажа и как ще го приеме той...Когато му казах че той се е променил...че не е този който познавах...той отговори " Може...ти си по чувствителна...и по го усещаш" ?!??!?!? Объркано ми е ..и незнам какво да правя...Днес си помислих...дали да не спра да го търся за известно време...Може би когато ме няма ...поне малко ще се осъзнае...Но кой знае...

MoonAngel
05-03-2008, 10:00
А защо не си говорите на живо? А се мъчите в чата!

evelinka1122
05-03-2008, 10:00
абе не си говорете по скайп, мн е тъпо... излизайте и тогава говорете за проблемите си и т.н. ...

пЛюш!нкаАа~
05-03-2008, 10:08
абе не си говорете по скайп, мн е тъпо... излизайте и тогава говорете за проблемите си и т.н. ... +1 на живо ще се чувсташ по-сигурна..така по скайпа..пфф.. от къде ще си сигурна дали наистина има работа и т.н..решете си проблемите на живо,заедно...

princess_sheherezada
05-03-2008, 10:11
Въпроса е там че той по цял ден е на работа...и скайпа ни е средството за общуване когато работи

CfEtii
05-03-2008, 10:14
Защо не му го кажеш в очите,а трябва всичко да става през скайпа?

MiMcHeToOo
05-03-2008, 10:33
Въпроса е там че той по цял ден е на работа...и скайпа ни е средството за общуване когато работи

Е все се виждате понякога де... Тогава поговори с него.

Obsession
05-03-2008, 11:34
Тъпо е да общувате само виртуално, все някога би трябвало да се видите, тогава му кажи всичко, което те тревожи, не можеш вечно да го пазиш в себе си.

w0sh
05-03-2008, 11:36
Скайп е велико нещо... ако продължаваме в този дух еволюцията ще ни доведе до момент, когато имаме 7 пръста и нямаме език.

GameMaster
05-03-2008, 12:18
Blokni go da mu doide akyla :D .........

fuck_me_pls
05-03-2008, 12:49
недейте по скайп!

FiRe_LaDy
05-03-2008, 13:17
И аз съм на мнението на другите,че трябва да говорите на живо ....