PDA

View Full Version : Епилиране на обръснати крака



deedee_laboratory
05-03-2008, 18:40
Здравейте : ) .. Имам един проблем ... лятото един ден трябваше да ходя на плаж и имах малки косъмчета, които все пак се забелязваха по краката и мислех на следващия ден да ги махна преди плажа с епилатор. Но на сутринта нямаше ток и трябваше да ги избръсна.. после пак ги избръснах, и си продължих, щото просто ставаше по-лесно. Пробвах после с епилатор, обаче само малка част от космите махнах щото мн болеше... тааа, сега вече не искам да ги бръсна, щото след бръсненето некво ме болят краката, и се получават некви гадни рани .. Дали ако си купя от лентичките за кола маска ще успея да ги махна тия косми, или не? Щото за кола маска при козметик трябва да чакам да пораснат, а ще заприличам на.... :(

valentinka_1990
05-03-2008, 18:51
Би трябвало да се махнат,но пак ще трябва да изчакаш малко да пораснат.
Когато ги епилираш,след като си ги бръснала,те боли защото от бръсненето самите косъмчета стават по-твърди.

deedee_laboratory
05-03-2008, 18:55
Дааа, отвратително е.... :(

krisi_bep
05-03-2008, 18:56
Разбира се,че ще се махнат :) Дърпай смело ;) Само трябва да са малко по-дългички,но не много,все пак трябва да ги хване.да не са съвсем незабележими,а само да се усещат на допир,това имам предвид ;)

~Munika
05-03-2008, 21:16
Невярвам да се махнат,пак пак трябва да пораснат доста.... :(

barbie_94
05-03-2008, 21:33
Невярвам да се махнат,пак пак трябва да пораснат доста.... :(
+1

varnen4e
05-04-2008, 06:28
Я кажете колко струва долу горе кола маската (дето е на лентички) за крака, но да е качествена, не да се омажя цялата и да се озоря много... че и аз мисля да пробвам. Плаче ми се вече от тази самобръзначка.
Ииии мислите ли, че ако започна да ги махам с кола маска ще свикна и след това ще мога да си ги махам спокойно с епилатор?

indecent
05-04-2008, 06:48
edin syvet- samo ne si vzimai lenti4ki na veet

peteto89
05-04-2008, 07:44
otidi na kozmetik po dobre da vqrno 6te gi pusne6 malko po dalgi no si zaslujava

varnen4e
05-04-2008, 08:08
Какви са цените при козметик? И колко време долу- горе отнема?

krisi_bep
05-04-2008, 15:11
varnen4e,вземи си на strep ;) Те са наистина хубави и ще ти свършат работа.Епилатор може да започнеш да използваш още сега,но си боли,вярно е.И от колата,и от епилатора косъмчетата отъняват,даже някои изчезват напълно,но малка част,не се надявай след 3-4 път да не изл никога :) На козметик за цели крака мисля,че са някъде към 20-25-30,не съм мн сигурна.Ще държи една седмица и половина някъде безупречно,но после леко полеко излизат малки,тогава може да започнеш да ги махаш с епилатора ;)

~Munika
05-04-2008, 15:18
Значи дам боли ако си се бръснала и сега почваш с кола маска,но се свиква и на 2рата-3тата процедура вече не усещаш нищо и ефекта е мн по дълготраен.Ако мислите да почвате с кола маска по добре от сега,защото поне е пролет и можете да си позволите да сте космясали малко :D За в домашни условия само с на Джанкар кола маската(която и да е) може да направите нещо,др не вършат мн работа.При козметик най-добре взимат по 25/35лева зависи къде отидете. :-D

peteto89
05-04-2008, 15:20
mi pri vseki kozmetike razli4no no ne e po malki ot 10lv

~Munika
05-04-2008, 15:32
mi pri vseki kozmetike razli4no no ne e po malki ot 10lv
то дори е към 10лв на крак само....

krisi_bep
05-04-2008, 15:51
Значи дам боли ако си се бръснала и сега почваш с кола маска,но се свиква и на 2рата-3тата процедура вече не усещаш нищо и ефекта е мн по дълготраен.Ако мислите да почвате с кола маска по добре от сега,защото поне е пролет и можете да си позволите да сте космясали малко :D За в домашни условия само с на Джанкар кола маската(която и да е) може да направите нещо,др не вършат мн работа.При козметик най-добре взимат по 25/35лева зависи къде отидете. :-DСамо аз ли не успях да направя нищо с тази Джанкар?За мен си е ужасна,не знам и с топлата и със студената нищо,ама нищо не се получи...

barbie_94
05-04-2008, 16:02
Разбира се,че ще се махнат :) Дърпай смело ;) Само трябва да са малко по-дългички,но не много,все пак трябва да ги хване.да не са съвсем незабележими,а само да се усещат на допир,това имам предвид ;)
+ 1