PDA

View Full Version : POMOGNETE



bany_land
05-03-2008, 13:42
priqtelq mi e abitorient i iskam da mu vzema prekrasen podarak MOLQ VI pomognete mi daite predlojeniq :S ujasno se pritesnqvam ne obi4a srebro nito pllu6eni igra4ki nito suveniri AMI SEGA ???

cinderella_gugutka
05-03-2008, 13:51
може да му подариш албум с ваши снимки и спомен4ета :) незн

fuck_me_pls
05-03-2008, 13:56
еДин ДиВ СеКс.. :D

MagnetiC
05-03-2008, 13:57
Според мен може да му подариш албум, но в него да подредиш снимките в хронологичен ред..например негови като бебе, в училище и прочие...за да е още по- интересно може сама да се опиташ да направиш албума..и вътре освен снимки да прикрепиш копия от грамоти или оценки (ако е бил добър ученик) и чак после като дойде време прикрепяш и ваши снимки и оставяш накрая празни места за новите снимки който ще направите :) може да напишеш : бъдещето зависи от нас или нещо такова :)

bany_land
05-03-2008, 14:03
tazi ideq mi se struva super mnogo blagodarq za tva s album4eto a za diviq sex toi si go polu4ava ;) drugi ideiki??? toi zaslujava o6te pove4e :)

jugulator
05-03-2008, 14:04
еДин ДиВ СеКс.. :D :smt026

ioancheto
05-03-2008, 14:07
Според мен може да му подариш албум, но в него да подредиш снимките в хронологичен ред..например негови като бебе, в училище и прочие...за да е още по- интересно може сама да се опиташ да направиш албума..и вътре освен снимки да прикрепиш копия от грамоти или оценки (ако е бил добър ученик) и чак после като дойде време прикрепяш и ваши снимки и оставяш накрая празни места за новите снимки който ще направите :) може да напишеш : бъдещето зависи от нас или нещо такова :)

+1 mn hubava ideika :) :-P

valentinka_1990
05-03-2008, 14:38
Една моя приятелка за бала на гаджето си нае стая в SPA хотел в техния град за 2 дни.Не излезе много скъпо,като се има в предвид колко екстри има,ще има и романтична вечеря.Става въпрос за дните точно преди бала + процедури за момчето.Тя знаеше,че ако зависи от него само ще се облече и ще тръгне за бала и за това се погрижи за него.
Само че има проблем,в твоя град може и да няма такъв хотел,просто давам идея :)

BlueFace
05-03-2008, 20:23
еДин ДиВ СеКс.. :D
Или Вибратор -бобърче :D :D :D