PDA

View Full Version : Поддържаме привидно приятелски отношения..



jonatha
05-03-2008, 15:08
След 5 месечна връзка с приятелката ми тя скъса с мен, но забелязвам ,че ме търси от време на време в скайп, пишем си ,аз я търся....поддържаме привидно интересни приятелски отношения. Аз разбирасе искам отново да съм с нея (но не на този етап от живота ми,а след време) и се чудя дали едно такова поддържане на приятелски отношения с бившата ми приятелка, може отново да прерастне в нещо повече, любов. Тя е печена, аз много добре знам, Но и тя знае ,че аз съм голем пич. Просто обстоятелствата поради ,които скъсахме бяха по ред други причини, които не ме засягат пряко, няма значение. Просто исках да се допитам до мнението на всички ви тук. :)

пЛюш!нкаАа~
05-03-2008, 15:22
След 5 месечна връзка с приятелката ми тя скъса с мен, но забелязвам ,че ме търси от време на време в скайп, пишем си ,аз я търся....поддържаме привидно интересни приятелски отношения. Аз разбирасе искам отново да съм с нея (но не на този етап от живота ми,а след време) и се чудя дали едно такова поддържане на приятелски отношения с бившата ми приятелка, може отново да прерастне в нещо повече, любов. Тя е печена, аз много добре знам, Но и тя знае ,че аз съм голем пич. Просто обстоятелствата поради ,които скъсахме бяха по ред други причини, които не ме засягат пряко, няма значение. Просто исках да се допитам до мнението на всички ви тук. :)Ако наистина искаш да се съберете..защо най-добре не повдигнеш този въпрос в нейно присъствие?Говорете на право..няма кво да го извърташ.Кажи и ,че искаш отново да си с нея и,че много си я обичаш..ии някви тем подобни..ддз - а и ако и тя ти отвърне със същото,защо да не си дадете 2ри шанс..мисля,че вие двамата най-добре знаете как стоят нещата между вас..така че успех.. :)

jonatha
05-03-2008, 16:17
Щото нещата стоят по малко по-различен начин. А и смятам ,че като тя е скъсала с мен е имало защо, и аз разбрах в последствие какво ми е липсвало за да я карам да се чувства на седмото небе. Нямах необходимото поведение и умения, липсваха ми много работи ,от които тя се нуждаеше. Както и да е ,повече се радвам ,че ми се случи това, защото научих много неща, които ще са ми полезни в бъдеще. Израснах с една дума много след тази връзка. Не искам да говоря с нея, тва при мен не върши работа...само ще оплескам нещата и ще я отблъсна повече. Неможем да бъдем заедно и поради ред други причини, тя заминава да учи в София, и да се съберем каква връзка ще имаме? Никва...
Въпреки това, момичето е най-страхотното, което съм срещал някога, много неща, които търся в човека ги намирам в нея, просто е невероятна и предпочитам да си останем добри познати поне известно време, след което да пробвам пак с нея, сигурен съм почти ,че ще си паснеме и то страхотно! :grin: Просто трябва време,разбирайте ме както искате.. :)

xercu
05-03-2008, 16:35
Страхотен план !!! 8-)

tvoqta__me4ta
05-03-2008, 16:42
za6to da ne ako produljavate i zanapred da se "obi4ate" po tozi na4in ne vijdam ni6to lo6o :oops:

gPa3HuTeJl
05-03-2008, 16:43
Е к'во... плана си го бива... прод1лжавай да подд1ржаш такива отношения с нея, п1к кои знае... може и да стане пак нещо..

jonatha
05-03-2008, 20:56
Какъв план ,какви пет лева.. нямам никъв план или стратегия кви са тия глупости :o

Просто обстоятелствата са такива ,че аз заминавам в чужбина 2 месеца, после се връщам тя заминава да учи в София, на всичкото от горе не е в моя град (а съседен), няма смисъл от продължението на една такава връзка....

Все пак си правя някви далечни планове, някой ден да сме на едно заедно и да се захвана отново с нея ,защото е невероятен човек. (ако я не забравя до тогава.... ) исках просто съвет кое е по-добре, да поддържам приятелски отношения с нея..или да не я търся въобще.?