PDA

View Full Version : Имам едно главоболие



Margy
05-03-2008, 17:20
От 1 седмица имам едно главоболие и вече ме притеснява. Не е продължителна- появява се за малко и след това изчезва, но това става в продължение на 1 седмица! Какво да направя?
П.П. Налиииии не е нещо сериозно? Няма опасност да е тумор или нещо от сорта, нали?

tigity
05-03-2008, 18:12
otidi da te pregleda lekur zashtoto moje si4ku da e,nedei da gultash hap4eta protif bolki moje da e neshty seriozno :s :s :s

sladka_izmama
05-03-2008, 18:28
moje da imash problemi s o4ite ,no naistina idi na lekar!!!

Margy
05-03-2008, 18:32
Еми ходих на очен лекар, добре са ми очите. Последния ред го виждах на табелката. И тя ме насочи към невролога, а той чак в Сряда ще бъде на работа. Ох много се тревожа. :(

LipSoFAnAnGel
05-03-2008, 18:39
да не би да ти идва, защото на мен 1 седмица преди да ми дойде започва да ме боли понякога главата

Margy
05-03-2008, 18:42
]да не би да ти идва, защото на мен 1 седмица преди да ми дойде започва да ме боли понякога главата

Еми не знам. Май преди 3 седмици ми дойде и скоро ще ми дойде. Мен много рядко ме боли глава преди да ми дойде.

sykrovishteto
05-04-2008, 12:37
А може и да имаш някаква алергия!Аз също имах такъва проблем,ходих не очен,на невролог,на уши нос гърло и т.н. но не ми откриха нищо(това се слу4и края на април).И ето една година след това отново края на април започна същото главоболие,пак ходих на лекар и ми остановиха някаква алергия!Така че може и да не е толкова сериозно!Успех :)

WannaBe
05-04-2008, 13:27
Провери си лимфните възли дали са уголемени

Margy
05-04-2008, 15:12
Мерси много за отговорите.
zlatence, само веднъж бях в болница, защото цялата бях в обриви, но тъй и не успяха да установят от какво са се получили. Не мисля, че имам алергии, но дано това да е причината. Всеки ден си мисля, че нещо сериозно ми има. Утре ще дойде мигът на истината. Невролог ще ме прегледа пък дано не намери нещо сериозно, че тогава вече няма да съм жива. :smt044

peshkata-velik
05-04-2008, 15:38
А Носът как ти е ? Защото при синузит има такова главоболие.

Water_lili
05-04-2008, 16:07
абе не знам дали е сериозно ,но аз лично поне от 5 години имам почти всекидневно главоболи и още съм жива, при това и здрава според лекарите ми :? тъй че споко

Margy
05-04-2008, 16:17
А Носът как ти е ? Защото при синузит има такова главоболие.
Върнете се в началото

Еми обикновено сутринта ми е запушен, но след това си е нормален. Всеки ден само едната ноздра ми е запушена, но мога леко да дишам с нея (от много време ми е така)


абе не знам дали е сериозно ,но аз лично поне от 5 години имам почти всекидневно главоболи и още съм жива, при това и здрава според лекарите ми тъй че споко

:shock: 5 години всекидневно главоболие?? Ужас. Ама нали твоето главоболие е леко? Че и моето е такова и затова се чудя от какво ми се е появило. Аз много рядко имам главоболия.