PDA

View Full Version : Сдърпвам се с всички....



krasitoOoO
05-03-2008, 19:01
Sajalqvam ako temata ne e za tyk no neznam kade da q sloja.Ta problema e tam 4e naposledak se sdarpvam s vsi4ki.Minalia mesec skasah s gadjeto.....kofti.Predi nqkolko dni se skarah s vsi4kite si priateli za drebolii.Ujasno mi e tapo taka a nz v men li e vinata?Nqma kam koga da se obarna,za6toto ba6ta mi postoqnno patyva i ne my dreme za men,a brat mi e o6te malko dete a i da govorq s nego nqma da me razbera,a pak s maika mi naposledak ne sme v nogo dobri otno6teni-ve4no mi se kara......nagovori mi edni takiva ne6ta....naprimer kato tova 4e nikoi ne me iska i as mai go prieh nogo navatre,ta 4ak iskah da si poreja venite,no ina4e nqmam smelost za tova,a samo jelanie.Ina4e s edno brasnarsko noj4e napravih nqkolko draskotini na rakta si.I maika mi kato gi vidq mi nagovori kyp ujasni ne6ta....sega nqma da vi kazvam kakvi,za6toto e tvarde li4no.A na vseki,koito pokaja rakata si kazva 4e sam luda,psihi4no bolna,za ludnica........Nemoga ve4e taka,vsi4ki me yprekvat za ne6to, nz moje nqkade da imam vina,no nqma kam kogo da se obarna.........Zatova re6ih da pi6a tyk samo za da mi olenke malko

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

mishenceto92
05-03-2008, 19:44
Труден период,а! Ми като за начало извини се на приятелите си,опитай да оправиш взаимоотношенията с майка си-гледай да не я ядосваш за нищо и изпълнявай каквото ти каже и не се впрягай толкова за глупости. Просто да не ти пука. Не знам друго какво да ти кажа.

bEbsI
05-03-2008, 20:47
Да бееее...то е за хвалба показвай си ръката и ДА няма да те помислят,за луда. :? От добро желание няма да се бъзикам и да ти казвам да ставаш емо и т.н. То е ясно,че и хормоните яко те бият,но просто трябва да останеш на саме със себе си и да си изясниш нещата.Да разбереш какво в твоето отношение трябва да промениш,за да не се караш с приятелите,роднини и т.н. След това се опитай да им обесниш,че полагаш дадените усилия и да ти помогнат с насоки,от сорта какво се е променило в последно време,че ги нервираш и др.И МОЛЯ пиши на КИРИЛИЦА! Трудно е за четене!

ANTIHUMAN
05-03-2008, 20:53
Хей спокойно! Всеки минава през този период!Наскоро и аз минах! Скарах се със всичките си приятели ,защото ми писна от тях! Но им се извиних.Баща ми не държи на мен.Винаги е казвал пред мен и пред гости: ,,Нямам ти никакво доверие.'' ,а аз съм на 16 + това момче!

Спокойно всичко ще мине!

П.П. Има силни ветрове ,но винаги отихват!
УСПЕХЧЕТА! 8) :P

punkrock
05-03-2008, 21:05
Просто си в труден период и няма с кой да споделиш това, което става с теб, затова може би си нервна и нараняваш хората около теб, без дори да искаш. Разбирам те! :-)
И аз съм била така, но се радвам че имам една много добра приятелка, която винаги ми е помагала и разбирала!
Виж това, че майка ти те е обиждала, предполагам наистина ти е говорила много гадни неща щом казваш, че е твърде лично, е супер тъпо от нейна страна. Явно и тя вече е объркана и отчаяна и едва ли е било умишлено. Просто поговори с нея, кажи и че те е обидила и не искаш да продължава така. Просто и сподели, че ти е трудно в момента. Ако нямаш никой добър приятел, с който поне да споделиш, опитай с нея, защото в момента може би тя е единствения човек, който може да те разбере и го е грижа за теб.
Недей да си правиш белези, наистина е тъпо. Просто трябва да продължиш напред, да се овладееш колкото и да е трудно.
Винаги има начин стига да искаш!
Успех :)

lorka
07-20-2008, 08:13
vseki se kara s roditelite si az sega sum kato teb skarah se s maika mi mn jestoko s obidi karanici do boi 6te6e da se stigne...no vseki minava prez tozi period makar 4e i a sega neznam kakwo da pravq no kato za na4alo trqa da pogovorish s neq a kolkoto do priqtelite ti ako smqtash 4e ti si vinovna otidi i pogovori s tqh i im obqsni situaciqta no ako smqtash 4e ne si vinovna izcqlo ti i 4e vinata q ima i v dvete polojeniq iz4akai ako iskat da tiostanat fr sami 6te doidat ! :)