PDA

View Full Version : голям проблем



sky^fly
05-03-2008, 11:57
Здравейте,
имам голям проблем, от който много ме боли.
Ходихме две години. Обичам я истински. Винаги като сме имали конфликти аз съм оправял нещата. Последният път реших просто да чакам тя да действа и да видя какво ще стане и се получи така, че сега сме разделени почти месец.
Тя просто не искаше да се бори за връзката ни, казваше яе не е сигурна че иска сериозна връзка.
Опитвам се да излизам с други, да я забравя, но не мога.
Първата любов си е първа любов.
Какво да правя, хора?
Посъветвайте ме!

w0sh
05-03-2008, 12:00
Мастурбирай докато ти мине.

nejnaDROGA
05-03-2008, 12:07
Дай й малко време и почивка :) Ако няма някаква сериозна причина да скъсате значи всичко е ОК :) Ще си почине малко,ще започнеш да й липсваш и пак ще се върне при теб :)

sky^fly
05-03-2008, 12:11
Дай й малко време и почивка :) Ако няма някаква сериозна причина да скъсате значи всичко е ОК :) Ще си почине малко,ще започнеш да й липсваш и пак ще се върне при теб :)

Един месец не е малко време, пък и каква ми е гаранцията, че докато сме разделени тя няма да прави секс, с който си реши и като и втръсне да се върне при мен, после пак да ме остави, "за да си почине" и така в един порочен кръг??

w0sh
05-03-2008, 12:12
Дай й малко време и почивка :) Ако няма някаква сериозна причина да скъсате значи всичко е ОК :) Ще си почине малко,ще започнеш да й липсваш и пак ще се върне при теб :)

Един месец не е малко време, пък и каква ми е гаранцията, че доато сме арзделени тя няма да прави секс с който си реши и като и втръсне да се вуърне при мен, после пак да ме остави "за да си почине" и така в един порочен кръг??
В живота няма гаранции.

GameMaster
05-03-2008, 12:12
Pritisni q nqkade i i pokaji che drug kato tebe nqma :-D Bazikam se.S vremeto vsichko shte se opravi....Ako li ne napravi neshto da se syberete pak! Uspeh ;-)

i love you
05-03-2008, 12:12
Еми може би е загубила интерес към теб...може да си е харесала друг.Ако толкова много я обичаш обади и се,поговорете,питай я дали може да се съберете отново..това е единствения начин да разбереш...иначе ще те измъчва постоянно тази мисъл,затова действай,ако нищо не стане,ще я забравиш спокойно,всичко се преживява,ще откриеш щастието с някое друго момиче... пожелавам успех!!! :)

nejnaDROGA
05-03-2008, 12:22
Дай й малко време и почивка :) Ако няма някаква сериозна причина да скъсате значи всичко е ОК :) Ще си почине малко,ще започнеш да й липсваш и пак ще се върне при теб :)

Един месец не е малко време, пък и каква ми е гаранцията, че доато сме арзделени тя няма да прави секс с който си реши и като и втръсне да се вуърне при мен, после пак да ме остави "за да си почине" и така в един порочен кръг??
Малеее ако наистина толкова лесно би се пуснала на някой :razz: представям си каква ви е била връзката :razz:
Освен това едва ли би правила секс,с когото си поиска и после да се върне при теб :) Ако реши да прави нещо такова значе й дреме на ... за теб :) Но все пак ти си знаеш най-добре :) А и поиска съвет аз ти го дадох щом не ти харесва .... :)

fuck_me_pls
05-03-2008, 12:25
Абе за тея неща траа време...!!!!!!!!

sky^fly
05-03-2008, 12:29
Дай й малко време и почивка :) Ако няма някаква сериозна причина да скъсате значи всичко е ОК :) Ще си почине малко,ще започнеш да й липсваш и пак ще се върне при теб :)

