PDA

View Full Version : Какво да правя?..Хелп!!



lipsvashh_mi
05-03-2008, 18:18
Хей,здравейте хора :) Мина доста време от последният път,когато ви исках съвети ии ето,че пак опирам до помощта ви така,че ако не ви мързи да прочетете творбата ми и да дадете някое и друго съветче ще съм ви безкрайно признателна :-|
Такам...значи казусът при мен е следният...
9ти клас съм и в съседният клас има едно наистина симпатично момче,с което всеки ден пътуваме заедно към училище..Познавам го лично покрай една приятелка,която наистина е срез най-отворените в запознанствата ии така се стекоха нещата,че се запознахме един ден..От тогава като се видим адски рядко си говорим, многоо рядко наистина..Понякога останалите ми приятелки ми се чудят на акъла,когато не го заговарям ,а само на погледи караме..Примерно пътуваме и аз с мойта компания сме през няколко места от него..Ние сме към10-15 човека,а той е сам с един-двама приятели и всеки си се занимава с неговите хора...Та все се усещам,че ме гледа,дори 1 път докато пътувахме,той седеше на седалката зад мен и една фр ми вика ''запознай се с това момче..гледа те от 1 час вече все назад се обръща"-и аз нали обаче нищо не направих понеже не ми се занимаше някак...
След няколко дни на прибиране пак ние така пътуваме в един рейс и тоя път аз изобщо не го бях залязала ддокато просто не се преместих малко и не го видях.Наистина изглеждаше супер тогава и аз така малко се заблях да го наблюдавам..към5 минутки ама той забеляза и като слизаше ми се разхили някакъв до уши и аз се смотах... :lol: Много съм зле и аз ама.. :oops: После го виждах няколко пъти в дс и всеки път той ми се усмихваше,аз пък грабвах приятелките си с мен и дим да ме няма...Все си се чудя... :?
От друга старана точно в момента си амам взаимоотношения с едно друго приятелче така да се каже..То севодиме приятели ама той нещо не се държи много по приятелски..Смисъл все ми повтаря колко съм хубава,показва ми по всякакви начини,че съм му повече он приятелка,всеки ден ми пише в скайп,като се видим се усмихва до уши и идва да си говориме ...Случайно ако спомена,че някое момче е сладко веднага започва да се ядосва и да ми казва колко бил зле тоя и такива ми неща :oops: ...аз от своя страна го възприемам повече като приятел,човек с който мога да си споделям... :?
Тааа това е то..не знам какво да правя нито с първото момче,нито с приятеля ми....Честно да кажа и аз не знам какво искам..Ето признах си го :lol: ..Нещо и двамата нажежават обстановката и освен това незнам доколко ми е до момчета в момента,понеже си имам други проблеми на главата и съм се видяла в чудо...
Благодаря ви още 1път ако сте прочели темата или поне сте си направили труда да я отворите..Ще чакам съвети :)

shanty_loop
05-03-2008, 18:25
Еми какво да ти кажа? :? Реши ти самата до какво ти е в този момента ,дали искаш да имаш връзка или не, и след това вече си помисли хубаво с кой искаш да тръгнеш . :) А и мисля ,че няма нищо лошо да си говоркате с момчето... :P

valentinka_1990
05-03-2008, 18:48
Ти сама трябва да решиш кой повече харесваш,но съдейки по начина по, по който говориш и за двамата,мисля,че повече харесваш първият.

VilleBaby
05-03-2008, 18:50
апф и аз съм същата шматка като тебе :D :-D миии гледай да се сближиш повече към онова...първото момче :D нали имате обща приятелка , това е супер :) излезте някой път така или тримата или повечко хорица иии ако те харесва може нещо да се зарибявате :D ааа този твоя приятел , сигурно те харесва , ноо щом го чувстваш като приятелче , нека си остане така , да не развалите нещата :)

vesinka91
05-03-2008, 19:02
Znachi kato zanachalo si izqsni kakvo izpitvash k1m pyrvoto mom4e i ako go haresvash mu go kaji moje p1k da se polu4i :) a za vtoroto ako naistina smqtash 4e moje da ti e samo fr (zashtoto po dumite ti si li4i 4e si pada po teb)prosto mu go kaji :)

krisi_bep
05-03-2008, 19:05
Ем,да,ти сама си каза,че не знаеш какво искаш.За първото момче няма какво да се притесняваш,не общувате често,той сигурно няма големи очаквания,но виж за второто,може да му кажеш,че точно сега няма да стане нищо,ако си го решила.Явно наистина проявява силен интерес към теб и по-добре да се спре от началото,че да не хлътне много и да му е трудно.Но пък ако ти,решиш нещо,мисля,че ще имаш шанс и с двете момчета,поне така излиза от това,което прочетох.