Един месец не е малко време, пък и каква ми е гаранцията, че доато сме арзделени тя няма да прави секс с който си реши и като и втръсне да се вуърне при мен, после пак да ме остави "за да си почине" и така в един порочен кръг??
Малеее ако наистина толкова лесно би се пуснала на някой :razz: представям си каква ви е била връзката :razz:
Освен това едва ли би правила секс,с когото си поиска и после да се върне при теб :) Ако реши да прави нещо такова значе й дреме на ... за теб :) Но все пак ти си знаеш най-добре :) А и поиска съвет аз ти го дадох щом не ти харесва .... :)

Харесва ми. Даже е супер съвета. Просто я познавам и не я виждам тч след време да се върне при мен. ВИнаги е била пасивна във връзката и ми е трудно да повярвам, че ще се върне при мен.
Аз отново да правя поредните първи краяки също не е работа.
А за това дали би се пуснала лесно- тя е много красиво момиче и много момчета искат да са с нея, така че няма да се пусне лесно, но няма и да стои вързана.


Абе за тея неща траа време...!!!!!!!!

Какво искаш да кажеш?

cinderella_gugutka
05-03-2008, 12:46
еми опитай се да си я върнеш-ако не стане просто излизай по 4есто,срещаи се с др моми4ета...и незн,аз все още не съм забравила 1-та си любов и не мога да ти дам съвет как да се справиш с това :cry:

fuck_me_pls
05-03-2008, 12:48
искам да кажа,че ще я забравиш след известно време

sky^fly
05-03-2008, 17:13
искам да кажа,че ще я забравиш след известно време

Това, което казваш звучи логично, но сякаш с всеки изминал ден ми става все по-трудно.
И проблемът не е, че няма други момичета около мен- даже обратното- сякаш това са чакали.
Просто никоя не е като моята истинска любов.
А ако аз направя първата стъпка да се върна при нея нищо няма да се промени. Пак ще имаме същите проблеми и тя няма да иска да ги оправя защото аз съм слабия и винаги ще се връщам при нея каквото и да сгафи.
Тей че и съветите да и се обадя май не са подходящи в случая.

gPa3HuTeJl
05-03-2008, 17:15
Мастурбирай докато ти мине.

Не си забавен в1в всеки случай..

NeLLy_BaBy
05-03-2008, 17:40
разбирам те много добре.особено , ако сте ходили две години,което хич не малко. не мога да ти дам конкретен съвет, защото знам че в такива случаи малко неща биха ти помогнали. Може би ако се захаванеш с нещо, кото обичаш да правиш -спорт, да излизаш с приятели или нещо такова. Пожелавам ти искрено да имаш сила да я забравиш и да се срещнеш друго момиче, което да ти даде това,което искаш.
Първата любов никога не се забравя,но тя е началото. Запази хубавите спомени продулжавай напред! :) Успех!

Kassu
05-03-2008, 17:51
Мастурбирай докато ти мине.

:razz: :razz:

ANTIHUMAN
05-03-2008, 20:12
искам да кажа,че ще я забравиш след известно време

Това, което казваш звучи логично, но сякаш с всеки изминал ден ми става все по-трудно.
И проблемът не е, че няма други момичета около мен- даже обратното- сякаш това са чакали.
Просто никоя не е като моята истинска любов.
А ако аз направя първата стъпка да се върна при нея нищо няма да се промени. Пак ще имаме същите проблеми и тя няма да иска да ги оправя защото аз съм слабия и винаги ще се връщам при нея каквото и да сгафи.
Тей че и съветите да и се обадя май не са подходящи в случая.


Не мислиш ли ,че щом не иска да ги оправя (проблемите) е искала да скъсате?Виж всеки се бори за човека до себе си.В една връзка ЗАДЪЛЖИТЕНО трябва да има компромиси от двете страни , в тази връзка е само от твоята страна.Това за времето е вярно ,но проблема е ,че няма време!То тече ,а ти ще се бориш за нея ли още?Не пропилявай напразно годините и оставащото ти време от този момент от живота ти ,а именно ,,ученическите години''. (За мен те започват от 11 години до 22 години) Незнам какво да те посъветвам ,но според мен я забрави!
П.П. Желая ти успех!