lipsvashh_mi
05-03-2008, 19:13
:? просто имам малко проблеми в нас иии в момента ги разрешавам..От друга страна все си мисля,че ако имам човек до себе си всичко ще е по-лесно и ще имам оше 1 опора..но знам ли....Що се отнася до тва приятелчето аз съм му показала,че държа на него само като на приятел ама май той си втълпява някакви неща едва ли не,че може да се получи нещо....а аз не съм му давала никакви знаци,или напразни надежди..Ако пък му го кажа в прав текст директно може да го нараня,а е много свестен и не искам така да се получи... :?
Благодаря за всички коментарчета до момента

krisi_bep
05-03-2008, 19:17
:? просто имам малко проблеми в нас иии в момента ги разрешавам..От друга страна все си мисля,че ако имам човек до себе си всичко ще е по-лесно и ще имам оше 1 опора..но знам ли....Що се отнася до тва приятелчето аз съм му показала,че държа на него само като на приятел ама май той си втълпява някакви неща едва ли не,че може да се получи нещо....а аз не съм му давала никакви знаци,или напразни надежди..Ако пък му го кажа в прав текст директно може да го нараня,а е много свестен и не искам така да се получи... :?
Благодаря за всички коментарчета до моментаПросто му го обясни по начина,по който написа и този пост ;) Ако виждаш,че почва да отива надалеч :)

Crafter
05-03-2008, 19:19
Само внимавай някой да не започне да си играе с теб така, както ти си играеш с този твой приятел. Може пък и да боли...
Иначе ме отвръщаваш. Какво друго да ти кажа.

"Ми... не знам к'во искам. Ке-ке... :)"

lipsvashh_mi
05-03-2008, 19:23
Само внимавай някой да не започне да си играе с теб така, както ти си играеш с този твой приятел. Може пък и да боли...
Иначе ме отвръщаваш. Какво друго да ти кажа.

"Ми... не знам к'во искам. Ке-ке... :)"
Изобщо не си играя с него...Ако си играех нямаше да ми пука дали ще го боли или не...и щях да правя каквото си искам...Положението обаче не е такова и нямаш право да ме съдиш без ти самият да си намесен в отношенията ни по някакъв начин....Предполагам ,че ти самият си бил в такова положение и те боли като си спомняш,но не съм ти аз виновна в случая :?

elmosGirl8
05-03-2008, 19:25
Ти сама трябва да решиш кой повече харесваш,но съдейки по начина по, по който говориш и за двамата,мисля,че повече харесваш първият.
и аз тка мисля.. действай с първото момчре :-)

Crafter
05-03-2008, 19:27
Само внимавай някой да не започне да си играе с теб така, както ти си играеш с този твой приятел. Може пък и да боли...
Иначе ме отвръщаваш. Какво друго да ти кажа.

"Ми... не знам к'во искам. Ке-ке... :)"
Изобщо не си играя с него...Ако си играех нямаше да ми пука дали ще го боли или не...и щях да правя каквото си искам...Положението обаче не е такова и нямаш право да ме съдиш без ти самият да си намесен в отношенията ни по някакъв начин....Предполагам ,че ти самият си бил в такова положение и те боли като си спомняш,но не съм ти аз виновна в случая :?

За разлика от твоята жертва, аз никога не съм ставал роб на жена и не възнамерявам да бъда. Ако си човешко същество (ама нали пък си жена...) му кажи, че няма шанс и го остави, вместо да си имаш "нещо-като-приятел".

Поздрави

lipsvashh_mi
05-03-2008, 19:37
Само внимавай някой да не започне да си играе с теб така, както ти си играеш с този твой приятел. Може пък и да боли...
Иначе ме отвръщаваш. Какво друго да ти кажа.

"Ми... не знам к'во искам. Ке-ке... :)"
Изобщо не си играя с него...Ако си играех нямаше да ми пука дали ще го боли или не...и щях да правя каквото си искам...Положението обаче не е такова и нямаш право да ме съдиш без ти самият да си намесен в отношенията ни по някакъв начин....Предполагам ,че ти самият си бил в такова положение и те боли като си спомняш,но не съм ти аз виновна в случая :?

За разлика от твоята жертва, аз никога не съм ставал роб на жена и не възнамерявам да бъда. Ако си човешко същество (ама нали пък си жена...) му кажи, че няма шанс и го остави, вместо да си имаш "нещо-като-приятел".

Поздрави

Добре..мерси все пак за съвета.. :)

Valhala
05-04-2008, 00:38
Прати ги двамката някъде на закрито да се разберат :D А сега сериозно:Ако наистина харесваш въпросното момче,а към приятеля ти нямаш чувства отговора е лесен-запознаваш се с момчето,отрязваш приятеля ти и всичко е тип-топ :) (е освен това че ако разкараш приятеля ти може да ти се разсърди,но то си зависи и от това как точно ще го направиш)Да кажеш после какво си направила :smt023

sexy_eJlz
05-04-2008, 00:45
Оправи си първо другите неща и после се занимавай с тях ... на мен така даскалото ми западна заради едно момче а сега той си има риятелка а мен напълно ме забрави ... така че си оправи първо другите проблеми ... :-P

AceOfSpades
05-04-2008, 06:51
Ми ако имаш чувства към първия все пак се познавате покани го на кафе а-у виж как ще се държи и прецени дали да му признаеш чувствата. Но съдейки по това как се заглеждал и т.н. смятам че си има симпатии най-малкото. Така че може да си излееш душата пред него :-D. Иначе най-добрия вариянт, който се сещам да отрежеш приятеля си без да го нараниш (е то не може без ваобще, обаче така ще е най-малко) да му кажеш за това момче сякаш не си забелязала някакви признаци, че той (приятеля ти) те харесва. Кажи му колко се надяваш да трагнеш с първия и ако видиш че приятелят ти се натъжи го попитай има ли нещо и ако ти признае му кажи, че ти е симпатичен, но просто не искаш да си разваляте отношенията ако тръгнете. Самоче внимавай да не се окаже, че си поредната "бройка" на първия и след седмица - две да те зареже, а пък с приятеля ти да ти е било много по-добре. Защото той си личи, че държи на теб ... а и после може да осъзнаеш, че и ти имаш чувства към него и да е късно. За това обмисли хубаво с кой искаш да си и действай ;). Успех!

mese4ka
05-04-2008, 08:50
ако в момента не ти е до момчета по-добре въобще не се занимавай няма смисъл да ги въртиш който и да е било от двамата :) иначе щом второто момче го харесваш само като приятел няма смисъл .... после ако не се получи нали знаеш че никога няма да бъде същото :)

MagnetiC
05-04-2008, 10:18
според мен трябва да опознаеш момчето от другия клас и да прецениш кой от двамата ти допада повече, но мисля че понякога съдбата си изиграва мн лоша шега и също както по филмите може да тръгнеш с този от др клас и да загубиш приятелят, който иска да сте повече...после да скъсаш с онзи от др клас, и да искаш приятелят, който вече си изгубила..та затва бъди мн мн внимателна опознай ги хубаво и прецени с кой ще се чувстваш по-добре...
има и др вариант, тръгваш с приятеля..ако не си паснете късате и той вижда, че не се получава като нещо повече затова оставате фрс а ти тръгваш с този от съседния клас :)

lor4eto93
05-04-2008, 10:36
ta ti me znae6 4e ne sam mnogo po savetite to po skoro na men nqkoi da mi dava no se sbliji s mom4eto ot ot avtobusa i 6tom imate ob6ti priqteli tova e super :-D a i toq drugiq mu kaji da varvi po dqvolite xax i tra da se vidime mnogo 4eluvki :-) :-) :-) gori ....

lor4eto93
05-04-2008, 10:40
според мен трябва да опознаеш момчето от другия клас и да прецениш кой от двамата ти допада повече, но мисля че понякога съдбата си изиграва мн лоша шега и също както по филмите може да тръгнеш с този от др клас и да загубиш приятелят, който иска да сте повече...после да скъсаш с онзи от др клас, и да искаш приятелят, който вече си изгубила..та затва бъди мн мн внимателна опознай ги хубаво и прецени с кой ще се чувстваш по-добре...
има и др вариант, тръгваш с приятеля..ако не си паснете късате и той вижда, че не се получава като нещо повече затова оставате фрс а ти тръгваш с този от съседния клас
da i taka stava ama parvo pomisli koi ti haresva pove4e ... :-D :-D :-D